Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy PiS wygra wybory ?


carlosbueno

Rekomendowane odpowiedzi

PIS to partia nienawiści, partia faszystowska(poglądy ideologiczne) i komunistyczna (gospodarka), to pisiory szukają wrogów ojczyzny.Feministka, po nie chcę mieć 10 dzieci, gej,bo grzeszy, Rusek, bo Katyń i Smoleńsk , Niemiec, bo na gestapo katowano tatę Jarka.A dlaczego,za czerwonych tata Kaczyńskich, który był w AK, dostawał takie profity ? Dla pisowców, każdy kto nie z nimi, ten przeciwny Polsce.Polsce Kaczyńskiego,Rydzyka, kiboli.PIS, ma poglądy komuchów,klasa robotnicza, wyzyskiwacze, liberałowie.Biedny naród idzie z nimi, bo chcą, by ten co zarabia 2000 zł, nie płacił podatków,a może jeszcze mają brać w sklepach za darmo ? Zgoda Tusk zawiódł,on nikogo nie chcę rozliczać.A Kaczyński, wszystkich do pierdla by zamknął.To elektorat pisowców, chcę delegalizacji TVN24,Gazety Wyborczej.Jakoś nie słyszałem,by PO, chciało zamykać Nasz Dziennik.Populizm,pisu, to zguba dla polski, jakich pios ma doradców ? Gliński? wzięty z kapelusza.tylko się ośmieszał, szans na zdobycie urzędu premiera takie, jak Mikołaj Krawczyk na Oskara.Ekonomista Bugaj,komunista-chętnie by rozdał pieniądze.A kto ogląda Szkło Kontaktowe, ten słyszy kto dzwoni z pis, to język nienawiści i zgubnej nadziej.Bo pan Kaczyński, sprawi,że im biednym, ktoś pomoże.Że nie będzie biedy i bezrobocia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonk, chyba za dużo tvn 24 oglądasz to tak samo szkodliwe jak przedawkowanie Radia Maryja, bo podawane są tam jednostronne wizje świata. Nie wszyscy zwolennicy Pisu to tacy nienawistni psychole jak piszesz, tak samo jak nie prawdą że na PO głosują tylko aferzyści i bezmyślne lemingi.

A lekarstwa nie biede i bezrobocie to nie ma ani prawica ani lewica te wszystkie obiecanki to gruszki na wierzbie. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PiS to partia która nie ma żądnego zaplecza,medialnego.Jeżeli pis wygra wybory, TVN24 nie dadzą im żyć :D każdy błąd rządu Jarka, będzie wyśmiewany przez Miecugowa, Przyblika,czy Werner.A co lekarstwa na biedę, to masz słuszność .

 

-- 20 maja 2013, 12:37 --

 

Racja.Np mój ojciec na sam widok Wałęsy sie denerwuje.Myślę że nikt by go teraz nie poparł.

Wmawiają ludziom że w PRL było wszystko złe a kapitalizm jest super.

Widzisz tylko dobre rzeczy za PRL.Pewnie Ci się marzy,powrót komuny.Bo byś miał pracę, bo każdy polak zarabiał by, tyle samo.I nikt , by nikomu nowego Mercedesa nie zazdrościł.Ale pomyśl, też o Ince, tej młodej dziewczynie, którą zamordowali tak zachwalani przez Ciebie komuniści,Inca miała 19 lat.I pewnie nic, Cię nie obchodzi ksiądz Popiełuszko.A widzisz tylko, PGR i nakazy pracy.Chyba ja tu jestem jedyny który ma poglądy antykomunistyczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tam sie marzy nakaz pracy to by było lekarstwo dla takich ludzi jak ja. Czy się stoi czy się leży 1000 zł się należy to hasło w sam raz dla mnie, marzy mi się taka komunistyczna pseudo-praca gdzie nie trzeba gonić jak zając aby zaspokoić żądania szefa. No i niskie różnice w pensjach też dobrze by zrobiły mojej psychice, ale to tylko marzenia bo czasu nie cofnę i do tego raju nie trafię. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PIS to partia nienawiści, partia faszystowska(poglądy ideologiczne) i komunistyczna (gospodarka), to pisiory szukają wrogów ojczyzny.Feministka, po nie chcę mieć 10 dzieci, gej,bo grzeszy, Rusek, bo Katyń i Smoleńsk , Niemiec, bo na gestapo katowano tatę Jarka.A dlaczego,za czerwonych tata Kaczyńskich, który był w AK, dostawał takie profity ? Dla pisowców, każdy kto nie z nimi, ten przeciwny Polsce.Polsce Kaczyńskiego,Rydzyka, kiboli.PIS, ma poglądy komuchów,klasa robotnicza, wyzyskiwacze, liberałowie.Biedny naród idzie z nimi, bo chcą, by ten co zarabia 2000 zł, nie płacił podatków,a może jeszcze mają brać w sklepach za darmo ? Zgoda Tusk zawiódł,on nikogo nie chcę rozliczać.A Kaczyński, wszystkich do pierdla by zamknął.To elektorat pisowców, chcę delegalizacji TVN24,Gazety Wyborczej.Jakoś nie słyszałem,by PO, chciało zamykać Nasz Dziennik.Populizm,pisu, to zguba dla polski, jakich pios ma doradców ? Gliński? wzięty z kapelusza.tylko się ośmieszał, szans na zdobycie urzędu premiera takie, jak Mikołaj Krawczyk na Oskara.Ekonomista Bugaj,komunista-chętnie by rozdał pieniądze.A kto ogląda Szkło Kontaktowe, ten słyszy kto dzwoni z pis, to język nienawiści i zgubnej nadziej.Bo pan Kaczyński, sprawi,że im biednym, ktoś pomoże.Że nie będzie biedy i bezrobocia.

Co za bzdury,widze że jedyny sposób niektórych żeby sie dowartościować to należeć do młodych wykształconych z dużych miasta którzy rzekomo głosują na platforme..... :roll:

PiS w tym momecie to jedyna partia na która jest sens głosować,nie jest idealna ale zdecydowanie najlepsza z dostępnych.Nikt nie pietnuje feministek,rosyjkich czy niemieckich obywateli.Katyń i gestapo to prawda ale czy pis deklaruje za to wojne Niemcą czy Rosji....nie,właściwie jedyne czego sie domaga to pamięci i dobrze bo to zasługuje na pamięć.

Za pisu gospodarka była całkiem sprawna,propagandowa gospodarka na 5+ to przesada ale wskażniki były niezle,bezrobocie spadło.PO nie zamyka jeszcze Naszego Dziennika,za to za antykomora.pl poszedł szary obywatel pod sąd......Czy kaczyński kiedykolwiek szukał po necie tych którzy go obrażają...?

Coż pis wygra,patriotyczne nastroje stają sie coraz silniejsze a to jest wielki atut pis że jest to partia autentycznie patriotyczna.Marsze niepodległości,obchody świat państwowych,teraz żołnierze wyklęci,patriotyzm robi się modny a platforma nie ma szans zagospodarować tej emocji.Dodatkowo kryzys w europie,rząd tuska ciągną bo mowił:robimy to co robi europa....teraz widac że zachód nie ma recepty na wszystko i ludzie zaczynają myśłeć za siebie sami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do sukcesów gospodarczych za rządów PiS, to bym zasług tej partii nie przeceniał, wtedy cała światowa gospodarka mocno sie rozwijała, w pierwszym roku rządów PO zanim przyszedł kryzys też było nieźle, a największy wzrost godpodarczy to mieliśmy w latach 90-tych gdy rządziło SLD. Ja tam jestem antypatriotą przeciwnikiem w pełni niepodległej Polski także patriotyzm PiS mnie nie rusza a obchodzenie tego zbiorowego samobójstwa jakim było powstanie warszawskie wręcz wkurza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patriotyzm w wykonaniu pisu.Wycie, buczenie, kibole z okrzykami nazistowskimi.Ci którzy bronią strony , która znieważała prezydenta, ciekawy co by powiedzieli,kiedy by powstała strona anty kaczor pl, albo anty rydzyk. Jeżeli według Ciebie, na PO głosują, tylko wykształceni, to na PIS z tego wynika matoły i ciemniaki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patriotyzm w wykonaniu pisu.Wycie, buczenie, kibole z okrzykami nazistowskimi

Bo marsze w których idą dziesiątki tysięcy Polaków,normalnych obywateli,rodziny z dziećmi,to się nie liczy.

 

Ci którzy bronią strony , która znieważała prezydenta, ciekawy co by powiedzieli,kiedy by powstała strona anty kaczor pl, albo anty rydzyk.

Takich stron,obrazków gierek było i jest w sieci multum,gdyby kaczyński zaczął je zamyka to Olejnik z Wojewódzkim ogłosili by faszyzacje Polski i w sumie mieli by racje.Tylko nie mieli powodu żeby to ogłosić za jarka,za to za czasów "wyluzowanej pratii miłośći i przyjaźni" ABW wpada do ludzi o 5 rano.

Jeżeli według Ciebie, na PO głosują, tylko wykształceni, to na PIS z tego wynika matoły i ciemniaki.

:roll:

Widze że bardzo słabo wyczuwasz ironie.Młodzi wykształceni z dużych ośrodków to taki slogan propagandowy PO,która udawała nowoczesną i postępową partie dla prawdziwych europejczyków.Bardzo wielu wykształconych ludzi głosuje na pis szczególnie teraz,mimo silnej medialnej presji że człowiek na poziomie nie głosuje na PiS.

Widze że jesteś bardzo podatny na propagande,bo to co mowisz to slogany z TVNu i GW,nic więcej.Nie za bardzo jesteś nawet w stanie uzasadni swoje stanowisko,widac że raczej zostało Ci one wepchnięte do głowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

( Dean )^2, no niestety detektyw monk jest Po-wskim odpowiednikiem tzw moherowego bereta ;) będzie bronił Michnikowszczyzny tak jak słuchacze RM Rydzyka. Ja tam PiS-u nie lubię bo jestem antykonserwatystą a nie że oni sa winni całemu złu w Polsce a do faszyzmu to im daleko tak samo jak PO do komunizmu jak twierdzi wielu sympatyków opozycji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonk, Zacięła Ci się płyta? ;)(nie jestem za pisem)

Nigdzie tak nie napisałem :D

 

-- 21 maja 2013, 11:42 --

 

Widzisz ja wolę słuchać Wojewódzkiego, niż Pospieszalskiego.Co to Olejnik ,to nie oglądam, bo wolę w środę na Polsacie Kiepskich obejrzeć, a w czwartek na Animal Planet,program o owadach.A niech pis nie rżnie durnia,że tylko oni kochają nasz kraj i niech nikogo nie nazywają zdrajcą ojczyzny.Gazety Wyborczej nie czytam, bo wolę Kropkę z Biedronki.A co robi pisowcy, ich durne hasła TVN dzieło szatana, no chyba, że Szatan zakładał stację.A nie należę do Platformy i nigdy się nie zapiszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Olejnik z Wojewódzkim ogłosili by faszyzacje Polski

Tego drugiego to w ogóle lepiej nie słuchać dla dobra własnego zdrowia psychicznego. Kiedy usłyszałem z jego ust ,że kiedy był dzieciakiem to bardzo chciał zostać hitlerowcem stracił u mnie wszelki szacunek. Nawet dla zgrywu ,żeby być ciągle na telewizyjnej tapecie , nie powinno sie mówię takich skończonych debilizmów. A skoro faktycznie miał take pragnienie będąc dzieckiem , to nie powiniem publicznie przed całą Polską tego nawet po cichu wymawiać.

Skąd on wtedy czerpał wzory z czterech pancernych , eleganckich , esesmańskich mundurków czy jakich innych h* wie jakich skrzywionych przykładów. A może urodził sie taki ?Zastanawiające jednak czemu On tak najeżdza na PIS i cala Prawicę. Może to wskazuje , kto mu płaci ? Nie wiem , ale zdanie polityczne tego pana jest dla mnie niczym .Niech lepiej zatrzyma sie na komentowaniu muzyki rozrywkowej i skandalizuje ze światem aktorek , muzyków etc , bo w tym jest zapewne dobry.

Borsuk , potem Ci odpowiem na Twoje statystyki i to jak to dobre Państwo pompowało w upadające Stocznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie wina Jarka, że babulki wychodzą na ulice z transparentem "tvn=dzieło szatana" :mrgreen:

Tak PIS nie lubi TVN, a jednak ktoś z partii tam codziennie jest.

 

-- 21 maja 2013, 12:24 --

 

Są też inne zakłady pracy, nie tylko stocznie.Bo jakoś PIS milczy na temat fabryk w Łodzi, tych włókienniczych. U nas W Łosicach rządzi pis, i raju nie ma.Bezrobocie, około 10 procent, mnóstwo ludzi chodzi po zasiłek mimo,że pis ma burmistrza i 70 % radnych. A załóżmy pis wygra wybory i co dalej,z kim w koalicję ? czy pis będzie miał możliwość rządów, przecież opozycja to jest po,SLD, Palikot będą każdą decyzję pisu bojkotować,TVN będzie atakował pis za wszystko,Urban, fakty i mity nie dadzą pisowy żyć .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3, Co do Wojewódzkiego to chyba nie można brać na poważnie większości rzeczy które mówi, robi show i wymyśla jakieś bzdury aby zaszokować, zwiększyć oglądalność. Ja tam kiedys go oglądałem ale mi sie to przejadło, no i na pewno nigdy nie był dla mnie wyrocznią w sprawach społeczno- politycznych, trudno tego wymagać od człowieka który żyje z rżnięcia głupa.

 

Co do osobowości medialnych to najbardziej mnie wkurzył Cejrowski jak w jakimś odcinku przedstawiał islam, pokazał tylko jego plusy, wręcz piał z zachwytu i żałował że Chrześcijaństwo nie jest takie konserwatywne jak islam. Nic nie powiedział o karze śmierci za apostazje, dyskryminacji kobiet i prześladowaniach niewiernych, licznych wojnach i rzeziach na Chrześcijanach w Afryce( bo ten odcinek był w Afryce). Jego żenująca stronniczość jest nie do zniesienia tym bardziej że z nikomu nie szkodzących buddystów się jawnie naśmiewał, wyzywał od głupków i wyznawców szatana. Niby prowadzi programy podróżnicze, czasami całkiem ciekawe ale te jego komentarze i wtrącenia religijno- polityczne są czasami żenujące, no ale jak jest Wojewódzki to może i być Cejrowski.

 

-- 21 maja 2013, 12:33 --

 

To nie wina Jarka, że babulki wychodzą na ulice z transparentem "tvn=dzieło szatana" :mrgreen:

To akurat wina Rydzyka, czy bardziej osób które wszędzie dopatrują sie działalności szatana gdy cos nie jest zdogne z ich pojmowaniem świata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

( Dean )^2, no niestety detektyw monk jest Po-wskim odpowiednikiem tzw moherowego bereta ;) będzie bronił Michnikowszczyzny tak jak słuchacze RM Rydzyka. Ja tam PiS-u nie lubię bo jestem antykonserwatystą

Coż zauważyłem,choć przyznam że nie wiedziałem że istnieją tacy ludzie,myślałem że to tylko takie bajki jakie opowiadają prawicowi ojcowie swoim dzieciom,gdy mówią "tato opowiedz nam coś strasznego" ;)

A tu prosze.Zrewiduj swoje poglądy panie detektywie monk bo w polsce liberalnej tacy ludzie z problemami jak my bez wspracia zostali by starci na proch.

Cóż też byłem kiedyś antykonserwatystą,ale im mniej myśle a więcej działam tym bardziej robią mi się bliskie konserwatywne ideały.

 

No co do Cejrowskiego się zgadzam,ale to też taki showmen,skandalista tylko że prawej strony,niemal lustrzane odbicie wojewódzkiego.Ale wiem też że WC był jednym z pierwszych którzy mówili publicznie o zagrożeniu islamizacją także to nie jest tak że on wspiera muzułmanów,raczej ma żal do katoli że nie są już tacy gorliwi jak kiedyś;)

katolicy pali na stosach.

Tak nie wypieramy się tego,ale realna skala przewinien katolików jest znaaaacznie mniejsza niż się sugeruje w wielu mediach.Dość powiedzieć że w ciągu 200 lat inkwizycji na terenach polski zgineło z jej ręki bodajże 20 osób.

To akurat wina Rydzyka, czy bardziej osób które wszędzie dopatrują sie działalności szatana gdy cos nie jest zdogne z ich pojmowaniem świata.

Warto też zauważyć że szczególnie w europie są rózne ruchy i nurty które aktywnie walczą z katolicyzmem i tradycyjnymi wartościami.Nie mają one nic wspólnego z szatanem ale działają często skrycie i pośrednio także ktoś kto chce sie dopatrzyć szatanskiej interwencji i wierzy w taką mozliwość to na pewno może zyskać takie przeświadczenie że ktoś tam się chowa i walczy z kościołem.A któż by inny jak nie sam Lucyfer i przyjaciele.

Urban, fakty i mity nie dadzą pisowy żyć
Akurat oni nie są zbyt liczącą się grupą :roll: zresztą urban to szuja mówiąc krótko,sympatyczna,ale szuja,nie można się sugerowac opiniami takiego człowieka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bron boze, zeby ci katolo-terrorysci nie zwyciezyli.

katolo- terroryści byli są i pewnie przez jakiś czas będą, kiedyś w Zchn, później w AWS, LPR a dziś w Pisie( co ciekawe w latach 90-tych Kaczyńscy się odcinali od politycznego katolicyzmu w końcu stworzyli centrowe Porozumienie Centrum). Zresztą zwłaszcza na poziomie lokalnym politycy PO sie podlizują kościołowi na równi z Pisem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem sierota po popisie, liczę że Wipler i Gowin plus Zmieleni Kukiza coś razem stworzą i na nich bym zagłosował

 

nie zagłosuje na PIS, ani na PO, ani na PSL, ani na SLD, ani Ruch Palikota

Ja znam ludzi , różnych i po studiach i bez wykształcenia.Mówię nie ma na kogo głosować.

 

-- 22 maja 2013, 10:02 --

 

Bron boze, zeby ci katolo-terrorysci nie zwyciezyli.

katolo- terroryści byli są i pewnie przez jakiś czas będą, kiedyś w Zchn, później w AWS, LPR a dziś w Pisie( co ciekawe w latach 90-tych Kaczyńscy się odcinali od politycznego katolicyzmu w końcu stworzyli centrowe Porozumienie Centrum). Zresztą zwłaszcza na poziomie lokalnym politycy PO sie podlizują kościołowi na równi z Pisem.

I skończyli ci, którzy latali za klerem ? ZCHN nie ma już go,AWS nie ma , PIS jeszcze jest.Ale i w PO też są tacy katoliki nawiedzone , Biernacki,Gowin, Raś , Radziszewska, Czuma .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.Mówię nie ma na kogo głosować.

Miraż i utopia , jakaś patologiczna chęć udoskonalenia Polski przez wyłączenie się z życia politycznego kraju.

Kiedyś murgrabia Tusk ( jako kiełbasę wyborcza ) wypuścił banner : jego morda z napisem " nie zajmujemy się polityką". I to jest esencja tych powierzchownych rządów. Nie zajmować się polityką , brawo Panowie ! To dlatego mamy najdroższy gaz w Europie od naszych serdecznych wieloletnich przyjaciół ze wschodu. To dlatego upadają stocznie i przemysł samochodowy w Polsce,a cala lawina za tym ( nie ma kto płacić podatków, więc wszystko musi siłą rzeczy drożeć) . A jak coś się żle dzieje i wychwycą to Media , dawaj przetasować ministrów ,,,i gra muzyka. W następnych wyborach PO nie wygra , ani jego serdeczna prostytutka PS...

Ludzie się obudzili ,że tkwią w czarnej dupie ,a nie na zielonej wyspie .

Kiedyś pan premier powiedział co dla niego znaczy POLSKOŚĆ, wystarczy .

Ci ,którzy usłyszeli jego głos w tej sprawie , a przelali krew za ten kraj pewnie skręcali się w grobie jak został premierem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie sensowne przelanie krwi miało miejsce w 1920 roku przed atakiem bolszewików. Większości ofiar II wojny światowej można było uniknąć, albo przynajmniej drastycznie ograniczyć straty, zawierając pakt z Hitlerem w końcówce lat 30-tych no ale tzw polska elita wolała jak zwykle przelewać krew. Inne państwa np Norwegia, Węgry, Rumunia, Bułgaria, Słowacja paktowały z Hitlerem i lepiej na tym wyszły ocaleli ludzie i zabytki. Na Kaszubach więcej ludzi było w Wehrmahcie niż w odziałach polskich( zresztą czytałem kiedyś ale na 100% tego potwierdzić nie mogę że ogólnie więcej obywateli polskich słuzyło podczas II wojny św. w wojsku niemieckim niż polskich), a na wybrzeżu najbardziej się bano jak wkraczali ruscy którzy byli niebezpieczeństwem dla wszystkich, bo Niemcy gnębili i zabijali elity a nie zwykłych chłopów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak PiS wygra to i tak nie będzie miał większości w sejmie.A wątpie,żeby nawet PSL chciał się z nimi sku.wić(i wątpie,że dostanie się do sejmu).Więc zachowuję spokój.A nawet jakby jakimś cudem osiągnął większość koalicyjną - to i tak długo nie będzie rządził...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×