Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nasze małe i wielkie sukcesy !! :)


Aga1

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim! Ja zaczynam swoją przygodę na forum i nie ukrywam że potrzebuje trochę wsparcia... Na razie mogę powiedzieć, że jestem na etapie czynów, a nie ukrywania się przed wyzwaniami. Stres nie odpuszcza, ale myślę że w końcu się podda i da mi spokój ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim wielkim sukcesem jest założenie strony o tym... jak się trzymać by się trzymać ;)

Dzielę się tym, co wiem: gdzie szukać pomocy, jak sobie radzić np z prokrastynacją i udostępniam wyszukane przeze mnie motywacyjne teksty. O tu, tutaj: http://www.jaksietrzymac.pl/ zapraszam obejrzeć moje "dziecko" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś dzień pełen emocji i to w większości pozytywnych :) dużo spraw do załatwienia, trochę daleko od domu. Wsiadłem w auto i nie minęła chwila, a już mi niedobrze. I mówię sobie wtedy dość! Przelykam slinę i jade! I podróż odbyła się bez przygód, na miejscu kilka miłych konwersacji z obcymi ludźmi i powrót również bez problemów :) potem również udałem się na koncert na którym również czułem się spoko :) jak dla mnie, osoby, którą jeszcze niedawno przerazalo wyjście gdziekolwiek to dużo. także kolejne małe kroki zrobione :) pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim sukcesem jest remont pokoju który zacząłem 3 tygodnie temu i dziś zamierzam zakończyć... :D Zacząłem w końcu robić coś produktywnego, mam nadzieję, że to początek nowej aktywnej drogi :smile: No i jakimś sukcesem jest chyba odganianie czarnych myśli od mojej głowy i walka o pozytywny nastrój! :D Bo do tej pory tylko pogrążałem się w bólu i ciemnych myślach... Mam nadzieję że to podejście mi nie minie :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się udało odstawić alkohol, kawę i słodkie napoje, jem więcej owoców: greipfruty i winogrona, piję wodę mineralną niegazowaną, myślę że to będzie korzystne dla mojego zdrowia i że dzięki temu schudnę :D:smile: Mój nowy sposób odżywiania jest wspaniały :mrgreen:

 

Gratuluje i powodzenia w postanowieniu. Choć ja z kawy nie byłabym w stanie zrezygnować, kawa to życie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×