Skocz do zawartości
Nerwica.com

Islam, muzułmanie


Gość intel

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ swego czasu w czasie różych forumowych dyskusji wyszło jaw , jak wielu jest piewców europejskiej multikulturowości ze wskazaniem na asymilację z islamem postanowiłem wrzucać materialy informujące za czym tak naprawdę owi piewcy się opowiadają.

Tak więc zaczynamy.

1357130394_cgtqhd_600.jpg.e9a3818c07eb2b6e95f89061108445bd.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.

 

-- 02 sty 2013, 21:47 --

 

Kolejny kwiatek

 

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,13009603,Holandia_wstrzasnieta_zabojstwem_sedziego__Kolejni.html

 

Oczywiście lewackie media zapomniały dodać jakiej narodowości byli "młodzi piłkarze". taka poprawnośc

 

Na szczęscie inni aż tak nie przestrzegają wytycznych

 

http://www.onzestem.eu/2012/12/07/daveryon-blasse-yassin-dardak-en-soufyan-babou-zijn-de-moordenaars-van-richard-nieuwenhuizen-2/

 

A PONIŻEJ INNA SPRAWA........

1355266231_gd4np1_500.jpg.892bdd279aeaf1053f605b3dc9f0b236.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sąsiad naszego przyjaciela jest muzułmaninem, jak nabiorę więcej odwagi to go zapytam o to i owo...

 

ów ajatollah szerzy brednie niezgodne z Koranem - pisze tam o pokojowym życiu z tzw. Ludami Księgi a więc także chrześcijanami.

 

sam Koran pisany jest rytmicznie, jak się w niego wciągnie w pewnym momencie treść jakby się oddala, odsuwa na dalszy plan... idzie się nieźle zrelaksować...

 

mam fazę na poznanie tej religii z jej źródła... następną świętą księgą będzie Biblia, potem poszukam Tory i Talmudu, chcę poznać różne wyznania...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×