Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?


LINA

Rekomendowane odpowiedzi

a macie czasem zmiany w kształcie stolca? ja na przykład do połowy wypróżnienia mam super idealnie, a po chwili takie cienkie i długie i oczywiście myślę już że to przez guza 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widocznie miałaś stolec z dwóch dni. Bo zanim ze zjedzonego pokarmu zrobi się 💩, to muszą się zadziać różne procesy trawienne. I to nie jest tak, że dziś zjesz i najbliższa 💩 to jest to jedzonko. Jeśli takie sytuacje występują od czasu do czasu, to nic się nie dzieje. A ile masz lat? Boli Cię coś w tych obszarach, masz jakąś niestrawność? Taka regularną mam na myśli, trwająca od jakiegoś czasu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, nadiee napisał(a):

Widocznie miałaś stolec z dwóch dni. Bo zanim ze zjedzonego pokarmu zrobi się 💩, to muszą się zadziać różne procesy trawienne. I to nie jest tak, że dziś zjesz i najbliższa 💩 to jest to jedzonko. Jeśli takie sytuacje występują od czasu do czasu, to nic się nie dzieje. A ile masz lat? Boli Cię coś w tych obszarach, masz jakąś niestrawność? Taka regularną mam na myśli, trwająca od jakiegoś czasu

nie mam takich objawów, a lat mam 25 😔moja koleżanka też ma takie różne stolce właśnie raz cienkie raz grube. a ten co ja miałam był właśnie luźny i cienki. Myślę że może to być normalne z jednej strony i że jakby tak każdy oglądał jak ja to też by coś znalazł 

czyli mógł  na przykład być taki luźny i cienki po prostu przez to że jeszcze się nie przetrawiło wszystko

tak myślę że stolec luźny przeważnie jest cienki bo w końcu luźny 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Ju467 napisał(a):

czyli mógł  na przykład być taki luźny i cienki po prostu przez to że jeszcze się nie przetrawiło wszystko

tak myślę że stolec luźny przeważnie jest cienki bo w końcu luźny 

Dziewczyno, o ile dobrze pamiętam to Ty studiujesz pielęgniarstwo. Miałaś na studiach o tym na pewno. Skoro nie ufasz naukowym źródłom to czemu ufasz opinii randomów z neta?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, acherontia styx napisał(a):

Dziewczyno, o ile dobrze pamiętam to Ty studiujesz pielęgniarstwo. Miałaś na studiach o tym na pewno. Skoro nie ufasz naukowym źródłom to czemu ufasz opinii randomów z neta?!

tak i już pracuje w szpitalu, a pielęgniarstwo kończę w lipcu 

wiem to jest masakra, ale zawsze mi lepiej jak usłyszę że ktoś tak mial

i opieram się często na necie właśnie.. a potem wariuje 

a ty co o tym myślisz? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Ju467 napisał(a):

tak i już pracuje w szpitalu, a pielęgniarstwo kończę w lipcu 

wiem to jest masakra, ale zawsze mi lepiej jak usłyszę że ktoś tak mial

i opieram się często na necie właśnie.. a potem wariuje 

a ty co o tym myślisz? :(

Też tak mam, i przestałam się tym przejmować 🙂 

to też kwestia co jemy, ile jemy , ile pijemy. Nie przejmuj się. 

 

Powiedz jak jest na pielęgniarstwie? Mega ciężko? Chce iść na studia od października , choć już najmłodsza nie jestem 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Eve19 napisał(a):

Też tak mam, i przestałam się tym przejmować 🙂 

to też kwestia co jemy, ile jemy , ile pijemy. Nie przejmuj się. 

 

Powiedz jak jest na pielęgniarstwie? Mega ciężko? Chce iść na studia od października , choć już najmłodsza nie jestem 😀

dziękuję za odpowiedź ;) czyli też Ci się zdarzają takie cienkie?

 

Mega ciężko to nie przynajmniej na mojej uczelni:) ale ogólnie super polecam jak najbardziej a ile masz lat?jak chcesz mogę Ci napisać w wiadomości prywatnej więcej na ten temat:)

2 godziny temu, acherontia styx napisał(a):

Dziewczyno, o ile dobrze pamiętam to Ty studiujesz pielęgniarstwo. Miałaś na studiach o tym na pewno. Skoro nie ufasz naukowym źródłom to czemu ufasz opinii randomów z neta?!

czyli mówisz że powinnam się zaniepokoić 😔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Ju467 napisał(a):

czy ktoś z Was  miał lekki światłowstręt? razi słońce strasznie, światło jasne na dworze. Potem mam takie mroczki przed oczami i tak dalej. boli też głowa. też szczególnie jak patrzę na jasny ekran czy niebo 

Ja. Generalnie od kilku lat jestem strasznie wrażliwa na mocne światło. Czasem bardziej, czasem mniej. Nie ma tylko bólu głowy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×