Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

To jak to ma wyglądać - na 1/2 raqndce kobieta się pyta: ile zarabiasz, po czym, w zależności od widełek, skresla lub kontynuuje spotykanie się?

To jest dla mnie ciekawa kwestia. Zawsze mi się zdawało że na 1/2 randce to kobieta już powinna dawno wiedzieć ile facet zarabia, czym się zajmuje, jakie ma plany na przyszłość... Może tu leży mój problem odwieczny z kobietami - uważam że ludzie powinni o sobie coś wiedzieć ZANIM pójdą na randkę. Czyli - ocenienie czy ktoś nam pasuje powinno nastąpić wcześniej, pierwsza randka to symboliczne "przybicie pieczątki" pod metaforycznym oświadczeniem o chęci rozpoczęcia związku ;) Natomiast kobiety zdają się takie "zbieranie informacji" traktować nie jako "zbieranie informacji" a "wstęp do friendzone'a" :lol:

 

Chyba zależy od tego, kto jak definiuje randkę :D Ogólnie obecnie tym terminem chyba określa się wszystko - i konkretne, "oficjalne" spotkanie z kimś, kogo znało się wcześniej, i kogo zaczyna się traktować w bardziej romantycznych kategoriach, ale i spotkanie z nieznajomym albo znajomym z netu, o którym wie się niewiele, czy nawet spotkanie "na kawkę" i wiele innych. Stąd też i niedomówienia, bo Twoja definicja randki może się różnić od innych. Dla wielu randka nie jest żadnym początkiem związku, a właśnie wybadaniem terenu, nieformalnym spotkaniem, itp. A przecież ludzie mają nawet "związki" bez randek, a nawet bez spotkań :D Zawsze mnie to dziwiło, jak mozna nazywac związkiem relacje ograniczające się do netu, a w porywach do spotkania kamerkowego, ale ja za stara jestem :mrgreen:

 

-- 28 sie 2014, 16:53 --

 

Jakby co to chyba najlepiej potencjalnej partnerce nie mówić ile się zarabia, no ale brak auta i mieszkanie z rodzicami będąc grubo po 30-ce raczej dobrze o mnie nie świadczy choć np. dla kobiet z jakiś postpgrowskich wiosek już samo to że mam prace i nie ma nałogów jest atutem tak przynajmniej mi mówiły bo u nich 1/2 facetów to pijaki bez pracy.

 

To mieszkanie z rodzicami nie jest zawsze takim odpychającym czynnikiem. Jasne, że lepiej na swoim, ale jak czasami nie ma wyjścia, a dom jest duży i małżeństwo ma dla siebie osobne piętro, to nie jest to wcale najgorsza opcja. I jesli teściowie są spoko, a jeszcze wyrażają chęć opieki nad wnukami, to wielu rodzinom to odpowiada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmęczona_wszystkim, rodzice maja dom 300 m 2 także źle nie jest a piętro która jest obecnie pod turystów mogłaby być np przeze mnie zamieszkana i tam bym mógł być na swoim teoretycznie. Akurat warunki mieszkaniowe to nie byłby jakiś wielki problem pewnie dla panny wychowanej w ciasnocie bloku wręcz nawet atut. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z racji swojej nerwicy darowałem sobie w życiu temat dziewczyn. W pracy z tego powodu dokucza mi jeden koleś i to w taki sposób który ewidentnie sprawia mi przykrość . No i tak się zastanawiam czy by mu liścia albo gonga nie sprzedać , ponieważ kilka razy już mu mówiłem grzecznie żeby sobie dal spokój a on dalej swoje i swoje. Wypada uderzyć gościa co ma 56 lat żeby w końcu zamknął ryja i dal mi spokój ? Co o tym myślicie , normalny człowiek dal by sobie spokój ale debila to chyba trzeba potrząsnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z racji swojej nerwicy darowałem sobie w życiu temat dziewczyn. W pracy z tego powodu dokucza mi jeden koleś i to w taki sposób który ewidentnie sprawia mi przykrość . No i tak się zastanawiam czy by mu liścia albo gonga nie sprzedać , ponieważ kilka razy już mu mówiłem grzecznie żeby sobie dal spokój a on dalej swoje i swoje. Wypada uderzyć gościa co ma 56 lat żeby w końcu zamknął ryja i dal mi spokój ? Co o tym myślicie , normalny człowiek dal by sobie spokój ale debila to chyba trzeba potrząsnąć.

Jak sobie zasłużył, to trzeba mu obić ryj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabawne, naprawde. Kreatywnie i prosto a efekt bomba. Tylko empatii za grosz. Wiem empatią kopiemy sobie grób więc lepiej na pozornie niewinnym żarcie budować swój pomnik pewności siebie.

Nie, nie jestem prawiczkiem. Nie brak mi tez perspektyw teraźniejszo.

Rozumiem trzeba mieć dystans, śmiać sie ale taki świat że to nie przejdzie. Ludzie szczególnie tu mają uczucia zajebiście zranione. Wiem coś o tym przeżywałem takie stany z 5 lat temu jak byłem prawiczkiem :S when Im met you in the summer

Widze wpisy z perspektywy kobiet, mądrze piszecie ale to naprawde zakrawa o cud żeby te blokady puściły. Mi sie udało, coś jak cud choc miałem dopiero/aż 21 lat. Od dziecka byłem znerwicowany po prostu- nic mi nie brakowało w bani ani jesli chodzi o wygląd ale patologiczny dom, wrażliwość mniejsza z tym

Życze wam żebyście sie jakoś uporali z tym bo wiem jaki robi to syf w bani. Pozatym sex to nie potrzeba tylko pragnienie jak mylnie uczą, piszą, mówią. Wszystko jest stanem umysłu a nie że "co do za zycie bez sexu" ja go uprawiam ale po latach doszedłem do takiego wniosku że taki styl życia jest nam wszystkim ludziom narzucany przez innych ludzi. Czyli po prostu schematyczne życie. Lubie sex ale wiem napewno że to pragnienie nie potrzeba. Niczym alkoholizm wyzwalacze i wpadasz dajmy na to równie dobrze mogłoby być z celibatem wyzwalacz i wpadasz. Nie traktuje oczywiście sexu w kategoriach szkodliwości ale empati wiecej ludzie wobec zbolałych a czemu ich boli bo na każdym rogu ktoś im ryje beret. Jednak to sie nie zmieni to oczywiste...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Davin, Moze teraz Aneta niech cos wrzuci kreatywnego na forum? ;)

 

co masz na myśli ? 8)

 

-- 04 paź 2014, 15:13 --

 

Adamantium, jakbys zagłębił sie porządnie w cały wątek też nie miałbyś empatii dla co poniektórych panów ;) Juz nie mówiąc o zrozumieniu ich poglądów... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×