Skocz do zawartości
Nerwica.com

TRAZODON (Azoneurax, Trazodone Neuraxpharm, Trittico CR/XR)


jowita

Czy trazodon pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

224 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy trazodon pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      139
    • Nie
      67
    • Zaszkodził
      30


Rekomendowane odpowiedzi

Lu_80, nie masz za wysokiej dawki tradzonu poleconej ? Ja swojego czasu brałem 30mg fluoksetyny i 150mg tradzonu przez dłuższy czas i otarłem się o zespół serotoninowy. Zszedłem do 50-75mg i jakoś leci. Na co Ci to polecił nasennie czy na lęki ? Sam się zastanawiam czy to jakoś wpływa na lęki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. ja wczoraj zapodałam 1/3 Trittico pierwszy raz...a przeszłam z Setaloftu na trazodon z powodu spadku libido poniżej zera :roll: wyczytałam w necie ze SSRI tak wlasnie działają :why: a u faceta moga spowodowac trudna do wyleczenia impotencje.... zobaczmy jak po tym trittico...p.s. Spotkał sie ktos z depresją maskowaną? Ja mam bóle pleców nie do wytrzymania :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurzaja mnie bezcelowe erekcje na tym leku. Jade sobie zaspany i z zamulka do szkoly, zamkniete oczy, a tu co? Cos mnie uciska w spodniach. Zero libido czy checi jakiegos wykorzystania tego do dobrych celow. Przy moich problemach z masturbacja to tylko minus. Jednakze swietnie mi sie zasypia na tym leku, tak "naturalnie" zaczynam czuc sie zmeczony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×