Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wasze nicki, ksywki


reirei

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś się bawiłam w "krytyka" na forum "piszmy.pl". Oddzielenie ostatniej litery podkreślnikiem też nie jest bez znaczenia - byłam tu wcześniej pod innym nickiem - bardzo wiele się w między czasie zmieniło, nie chciałam jawnie łączyć teraz tego, co się dzieje, z mną sprzed lat. Choć już wiem, że ktoś mnie skojarzył na tym forum :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy moje rodzeństwo nie potrafiło jeszcze wymówić mojego imienia - Robert, byłem nazywany Bobo. Taką też ksywą zyskałem wśród znajomych, z nią też robiłem pierwsze kroki w internecie. Brałem kiedyś udział w grze forumowej, w której moja postać nazywała się tak samo jak ja, jednak z czasem musiałem nadać jej powagi, więc postanowiłem jakoś rozwinąć moją ksywę. Pierwsze co przyszło mi do głowy, to nie wiedzieć czemu Bortieboth.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój nick wziął się od mojego imienia (Marcin) i daty masakry w Columbine High School (20.04). Jest to również dzień narodzin Adolfa Hitlera, ale nie tym się kierowałem. Jest to także dzień mojej rejestracji na tym forum, czyli dzisiaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój nik jest taki sam jakiego kiedyś używałam na portalu randkowym, zawsze muszę iść trochę pod prąd więc żadne niki w stylu "miłagosia", "ona74" czy "aniołeczek-brunetka" nie wchodzą w rachubę :D. znudzona-ona podoba mi się, od razu wskazuje na płeć a jednocześnie nie jest słodko-pierdzący

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie też nie, bo nie mam kaloryfera na brzuchu i nie jeżdże porsche.

No u mnie właśnie zamiast kaloryfera jest beczka, a zamiast Porsche jest Fiat 126p. Ale to oznacza że wszystkie dziewczyny są takie że lecą na kaloryfer i Porsche? Nie sądzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, poza portalem mam dużo większe branie, widocznie urzekam charakterem :) albo może wygląd na żywo jest lepszy niż na fotkach (w sumie na pewno jest).

 

-- 20 kwi 2013, 22:45 --

 

Ale to oznacza że wszystkie dziewczyny są takie że lecą na kaloryfer i Porsche? Nie sądzę.

Nie pisałem o wszystkich i wszędzie. Pisałem o normie na portalach randkowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, poza portalem mam dużo większe branie, widocznie urzekam charakterem :) albo może wygląd na żywo jest lepszy niż na fotkach (w sumie na pewno jest).

 

-- 20 kwi 2013, 22:45 --

 

Ale to oznacza że wszystkie dziewczyny są takie że lecą na kaloryfer i Porsche? Nie sądzę.

Nie pisałem o wszystkich i wszędzie. Pisałem o normie na portalach randkowych.

Rozumiem. Czyli to jest norma na portalach randkowych? Szczerze powiedziawszy to myślałem że ogłaszają się tam desperaci tacy jak ja, którzy nie mogą znaleźć dziewczyny lub chłopaka w realu, to próbują w internecie. Czyli nic tam po mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×