Skocz do zawartości
Nerwica.com

TRAZODON (Azoneurax, Trazodone Neuraxpharm, Trittico CR/XR)


jowita

Czy trazodon pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

224 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy trazodon pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      139
    • Nie
      67
    • Zaszkodził
      30


Rekomendowane odpowiedzi

Ja zmniejszyłam esci i zostawiłam trittico na takiej samej dawce, jakby coś lepiej...

Dziś lekarka powiedziała, żebym odstawiła trittico bo za dużo sedacji w tej kombinacji. Jak to nie przejdzie to przerzucam się na sertralina...

Choć ja jakoś mało przekonana jestem do zostawienia trittico i samej esci. Wydaje mi się ze całkiem mnie zamuli i nie będę wiedziała co do mnie mówią...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciezko tak zejsc z 10 esci do 5, to jest szok dla organizmu. No i działanie antydepresyjne jest wtedy znikome, a uboki za bardzo sie nie zmniejszaja. 5 mg to dawka zupelnie nieskuteczna.

 

Ja nie poczułam nic. :D Od dziś wracam do 10.

Właśnie lekarka mi powiedziała, że 5 to bezsensu brać. Nastroju na pewno mi nie poprawi... Więc ostatnia próba dla esci... :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie był taki pewny, bo brałem trittico przez 11 dni i nieostre widzenie, kłopoty z akomodacją były i są nadal. Do tego wywołał u mnie migreny i mroczki przed oczami. Najbardziej upierdliwe to zawroty głowy i uczucie jakbym chodził po krzywo zacumowanym statku-wszystko wydaje się lekko przekrzywione w lewą stronę. Dodatkowo kłopoty z pamięcią i zebraniem myśli. U mnie się nie sprawdził. Spało się dobrze, ale mocne zamulenie. Pierwsza noc bez trittico była słaba, trudno było zasnąć i spałem na raty.

Nie biorę tego od dwóch dni i zastanawiam się kiedy te objawy miną, kiedy trazodon opuści mój organizm i kiedy receptory przestaną być łechtane przez ten lek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po pierwszych dawkach 75 mg, rano miałam halucynacje.

 

Co do odstawienia i efektów złego samopoczucia - ja tego w ogóle nie zauważyłam. Jednego dnia biorę 1 tabletkę, a innego nie biorę wcale, bo wiem, że usnę bez Trittico. W te dni, kiedy biorę najmniejszą dawkę (1/3), rano czuję się najlepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Trazadon biorę już jakiś czas od miesiąca z przerwa trzy dniowa. Od wczoraj 50mg na noc i mam zawroty głowy. Do tego rownież od wczoraj paro zwiększone do 20mg. Zawroty głowy powodują u mnie panikę . Dodam,ze nie obchodzę się rownież bez xanaxxu 0,5 do1mg. Bez trazadonu nie śpię ,ale zastanawiam się czy nie zmniejszyć go do 25mg. Drugi dzień jest zamulony i kręci mi się w głowie,ale może to po zwiększonej dawcę paro? Sama nie wiem co robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Trazadon biorę już jakiś czas od miesiąca z przerwa trzy dniowa. Od wczoraj 50mg na noc i mam zawroty głowy. Do tego rownież od wczoraj paro zwiększone do 20mg. Zawroty głowy powodują u mnie panikę . Dodam,ze nie obchodzę się rownież bez xanaxxu 0,5 do1mg. Bez trazadonu nie śpię ,ale zastanawiam się czy nie zmniejszyć go do 25mg. Drugi dzień jest zamulony i kręci mi się w głowie,ale może to po zwiększonej dawcę paro? Sama nie wiem co robić.

 

Przeczekaj, za kilka dni nie będzie śladu po zawrotach, też je miałem po trazadonie, przez kilka pierwszych dni byłem nie do życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vengence,dziki za podpowiedz. Wcześniej jednak brałam tri i rano cital i rownież kręciło mi się w głowie. Po odstawieniu citalu i i nachwile tri na korzyść pramolanu zawroty minęły ale pojawiły się leki nie do zniesienia i brak snu. Dlatego odstawiłam pramolan i wróciłam do tri. Tylko się jeszcze zastanawiam czy nie za szybko zwiększyłam paro po trzech dniach 10mg do 20mg?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vengence,dziki za podpowiedz. Wcześniej jednak brałam tri i rano cital i rownież kręciło mi się w głowie. Po odstawieniu citalu i i nachwile tri na korzyść pramolanu zawroty minęły ale pojawiły się leki nie do zniesienia i brak snu. Dlatego odstawiłam pramolan i wróciłam do tri. Tylko się jeszcze zastanawiam czy nie za szybko zwiększyłam paro po trzech dniach 10mg do 20mg?

 

Nie myślę, że dobrze, dawka terapeutyczna to 20 mg, nie ma co przedłużać wchodzenia na dawkę terapeutyczną, o ile dobrze znosi się lek

przeciwdepresyjny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisząc o dawkach10,20mysle o paro a nie tritico. Tritico mam brać 50, ale mam straszne zawroty głowy, które zmniejszają się po xanaxie. Jak tomozliwe ze xanax znosi takie Objawy.wczoraj na noc wzięłam tri 25 ,spałam trochę krócej i obudilam sie z zawrotami. Moze dlatego ze wzielam pozno bo po 22.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×