Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

Korba, czyli dokładnie jak ja. Mój terapeuta jeszcze do mnie nie dotarł przy rozmowach o tym. Może mu się kiedyś uda, ale ja tego poczucia wyjątkowości łatwo nie oddam :twisted:

Strasznie dużo mam bordera, chociaż wg niego nie mam żadnych zaburzeń poza swoim uroczym CHADem, ale ze względu na te skrajne uczucia to łączy obie diagnozy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja psychiatra ma awersję do wszelkiego rodzaju usypiaczy typu zolpidem i do wszelkich benzo. benzo w niskiej dawce jeszcze dostanę, ze względu na lęki, ale o zolpidemie nie ma mowy. za to moja rodzinna jest mniej surowa, tylko ma poważne złamanie nogi i nie ma jej już bardzo długo i nie wiadomo kiedy wróci, buuuuu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja psychiatra ma awersję do wszelkiego rodzaju usypiaczy typu zolpidem i do wszelkich benzo. benzo w niskiej dawce jeszcze dostanę, ze względu na lęki, ale o zolpidemie nie ma mowy. za to moja rodzinna jest mniej surowa, tylko ma poważne złamanie nogi i nie ma jej już bardzo długo i nie wiadomo kiedy wróci, buuuuu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem ostro kopnięta!!!

wróciłam od rodziców, kilka dni było tak miło, miałam mamę-kogoś dla siebie 24h

ale wróciłam tu, K. poszedł do pracy i zostałam sama ze sobą...

 

praca wydawałaby się rozwiązaniem, ale nic bardziej mylnego! już raz tak było i poszłam do pracy i co?!

3 lata udręki. Jedno gorsze od drugiego! Czego ja chcę? Niech ktoś mi powie! Tak źle a tak niedobrze!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem ostro kopnięta!!!

wróciłam od rodziców, kilka dni było tak miło, miałam mamę-kogoś dla siebie 24h

ale wróciłam tu, K. poszedł do pracy i zostałam sama ze sobą...

 

praca wydawałaby się rozwiązaniem, ale nic bardziej mylnego! już raz tak było i poszłam do pracy i co?!

3 lata udręki. Jedno gorsze od drugiego! Czego ja chcę? Niech ktoś mi powie! Tak źle a tak niedobrze!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno gorsze od drugiego! Czego ja chcę? Niech ktoś mi powie! Tak źle a tak niedobrze!

Tego możesz sie jedynie podczas terapii dowiedziec, będziesz szła na jakąś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno gorsze od drugiego! Czego ja chcę? Niech ktoś mi powie! Tak źle a tak niedobrze!

Tego możesz sie jedynie podczas terapii dowiedziec, będziesz szła na jakąś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×