Skocz do zawartości
Nerwica.com

Lęk przed szkoła , ciągłe zmęczenie wszyscy mają to gdzieś !


Alison

Rekomendowane odpowiedzi

Witam .

To znowu ja , Alison . Tym razem pojawił się problem ze szkołą.

Za kązdym razem gdy budzę się rano mam wrażenie jakbym nieżyła, jakby to był jeszcześrodek nocy . Jednak wstaję , kręci mi się w głowie , nie chce mi się jeść .Zaczełam wypijać szklankę mleka na dzień .

To mi wystarczyło.W szkole, jestem smętna unikam ludzi bo mam wrażenie że sięciągle na mnie gapią . Na matmie łapie mnie stres , raz się rozpłakałamw środku lekcjii bo facet zaczął mnie odpytatywać , w ułamku sekundy przestraszyłam się i zestresowałam wszystko zapomniałam , straciłam połowiczny kontakt ze światem , słyszałam tylko siebie bełkot pana i nic więcej .

PO powrocie za kązdym razem niesamowicie straszny ból głowy , żaden lek nie pomaga . Nie moge odrabiać pracy domowej , a na klasówkach ...chmmmm ile bym się nie uczyła to i tak napiszę je na 1 albo góra 4, chociaz wszystko umiem .

Nie moe się uczyć , wszystko mnie boli umysł nie pracuje jak trzeba , kompletny kanał i dno .

Nie wiemco robić. Boję się że jeśli to nie minie to moge się nie dotsać do dobrego gimnazjum , a tak chcę........I wiem że wszystko umiem ... ale nikt mi nie wierzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×