Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Szczecin]- szukam znajomych


agnieszka_2008

Rekomendowane odpowiedzi

Hejo, proszę Was abyście poinformowali znajomych i nieznajomych z forum:) Możemy spotkać się w jakimś niezobowiązującym miejscu, gdzie będzie alkohol i tabletki na uspokojenie w razie coś. I oczywiście mozecie przyjść z kimś - razniej zawsze.

Napewno sie uda :) Też się troszke stresuję ale wiem, że nie ma czym bo nie pożałuję, a na miejscu wypiję drinka, posłuchamy muzyki i będzie super :) Michał, wyślę Ci pw z datą. Ważne ze są chętni !

Myślę, że konkretną datę ustalimy w przyszłym tygodniu tak, żeby każdy zdążył temat zobaczysc. Jak dzień to np któryś czwartek około 20 pasowałby Wam? Mi to bez różnicy,ale widzę że wielu/wiele z Was ma czas właśnie wieczorami i bardziej w tygodniu. Dawajcie jakies propozycje dnia tygodnia i godziny, datę konkretną ustalimy jak już każdy bedzie wiedziec o spotkaniu:) A tak wogole to proponowalabym kręgielnię w Galaxy kolo KFC, jest tam w sumie ciemno i przytulnie, alkohol jest i kręgle są, można pograć dla rozrywki, bilard chyba też. Napewno będzie super!

buziaki dla Was, trzymajcie sie cieplo, zabawimy sie i bedzie fajnie :)

 

 

Alienated- jestem otwarta na ludzi, jak sie zamknę w czterech scianach zamiast wyjsc i zobaczyc ze SĄ ludzie z tym samym problemem co ja -to umrę na nerwicę.

Spotkamy sie, podzielimy opiniami na temat lekarzy, leczenia, poradni, napijemy sie, pogramy w cos i napewno spędzimy mily wieczor bez lęków. W razie co bedą tabletki, a jak ktos będzie chciał 'uciekac' to spoko, no kto ma to zrozumiec jak nie my :D

Pomysl zrodzil sie na trzezwo. Wyciągnę Was z tej choroby, ale Wy pomozcie mi sie z niej wyciągnąć. Taka terapia grupowa. Damy rade!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może podskoczę jutro do Galaxy i sobie dokładniej tę kręgielnię obejrzę:) Pamiętam, że kiedyś tylko rzuciłem okiem bo była propozycja, aby się właśnie tam z ludźmi spotkać. Co się tyczy uczestników spotkania, przewidujecie jakieś ograniczenia wiekowe?;) Zawsze istnieje też problem rozbieżności zainteresowań, choć w tym wypadku pewnych wspólnych elementów na pewno nie zabraknie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kręgielnia Galaxy przyszła mi na myśl bo do Galaxy każdy trafi, a myślałam nad miejscem gdzie można usiąść w przytulnej atmosferze, wypić coś i mieć jakąś rozrywkę - naprawdę wyobrazcie sobie, jak będziemy tam już bez lęku smigać dupą po śliskim parkiecie z kulą od kręgiel w ręku :mrgreen:

 

Wiem, ze niektorzy z Was mają problemy z wejsciem do centra handlowego. Dlatego proponuje spotkać się przed wejsciem, razem jakos dacie radę (pisze dacie, bo ja nie boje się galaxy). A już w środku będzie dobrze. W razie jak ktos dostanie ataku to przeciez reszta pomoze, no kurde kto jak nie my ma rozumiec i pomoc? Przeciez wszyscy mamy tą samą chorobę.

 

A ograniczen wiekowych naturalnie nie ma :smile: W kazdym wieku mozna wypic piwo czy pograc w bilarda/kręgle i sie posmiac bo kupa radochy jest przy tym :D

Tematow napewno tez nie zabraknie, będziemy gadac o chorobie, szkole, pracy, uczuciach... a jak popiją co poniektorzy to sami wiecie ze język sie rozwiązuje i tematow nie brakuje :P

Dwie godzinki posiedzimy i tyle, mysle ze kazdy wytrzyma tak krotko :) A komunikacja miejska jest do 23. Gdyby ktos mieszkal w okolicach Drzetowa (Komuny, Stalmacha, Rugianska itp) to moge podrzucic na chate.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow, co sie dzieje :lol: , jakie pospolite ruszenie :P chetnie przybede i pobede w towarzystwie nerwuskow:)mi najbardziej pasuja weekendy, w tygodniu pracuje, a zeby sie dobrze bawic, nastepny dzien musi byc wolny, wiekszy komfort psychiczny odczuwam wtedy gdzie?w sumie wszedzie:)weekend 24-25 odpada wyjezdzam, takze tak sobie mysle ze jakby spotkanie bylo w czwartek tez by bylo dobrze:)hmm tylko wtedy troszke wczesniej tak o 18, bysmy sie umowili, co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie chcę takie miejsce zeby i bar byl, i zeby bylo gdzie usiąść i zeby jakas rozrywka byla co by sie nam nie nudzilo po piwie, a w Galaxy są i kręgle i bilard, i bar ;) Wy juz zdecydujcie czy Galaxy, czy Olipmic czy lawka w parku :mrgreen:

 

Ja będę pic, ale mam zamiar zabrac ze sobą mojego chlopaka (czuje sie z nim bezpieczniej), a on ma auto więc jak cos to moge zabrac :) Mieszkam na ul.Stalmacha, to jest przystanek za Stocznią.

 

Anczitka- dla mnie moze byc nawet 18, bez roznicy, niewiem jak reszta? :)

 

p.s. To nie musi byc TEN czwartek, tak rzucilam ze dzien tygodnia czwartek, ale termin onkretny ustalimy jak juz kazdy bedzie poinformowany, nie? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej !

Mozecie mnie dopisac do listy ? ;P Wprawdzie ja cierpie na "nn", ale "nl" tez lekkie wystepuje. Jesli nie dostane zawalu, albo czegos podobnego to z wielka checia sie spotkam z Wami ;) Dodam tylko, ze jestem dosc malomowny i zapewne bede zestresowany.

Pozdrawiam 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za tym czwartkiem, póki jest nas tyle chętnych i zmobilizowanych do spotkania; zazwyczaj im dłużej sie zwleka tym mniejsze szanse na dojście do skutku :D

O ile dobrze pamiętam wieczorne godziny pasują prawie wszystkim, to teraz możemy wylicytować konkretnie: ja stawiam na 19. ;)

(Ja piernicze, bedzie już ciemno a ja boje sie ciemności, nie ma może kogoś z prawobrzeża?? :shock: ażeby się umówić np na Basenie Górniczym i chciaż z tamtad razem dojechac??)

 

 

serpent_boy mogę się założyć sie przy Nas się rozkręcisz, Twoja obecność mile widziana, nie krępuj się, wbijaj! :smile:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oki, lista dotychczasowa:

 

1.Ja, Magdalenabmw

2.Mon08

2.Venus

3.Pantalon83

4.Silesiaster

5.Michalszcz

6.Lea-k

7.Alienated

8.Silly Angel

9.Anczitka

10.Carlos

11.Serpent boy

 

Czyli jest nas w ch*j :lol::mrgreen: heheh Nie liczę osob towarzyszących :D

 

Ej, to juz mamy zlot?

Zadzwoncie do TV Mewa, taki zbior psycholi w miejscu publicznym chyba rzadko sie zdarza :mrgreen::mrgreen:;):mrgreen::mrgreen::lol:;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lista osób jest, ale dzień, miejsce i godzina?

Padła propozycja czwartku na godzinę 19:00. Ja jestem za, bo odpowiada mi ta godzina i dzień.

W razie gdyby ktoś nie mógł niech piszę, to postaramy się poszukać jakiegoś kompromisu.

Serpent_boy - My będziemy pili piwo, a alkohol rozwiązuje supły na języku. :P hihi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czwartek to jednak środek tygodnia 8). Jak już ktoś wcześniej wspominał, nie ma to jak komfort w postaci kolejnego dnia wolnego od pracy, szkoły (niepotrzebne skreślić). Z drugiej strony podczas weekendu każdy z nas może otrzymać inne propozycje spędzenia wolnego czasu i znając nasze problemy pewnie większość postawi na sytuację, w której będzie czuć się bardziej swobodnie (bezpieczniej)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monia- oplaci Ci sie na chate wrocic bo przeciezs musisz makijaz zrobic i ogolnie 'na bostwo' ;):P

Anienated- dla mnie najbardziej stresujący jest weekend, bo mam zajęcia na uczelni :( A w ten weekend mam pierwszy zjazd, więc ja napewno w czwartek ani w piątek tym bardziej nie bede zrelaksowana na mysl o zblizających sie dniach...

 

A juz ja widze jak Wy przyjdziecie w weekend :P hah tia.. będziecie miec do wyboru wygodne lozko, herbate i kompa a wybierzecie centrum handlowe, stres, lęk i obcych ludzi? dobre sobie :mrgreen::lol:

 

Wiem, że niektorym z Was jest/bedzie ciezko. Ze wielu z nas dostanie napadu lęku/paniki w drodze na spotkanie. Wiem, że zleje nas zimny pot a tętno dojdzie do 140... Mi napewno tez. Ale wiem, ze sie przelamię. Chocbym miala żygać przez całą drogę z domu do galaxy i w galaxy... Mam to gdzies :roll:;) Najwyzej przed wyjsciem walne sobie drinka - pol szklany 40%, drugie pol szklany tonic, lód..i moge isc.

 

[Dodane po edycji:]

 

Zapomnialam dodac-

 

kolejny dzien wolny nie jest nikomu potrzebny bo nie idziemy na balety tylko na drinka :smile:

A na drinku siedzi sie godzinkę, dwie a nie do 6 rano, bo nastepnego dnia kazdy ma inne zajęcia i wstac trzeba.

spotkamy sie o 19, posiedzimy do 20, moze 21 co by kazdy zdazyl na autobus do domku.

 

Ej no lękowcy, godzinkę chyba usiedzimy w miejscu, co?:D

jak cos to pojdziemy na dwor pospacerowac :P spoko hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajrzałem dzisiaj do tej kręgielni w Galaxy. Nie bez trudu udało mi się ją znaleźć, choć byłem tam już wcześniej:) Muszę przyznać, że pomimo iż nie jestem typowym lękowcem przytłoczyła mnie panująca tam atmosfera. Ogólnie straszny kocioł w porównaniu z większością lokali, jakie miałem okazję ostatnimi czasy odwiedzić. Nie wiem czy był to słuszny wybór, ale skoro już postanowiliście...

Ps.mon08, ja jestem z prawego brzegu, z tym że nie mogę jeszcze potwierdzić swojego udziału na 100%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miejsce mozemy zmienic, mi to bez roznicy :smile:

Macie jakis pomysl?

 

p.s. Ja wiem ze i tak polowa z Was nie dotrze, bo wymięknie :P Jesli chcecie to mozemy dalszy termin ustalic, zebyscie mogli sie z tym psychicznie oswoic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×