Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nie mogę znaleźć chłopaka/dziewczyny


peace-b

Rekomendowane odpowiedzi

I pisze to ten, który tak bardzo kochał swoją dziewczynę, że aż ją zdradził :roll:

A co ma jedno do drugiego? Pomyśl jeszcze raz, kolego.

 

Zarzucasz ludziom myślenie stereotypami, a sam je powielasz. Ok- tyle ode mnie. Nie będę już z Tobą polemizował, bo dla Ciebie to nie jest dyskusja, tylko próba wciśnięcia komuś swojego zdania. Na zrazie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcecie mnie przekonać, że nie mam racji, to podawajcie przykłady obalające moje teorie. Ja zawsze podaję mnstwo argumentów popierających moje przemyslenia/doświadczenia, a wy tylko piszecie, że jest tak i tak a uzasadnić to już nie łaska :roll: . Aktualnie dyskutujemy na temat bogaty/biedny. Jeśli uważacie, że biedny nie stoi na gorzej pozycji niż bogaty, to wymieniajcie dlaczego tak jest, jaką przewagę ma biedny nad bogatym. Ja naprawdę chciałbym zmienić moje poglądy, bo one mnie męczą, ale jak mam to zrobić skoro to wszystko jest prawdą, a przynajmniej nikt nie potrafi tego obalić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dam przyklad jakis ;) poznaje faceta w pubie czy barze - wydaje mi sie calkiem przystojny rozmwiamy ,smiejemy sie wydaje mi sie sympatyczny ,stawia mi drinka ,spotykam sie innym razem ,dalej wydaje mi sie sympatyczny ,zabawny ,inteligentny( fajne kierunki studiuje ,i to dwa naraz) do tego te oczy ;) ,dowiaduje sie ze nie ma autka ani prawa jazdy i mieszka z rodzicami do tego nigdy nie byl na wakacjach za granica

 

i co myslisz ze go skresle przez to - nie ;)

 

 

wymslony przyklad wprawdzie ale mysle ze trafny z tym co chce przekazac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ilu ludzi tyle gustów. Jedni będą patrzeć na status materialny drugiego, a innych nie bedzie to interesowało . Przykładowo mnie nie interesuje status materialny drugiej osoby, kogoś innego może obchodzić, ale przecież szukamy drugiej połowy, a nie jej majątku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dowiaduje sie ze nie ma autka ani prawa jazdy i mieszka z rodzicami do tego nigdy nie byl na wakacjach za granica

 

i co myslisz ze go skresle przez to - nie ;)

 

 

Co nie zmienia faktu, że na pewno o wiele bardziej byś się cieszyła, jakby jednak mieszkał sam i miał ten samochód.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anand22 tym tokiem myślenia to chyba nie powinnam się wiązać z żadnym facetem - bo żaden z nich nie jest np. Bradem Pittem - a napewno bardziej bym się cieszyła, gdyby jednak nim był.

 

Jeśli już patrzymy na ten status czy jak to zwał, to tylko na początku (jeśli w ogóle), bo jak się człowiek zakocha to już mu wszystko jedno ile kto ma kasy, gdzie mieszka...........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jasne ze tak ,ale nie mozna miec wszystkieg- skoro ja idełaem nie jestem to idealu nie znajde chyba ze ideal nie bedzie szukal ideału tylko zakocha sie we mnie i odwrotnie ;)

 

 

A co zrobisz jak teraz się zwiążesz z jakimś przeciętniakiem, a potem jak z nim będziesz to nagle trafisz na swój ideał? Odpowiedź jest banalna- zerwiesz z nim i pójdziesz do tego ideału.

 

 

linka656 tylko żeby się zakochać, to ta druga osoba musi Cię mocno czymś urzec, a jak źle wygląda, nie ma kasy, charakteru, to w czym się niby zakochasz :roll: ?

 

 

I jeszcze jedno. Na forum ciągle się pojawiają nazwiska typu Pitt, DiCaprio jacy to oni są przystojni. Ja wiem, że kobiety się w nich kochają, ale nie rozumiem czemu. Ja też mam taką trochę lalusiowatą urodę i mimo iż laskom się to podoba, to chciałbym wyglądać bardziej męsko, np. jak Ronn Moss, Clint Eastwood czy jeden z moich ulubionych polskich wokalistów Maciej Maleńczuk. Tak powinni wyglądać mężczyźni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

linka656 tylko żeby się zakochać, to ta druga osoba musi Cię mocno czymś urzec, a jak źle wygląda, nie ma kasy, charakteru, to w czym się niby zakochasz Rolling Eyes

w kasie kochają się tylko dziwki...

 

 

A co zrobisz jak teraz się zwiążesz z jakimś przeciętniakiem, a potem jak z nim będziesz to nagle trafisz na swój ideał? Odpowiedź jest banalna- zerwiesz z nim i pójdziesz do tego ideału.

 

Widać, że nigdy nie byłeś zakochany, to taki stan że druga osoba jest dla ciebie w każdym calu idealna i nie obchodzą Cię inne, ja zakochałem się w całkiem normalnej dziewczynie i świata poza nią nie widziałem, a były ładniejsze na które jednak nie zwracałem szczególnej uwagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak źle wygląda, nie ma kasy, charakteru, to w czym się niby zakochasz :roll: ?.

 

No no no :evil: jak nie ma charakteru to faktycznie nie ma się w czym zakochiwać, a jak ktoś źle wygląda to zwykle nie z braku kasy tylko z niedbalstwa i lenistwa a tego też "nie zniesę" ;)

 

Ronn Moss, Clint Eastwood czy jeden z moich ulubionych polskich wokalistów Maciej Maleńczuk. Tak powinni wyglądać mężczyźni.

Ojeju gdyby świat był pełen facetów wyglądających jak Maleńczuk to ja bym musiała się ewakuować ;) albo przestawić orientację....

A tak na poważnie, ja przykładowo podałam akurat Pitta - ale fakt faktem ma taki "typowy typ" urody.

W moim typie jest bardziej Patrick Dempsey albo Johny Depp czy Ryan Gosling....ale nie o tym tu mowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maciej Maleńczuk. Tak powinni wyglądać mężczyźni.

 

o ludzie

takie cos jak malenczuk to wogole facet? dla mnie to .. ehhh nie bede pisac moze bo nie chce obrazac nikogo

ale cos mnie mdli jak go widze i to chyb anie od tabletek ;) do tego jego prostackei zachowanie

 

A co zrobisz jak teraz się zwiążesz z jakimś przeciętniakiem, a potem jak z nim będziesz to nagle trafisz na swój ideał? Odpowiedź jest banalna- zerwiesz z nim i pójdziesz do tego ideału.

 

jak kogos kocham to nie za cos tylko wbrew wszystkiemu

widze ideal ? mowie fajne ciacho ale ja mam juz swoje ;)zreszta jakbym miala uciec do innego to by tylko tyle znaczylo ze zle wybralam pierwszego ,a ja zlych wyborow nie podejmuje :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co zrobisz jak teraz się zwiążesz z jakimś przeciętniakiem, a potem jak z nim będziesz to nagle trafisz na swój ideał? Odpowiedź jest banalna- zerwiesz z nim i pójdziesz do tego ideału.

 

Widać, że nigdy nie byłeś zakochany, to taki stan że druga osoba jest dla ciebie w każdym calu idealna i nie obchodzą Cię inne, ja zakochałem się w całkiem normalnej dziewczynie i świata poza nią nie widziałem, a były ładniejsze na które jednak nie zwracałem szczególnej uwagi.

 

W 100% zgadzam się z anonimem, wtedy własnego czubka nosa nie widać a co dopiero wad "drugiej połówki".

Wychodze z założenia, że jeśli z kimś się jest to z miłości, jeśli się kocha to znaczy, że nie szuka się innego ideału - bo się już swój znalazło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie to puste ..

Czym takim jest ten pieprzony samochód czy mieszkanie ?

Jakbym sama nie mogła na to zapracować ...

 

Mój Mężczyzna ma samochód, własne mieszkanie, ale jakoś inaczej na to patrzę.

Przecież ja nic takiego z tego nie mam ..

Sama mam mieszkanie, auto, a więc po co mi jego ... ?

 

Ja wiem, że są kobiety które są materialistkami, które patrzą w portfel i na wygląd, a co je to interesuje, że nie będą miały za chwilę o czym z nim rozmawiać ? ..

Liczy się kasa.

 

No cóż, cieszę się, że są jeszcze takie które mają jakąś ambicję.

Bo co mi po pieniądzach, jak facet będzie głupi i dzisiaj ma pieniądze a jutro przegra w karty z własnej głupoty ? ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wychodze z założenia, że jeśli z kimś się jest to z miłości, jeśli się kocha to znaczy, że nie szuka się innego ideału - bo się już swój znalazło.

 

 

A co w przypadku, gdy np. kobieta jest bardzo brzydka i wie, że nie może mieć nikogo lepszego, więc bierze sobie pierwszego lepszego, który się nią zainteresuje? Wiele jest takich przypadków. A co gdy potem jednak nagle zainteresuje się nią ktoś, kto jej się naprawdę podoba?

 

 

Tak pozatym, to:

- nie wiecie co oznacza stwierdzenie "dobry wygląd u faceta". linka, jak facet nie jest atrakcyjny z wyglądu to wcale nie oznacza, że o siebie nie dba. Białe zęby czy brak pryszczy wcale nie gwarantują dobrego wyglądu, głównie postura się liczy i "to coś", czyli pewnośc siebie, wiele razy o tym pisałem;

- nie znacie atutów wynikających z posiadania bogatego faceta mimo, iż już wiele razy o tym pisałem;

- nie wiecie co oznacza pojęcie "odpowiedni charakter faceta" mimo, iż o tym też wielkokrotnie pisałem :roll: .

 

 

W tematach, gdzie wypowiada się mnóstwo osób trudno jest znaleźć jakieś sensowne informacje i porady. W tym celu wpadłem na pomysł, abym założył 3 oddzielne tematy dotyczące tego jak powinien wygląda facet, jaki powinien mieć charakter oraz jak zamożność zwiększa szanse na poderwanie laski. Celem tych tematów będzie pomoc forumowym romantykom w podrywie i uświadomienie im ich błędów. Można powiedzieć, że to będzie podsumowanie mojej dotychczasowej twórczości na forum. Wiem, że są na forum osoby, które szanują moje poglądy i chcą moich rad. Są też takie, które uważają, że piszę jakieś herezje. W sumie mało mnie to obchodzi, kto będzie chciał to przeczyta, kto nie to nie. Tematy będą w dziale "Off-topic", myślę, że w 3 dni się z tym uporam. Oczywiście to będzie baaardzo skrócona wersja, bo o każdym z tych tematów mógłbym napisać książkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 100% zgadzam się z anonimem, wtedy własnego czubka nosa nie widać a co dopiero wad "drugiej połówki".

Heeep, ale jeżeli w późniejszych etapach związku zauważasz te wady to znaczy, że miłość przeszła? Nie, to nie tak chyba.

 

Ja Kocham moją dziewczynę od ponad 2 lat i na początku faktycznie wydawała się idealna. Teraz też. Ale patrzę bardziej realnie. ;) Widzę jej wady, i potrafię z nimi się pogodzić, ewentualnie niektóre wyeliminować, ale nic wbrew jej woli. Życie na tym polega, aby stawać się lepszym. A żeby być lepszym czasem trzeba iść na kompromis.

I powiem na koniec, że jeżeli ktoś przez dłuższy czas nie widzi wad partnera, to jest ślepo zakochany. A to się dobrze nie skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o samochód, pieniądze, tu chodzi o zaradność.

No to zaradny akurat nigdy nie byłem.

 

postaraj się zmienić choć trochę swój wygląd , spraw byś czuł się dobrze we własnym ciele , to podstawa . Nie wyganiam Cie na solarium ale nikomu by sie nic nie stało gdybyś zaczął uprawiać jakieś sporty , zmienił uczesanie ... wygląd wbrew pozorom jest w dzisiejszych czasach narzędziem , dzięki któremu łatwiej zdobędziemy pracę , szybciej awansujemy ... a jeśli popatrzysz w lustro i będziesz lubił ten widok , wszystko pójdzie łatwiej .

Tzn. dużo ćwicze staram się schudnaćz włosami akurat nie da się nic zrobić...nie da się zmienic uczesania u mnie bo z każdym innym niż standardowe wyglądam jak potwór

Najgorszą moją wadą jest to że kurcze do wszystkiego podchodze ze strachem..najgorsze jest to że potem zawsze mam rcje że słusznie się bałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anand22, hahaha, a to dobre było - 'nie wiecie, mimo iż wiele razy o tym pisałem '' - to, że masz jakieś swoje poglądy na dany temat nie oznacza zaraz, że ktoś kto się z Tobą nie zgadza 'nie wie' .. ;)

 

człowiek nerwica, oj nie ...

Zmienić to nie da się często wyglądu, np. krzywego ucha, bo nie ma się na to pieniędzy, ale cechy charakteru wszystkie da się zmienić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale widocznie lepiej Ci gderac i narzekac niz zaczac cos robic chyba naprawde nie dociera do Ciebie fakt ze zycie jest jedno i jesli ty nie zrobisz z tym nic to poprostu przezyjesz zycie podobnie jak do tej pory... narzekajac tylko

 

pocieszac cie chyba nie bedziemy ciagle skoro ciagle masz wymowki jakies

 

a czy wogle byles u fryzjera i powiedziales chce zmiany widocznej? czy zapisales sie na silke ,basen czy cokolwiek ,w domu rowerek kupic cwiczyc ...

 

mialam uszy odstajece i jakos operacja zalatwila sprawe wystarczylo darzac do tego i chciec( czyli gderac rodzicom do upadlego) a mialam zaledwie 17 lat

 

pomijam juz fakt kasy bo zaraz uslysze nie kazdy ma kase

ale i to jest coraz latwiej zdobyc ,kredyt itp

 

anand mam nadzieje ze te tematy sa podpisane" idealne cechy charakteru chlopaka wg.Ananda eksperta" :lol:

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

człowiek nerwica, oj już przesadzasz.

Jeśli chcesz tak całe życie to proszę Cię bardzo.

A na starość powiesz, że to nie Twoja wina, albo powiesz, że to Twoja i dlatego jesteś sam i znów zacznie się użalanie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie to puste ..

Czym takim jest ten pieprzony samochód czy mieszkanie ?

 

Mój Mężczyzna ma samochód, własne mieszkanie, ..

 

hehe to mi się podoba ;)

 

no offence K.....

 

Obserwuję całą dyskusję i chce dopowiedzieć że :

 

lepiej jest mieć kasę niż jej nie mieć ..

 

a normalne osoby szukając partnera patrzą na inne cechy ... ale jeśli ten ktoś okaże się "kasiasty" to na pewno nikt nie będzie miał nic naprzeciw .

 

widzę że wyrwał tu się kolejny stereotyp o tym że gdy ktoś ma pięniądze to cwaniak , złodziej i oszust ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak mam się zmienić no jak??????????????

jak mam być śmiałym?????????

jak mam się wszystkiego nie bać?????????????

jak mam być zaradnym?????????

 

Powiedzcie mi bo ja tego nie ogarniam już..

Próbowałem sobie radzic z moja nieśmiałością z moim lękiem przed ludżmi nadal próbuje ale nic ztego nie mamm bo za każdym razem się boje.za każdym.Chocbym się 100 razy próbował uspokoić to nie potrafie.

I kurcze uwierzcie mi ze każdego nowego dnia mówie sobie na początku że wszystko mi wyjdzie po czym okazue sie że znowu g.... wyszło.

Codziennie próbuje przeląmać swój strach,i zawsze kończe tak samo.

Widoczne zmiany fryzury....u mnie możliwa jest tylko standardowa fryzura...zresztą popatrcie na moje foto.....w dziale Ludzie z forum na stronie8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedz sobie: Przecież on/a jest taki/a sam/a jak ja. Zwykły człowiek, wszyscy jesteśmy tacy sami. I rozpocznij rozmowę. Mi taka myśl pomagała...A poza tym mówię sobie, że nie mam nic do stracenia " Raz kozie śmierć" jak to mawiają i działam :smile: Ale jak będziesz sobie mówił że nie możesz to nic nie zrobisz. I nie zatapiaj się w myślach co powiedzieć, bo wtedy będzie jeszcze gorzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×