Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nie mogę znaleźć chłopaka/dziewczyny


peace-b

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie, przemyśl, albo zostaw to, zobaczysz jak wszystko się potoczy.

Po co to wszystko psuć niepotrzebnymi myślami i niszczyć piękne chwile (być może) początków miłości ? :smile:

Lepiej nie tracić na to czasu, bo jeśli ma z tego 'wyjść' coś poważniejszego, to prędzej czy później tak się stanie, a teraz powinnaś się dobrze bawić :smile:

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 9:58 pm ]

człowiek nerwica, oj to głupie pytanie, albo raczej retoryczne.

Powiem jako kobieta tak - mam swój samochód i swoją 'kasę', nie potrzebuję kogoś kto ma to samo, przynajmniej nie jest to u mnie numer 1, bo dzisiaj masz jutro możesz nie mieć nic.

 

Ale wydaje mi się, że to pytanie ma jeszcze `drugie dno` ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

daj sobie chwilę czasu i przemyśl sytuację, może wtedy zrozumiesz, co tak naprawdę czujesz.

Cały czas próbuję ,ale za chwilę znowu o tym myślę.Dzisiaj rano obudziłam się,i pierwsza moja myśl to jak to będzie i co z tym zrobić.

 

Ale chyba 'coś' czujesz do niego ?

Nie wiem,może to przez podobne problemy.Dobrze mnie rozumie.

Chciałabym,żeby to potoczyło się jakoś tak normalnie,powoli,a on niestety narzuca zbyt szybkie tempo.Prawie się nie znamy,a mówi ,że cały czas o mnie myśli,że nie może zapomnieć.Mogę nawet powiedzieć,że chyba mnie trochę tymi wyznaniami odstraszył :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagubiona=>, bo może boisz się tego ?

Sama nie wiesz ja zareagować, bo tego z reguły się nie wie, tu wchodzą w grę emocje ...

 

A więc powiedz mu otwarcie, że to dla Ciebie zbyt szybko i już.

Wiem, że może być to trudne.

Jednak jeśli tylko mówi o tym, że nie może zapomnieć i myśli o Tobie, to chyba powinno to Cię cieszyć ?

To nic straszne, a bardziej miłego.

Dlatego na Twoim miejscu zostawiłabym to tak jak jest, albo po prostu jak tak mówi i czujesz się niezręcznie obróciła to w żart, żeby go do końca nie odstraszyć, a lekko przyhamować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie tez pojawil sie w facet- o dziwo ja go poderwalam a teraz on podtrzymuje kontakt

nie wiem czy chce by cos z tego bylo :roll: albo poprostu boje sie

 

cos ma facet w sobie ,wiec napewno chce go blizej poznac i spotkac ;)

 

anyway on wysoki jak cholera ja drobna :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym ze ja nigdy sam nie wiem co mam robić :cry: ..i jak postępować........po prost jeżeli sam mam do czegoś dojść to do tego nie dojde.Ta samo mam z ludżmi....nie wiem ja mam to zrobić żeby być taki jak inni,choć próbujesię pozbyćtej głupiej nieśmiałości to po prostu nie umiem...a jak już z kimś gadam to oczywiście wielkie nerwy mi przy tym towarzyszą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

człowiek nerwica :

 

gdyby chodziło o coś innego ...

 

widzisz temat związków jest chyba najbardziej skomplikowanym i do dziś nie zgłębionym tematem , nad którym zastanawia się pół populacji na ziemi ...

 

nie ma jednej , prostej zasady ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VTEC, i za nudny ;)

Aj gdzie tam, widzisz to : wszyscy działają według jednej recepty ?

O grr !

 

człowiek nerwica, jak Ty nie wiesz, to może serce wie ?

Rozum to najlepiej zostawić na koniec ;)

 

 

A skąd już z góry zakładasz, że nie dasz sam rady ?

To niesprawiedliwe w stosunku do Ciebie samego.

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 12:26 am ]

Ale po co chcesz być taki jak inni ?

Oj nie, przecież nieśmiałość jest słodka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

człowiek nerwica, jak Ty nie wiesz, to może serce wie ?

Rozum to najlepiej zostawić na koniec

 

 

A skąd już z góry zakładasz, że nie dasz sam rady ?

To niesprawiedliwe w stosunku do Ciebie samego.

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 12:26 am ]

Ale po co chcesz być taki jak inni ?

Oj nie, przecież nieśmiałość jest słodka :)

Zakladam że nie dam rady bo już tyle razy się zawiodłem na sobie....po prostu za kazdym razem kiedy próbowałem gadać z ludżmi normalnie to albo mi w ogole to nie wychodziło,albo po prostu zaczynałem gadać i ludzie się ze mnie śmiali....

Chcę być taki jak inni bo nieśmialość to najgorsze przekleństwo jakie mnie w życiu spotkało....przez to nie mam przyjaciół,kumpli....od sp po liceum byłem wysmiewany przez innych.A w dodatku ze mna jest tak że przykładowo jestem gdzieś pomiędzy zajęciami na przerwie obok mojej grupy to zawsze gdzieś obok stoje bo nie potrafie sam do nikogo podejsc i zagadać czasami się uda ale wtedy nerwy są ale często tez siedze wśród moich kolegów i koleżanek i oni gadają a ja siedze cicho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podglądałeś mnie ! :shock:

 

Nie, nie zgadzam się z Tobą.

Nie usnę dopóki nie uświadomię Tobie, że obsesyjna ambicja u mnie to już przeszłość ;)

 

A tak poza tym, jestem już duzia, duzia, duzia ! 8)

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 12:43 am ]

człowiek nerwica, a jakbyś tak na jakąś dyskotekę poszedł ?

I wtedy zaczął tańczyć z jakąś fajną kobitką, nie trzeba do tego mówić, a później samo by się potoczyło ;)

 

Znam takiego chłopaka, który już dobry rok stara się o dziewczynę i szkodami go, bo tylko ta nieśmiałość zabija jego szczęście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ci cholerni ludzie są temu winni, nie Ty !

A raczej to cholerne polskie społeczeństwo, które zawsze musi szukać sobie kozła ofiarnego, bo słabszy to będzie lepiej się pośmiać z niego ..

Grr. !

 

A ile Ty masz lat, jeśli wiedzieć można ?

Dyskoteka to coś złego ? Ja chyba nie na czasie jestem :roll:

 

Ooookej, nie rozumiemy się.

Wyobraź sobie, że nie - nie musisz się podobać komuś wizualnie, żeby ktoś Cię pokochał.

Albo inaczej - nie musisz być jakimś tam super boskim mężczyzną, za którym będą latały wszystkie, które już na następny rok mają wykupiony karnet na solarium ..

Potrzebujesz takich ?

Nie musisz być taki. Możesz mieć ładne oczy, fajne dłonie, a może pieprzyk na lewej ręce ?

No chyba, że Ty także szukasz modelki, zupełnie idealnej, tylko lepiej szybko zmyj te marzenia, bo takich nie ma...

 

Ale - do sedna - nie zrzucaj wszystkiego na tą nieśmiałość.

A jakbyś kogoś poznał przez internet ?

Też byś się nie umówił na spotkanie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×