Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ju467

Użytkownik
  • Postów

    344
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Ju467

  1. czy ktoś miał kiedyś wkretke na raka jelita grubego? i więc uzależniał swój humor od wyglądu stolca?
  2. bardzo proszę o jakieś wsparcie bo oszaleje W 2023 roku w listopadzie zaczęłam brać Paroxinor. Brałam go sobie, brałam. W 2024 roku w październiku poznałam mojego chłopaka, z którym bardzo dobrze mi się zaczęło układać i zaczęłam też lepiej jeść i miałam mniej stresu, bo zmieniłam związek z toksycznego w normalny. No i w przeciągu ostatnich dwóch lat przytyłam 10 kg. Ja się bardzo z tego cieszę, bo miałam dużą niedowagę wcześniej. Teraz się bardzo dobrze czuję w swoim ciele i w ogóle. Tyle że bardzo się boję tego, że teraz jak nie biorę już Paroxinoru, bo dwa tygodnie temu odstawiłam, to boję się, że schudnę, a ja bardzo tego nie chcę. I ten lęk mnie aż paraliżuje po prostu, bo no nie chcę wyglądać znowu tak chudo jak kiedyś. No i nie wiem, czy macie jakieś doświadczenia związane z wagą.
  3. około jedenaście dni temu odstawiłam paroxinor, brałam 5 mg przez dłuższy czas i w końcu zdecydowałam się odstawić, ale od kilku dni dziwnie mi znowu w głowie, tak jakby wzrok nie nadążał za głową albo na odwrót. momentami czuję duży niepokój i wtedy jest mi niedobrze i zaciska mi się gardło trochę i w ogóle się czuję spanikowana. Nie wiem czy odstawienie tego paroxinoru całkiem mogło tak na mnie wpłynąć. Chciałabym skorzystać z dnia, bo pogoda jest bardzo ładna i w ogóle, ale czuję się mega średnio
  4. myślicie że mogę z dnia na dzień odstawić to 5 mg paroxinoru? to i tak nie jest dawka terapeutyczna
  5. czy ktoś zmaga się czasem z luźnymi stolcami i nie ma idealnych kup.
  6. dziś jestem w pracy od 7 i jest w miarę, mam momenty że mam takie uczucie niepokoju niewiadomo skąd, wtedy mi sie tak dziwnie robi i czuje niepokój jak jestem zajęta czymś to jest dobrze, zapominam wtedy o wszystkich "dolegliwościach", ale po południami mam jakiś zjazd. To, że pracuję w szpitalu nie pomaga czasem
  7. no właśnie będę rozmawiać z psychiatrą co dalej. boję się że tak będzie wyglądać moje życie bez leków.
  8. a bo brałam już paroxinor około 5 lat i dowidziałam się też po czasie że na nim nie mogę zajść w ciążę więc chciałam odstawić. i też jestem zmęczona tym braniem leków, nie chcę już. jeszcze trittico na noc będę musiała odstawić. chciałabym całkiem do 0. no ale jest ciężko. najlepiej się czuję rano i wieczorami. po południa najgorsze
  9. masakra muszę normalnie funkcjonować a ciezko mam CIĄGŁY niepokój, ataki paniki. dramat. każdy objaw to dla mnie rak albo inna choroba. i tak powstaje właśnie błędne koło
  10. Cześć wszystkim, Chciałam zappytać o Wasze doświadczenia z odstawianiem Paroxinoru (paroksetyny). zeszłam do dawki 1/4 tabletki (biorę ją już z 2 miesiące), ale ostatnie tygodnie to dla mnie spory koszmar – miałam okropny nastrój, brak chęci do czegokolwiek i ogromną nerwowość. Do tego doszły u mnie silne objawy fizyczne: Uczucie ciągłego roztrzęsienia, niepokoju w środku i "siedzenia jak na szpilkach", Przerażające uczucie "dziwności" w głowie i ciele, Szybkie męczenie się (np. przy wchodzeniu po schodach), Reakcje ze strony żołądka i jelit przy silniejszym stresie. Zauważyłam też, że na tej minimalnej dawce mój układ nerwowy reaguje 10 razy mocniej na zwykłe rzeczy – gorszą noc, małą ilość kofeiny czy upał. Czy ktoś z Was miał podobnie na samej końcówce schodzenia z tego leku lub na tak małej dawce? Jak długo utrzymywały się u Was takie objawy i co Wam najbardziej pomagało to przetrwać?
  11. czy ma ktoś czasem luźne stolce ciągle? rzadko mam idealne..
  12. hej ma ktoś z Was może czasem bole głowy i oka ? ja jak sie nie wyśpię, jestem zmęczona wcześnie wstanę to wtedy mnie boli glowa i oko, piecze nawet. ma ktos tak?
  13. czy ktoś z Was miał lekki światłowstręt? razi słońce strasznie, światło jasne na dworze. Potem mam takie mroczki przed oczami i tak dalej. boli też głowa. też szczególnie jak patrzę na jasny ekran czy niebo
  14. czy ktoś z Was na paro miał lekki światłowstręt? ten lek już biorę trochę czasu, a odkąd go zaczęłam to właśnie mam tak że mnie razi słońce strasznie, światło jasne na dworze. Potem mam takie mroczki przed oczami i tak dalej. boli też głowa. też szczególnie jak patrzę na jasny ekran czy niebo
  15. dziękuję za odpowiedź czyli też Ci się zdarzają takie cienkie? Mega ciężko to nie przynajmniej na mojej uczelni:) ale ogólnie super polecam jak najbardziej a ile masz lat?jak chcesz mogę Ci napisać w wiadomości prywatnej więcej na ten temat:) czyli mówisz że powinnam się zaniepokoić
  16. tak i już pracuje w szpitalu, a pielęgniarstwo kończę w lipcu wiem to jest masakra, ale zawsze mi lepiej jak usłyszę że ktoś tak mial i opieram się często na necie właśnie.. a potem wariuje a ty co o tym myślisz?
  17. nie mam takich objawów, a lat mam 25 moja koleżanka też ma takie różne stolce właśnie raz cienkie raz grube. a ten co ja miałam był właśnie luźny i cienki. Myślę że może to być normalne z jednej strony i że jakby tak każdy oglądał jak ja to też by coś znalazł czyli mógł na przykład być taki luźny i cienki po prostu przez to że jeszcze się nie przetrawiło wszystko tak myślę że stolec luźny przeważnie jest cienki bo w końcu luźny
  18. a macie czasem zmiany w kształcie stolca? ja na przykład do połowy wypróżnienia mam super idealnie, a po chwili takie cienkie i długie i oczywiście myślę już że to przez guza
  19. Mam pytanie. wiem, że wiele osób z tego forum widziało śluz w kale i może on czasem występować. Tak jest u mnie. Ale czy jak jadłam wczoraj buraki to może on być zabarwiony na kolor właśnie buraków?
  20. hej:) biorę trittico od dłuższego czasu. Zawsze tak brałam w godzinach 23-24 Jednak przez ostatnie dni chodzę późno spać i brałam go tak o 2 w nocy lub 2:30. I znowu mam potem rozwalone dnie bo jestem cały czas śpiąca i jak robię sobie drzemki to nawet podczas nich mam koszmary, na dodatek jakoś mi niedobrze znowu. Wie ktoś może czy mógł tak spowodować ?
  21. hej:) biorę trittico od dłuższego czasu. Zawsze tak brałam w godzinach 23-24 Jednak przez ostatnie dni chodzę późno spać i brałam go tak o 2 w nocy lub 2:30. I znowu mam potem rozwalone dnie bo jestem cały czas śpiąca i jak robię sobie drzemki to nawet podczas nich mam koszmary, na dodatek jakoś mi niedobrze znowu. Wie ktoś może czy mógł tak spowodować ?
×