Skocz do zawartości
Nerwica.com

TRAZODON (Azoneurax, Trazodone Neuraxpharm, Trittico CR/XR)


jowita

Czy trazodon pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

224 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy trazodon pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      139
    • Nie
      67
    • Zaszkodził
      30


Rekomendowane odpowiedzi

Działanie "mediowane", które cytuję odnosi się do działania wenlafaksyny na układ opioidowy, a to nie jest jej główne działanie przeciwdepresyjne (jest przecież SNRI).

 

Działanie wenlafaksyny na układ opioidowy nie jest wynikiem działania na receptory opioidowe, o którym ty piszesz:

 

"Wlasnei nie jest calkowicie inny pomijajac Agonizm receptorow opioidowych."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działanie "mediowane", które cytuję odnosi się do działania wenlafaksyny na układ opioidowy, a to nie jest jej główne działanie przeciwdepresyjne (jest przecież SNRI).

 

Działanie wenlafaksyny na układ opioidowy nie jest wynikiem działania na receptory opioidowe, o którym ty piszesz:

 

"Wlasnei nie jest calkowicie inny pomijajac Agonizm receptorow opioidowych."

Ty w ogole cos brales z tych lekow o ktorych piszesz czy taki weekeondowy amator i milosnik internetowej farmacji z Ciebie?

Bo na takiego mi wygladasz.

I z czytaniem tez masz problemy, moze jednak warto cos zaczac brac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

milosnik internetowej farmacji z Ciebie?

Bo na takiego mi wygladasz.

 

Tak się składa, że mam wykształcenie farmaceutyczne.

 

Poza tym dla mnie bardziej obiektywne są badania publikacje niż moje odczucia.

 

A ja myślę, że może powinieneś zacząć coś pić...

 

-- 07 lip 2015, 12:55 --

 

Dla zainteresowanych: na polskim rynku dostępny jest Trittico XR 150 i 300 (mg) po 30 tabl., lek jest niererfundowany.

 

http://www.doz.pl/apteka/p110473-Trittico_XR_150_mg_tabletki_powlekane_o_przedluzonym_uwalnianiu_30_szt

 

http://www.doz.pl/apteka/p110472-Trittico_XR_300_mg_tabletki_powlekane_o_przedluzonym_uwalnianiu_30_szt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no lekarz dzis sie zastanawiał jakim cudem on mi zapisał Chlorprotixhen.... że taki mocny mi dał, a no dla mnie była to petarda i twierdzi, że trittico bedzie dużo słabszy i ,że działa też przeciwlękowo... jutro zaczne od 1/3 tabletki... zobaczymy jak działa.

 

-- 25 lip 2015, 17:58 --

 

wiec wziąłem 1/3i musze powiedzieć, że fajnie działa, zero skutków ubocznych, po godzinnie byłem lekko senny, tj. oczy mi sie zaczeły kleić, rano w miare przyzwoicie sie wstawało ;-).... wiec jak na razie na plus...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja po 7 dniach moge powiedzieć, że mam problemy troche ze wstawaniem ;-) bo jestem rozleniwiony rano... ale jak juz dupe podniose w pion to wszystko znika....

Don Kamilo ja na lekka sennosc i znużenie biore Żeń Szeń firmy Olimp, polecam.... znika mi po nim tak zwany tumiwiszm lub inaczej nie chcica.... robie wiecej i chetniej wykonuje prace ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja biore 25mg.... 1/3 tabletki.... i mi jest to wystarczające.... jak zaczynałem to lekarz mi powiedzialbym 2 dni brał 1/3... jak nie bede czul dzialania to wziasc 2/3.... 2 dni... jak nadal nie działa to całą..... ale 1/3 na mnie działa ok i na niej zostałem... biore o 20 i okolo czasem po 22 robie sie senny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie możesz wejść na 50mg, zaś takiego kopa to, to nie ma.

 

Tylko musisz dozować te dawki, bo tradzon też w jakimś rozmiarze wpływa na wychwyt zwrotny serotoniny

 

Zrobiłem dziś eksperyment, a tak serio to wczoraj i dziś, wziąłem zamiast tradzonu połówke Nasen'u (zolpiden) nie było problemów w robocie ze świecącymi się oczami.. Niemniej jednak zostaję przy tradzonie bo mniej uzależnia i wykazuje działanie przeciwlękowe.

 

Trochę się pomęcze, ale wole Tradzon niż kolejne uzależnienie potencjalne, a tymczasem weekend :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×