Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

Wszechogarniające uczucie pustki i ogromna chęć do jej zapełnienia, jakkolwiek...

 

lepiej bym tego nie ujęła..........

odnoszę wrażenie, że jej już nic nie zapełni.. nigdy....

 

-- 10 lip 2012, 01:07 --

 

girl anachronism, ucieczka od samej siebie...., też praktykuję :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszechogarniające uczucie pustki i ogromna chęć do jej zapełnienia, jakkolwiek...

 

lepiej bym tego nie ujęła..........

odnoszę wrażenie, że jej już nic nie zapełni.. nigdy....

 

-- 10 lip 2012, 01:07 --

 

girl anachronism, ucieczka od samej siebie...., też praktykuję :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

girl anachronism, tak - bo w pewnym sensie jestem przywiązana do mojego bordera. on mnie czyni wyjątkową, a moje głębokie przeżywanie i odczuwanie dużo bardziej niż przeciętny człowiek, stawia mnie ponad innymi... cierpię, ale wiem i widzę więcej itp itd. to strach przed staniem się przeciętną nie pozwala mi rozstać się z zaburzeniem. a taki strach mam w sobie od zawsze. że będę nijaka, standardowa, prosta.... brrrr.

coś w ten deseń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

girl anachronism, tak - bo w pewnym sensie jestem przywiązana do mojego bordera. on mnie czyni wyjątkową, a moje głębokie przeżywanie i odczuwanie dużo bardziej niż przeciętny człowiek, stawia mnie ponad innymi... cierpię, ale wiem i widzę więcej itp itd. to strach przed staniem się przeciętną nie pozwala mi rozstać się z zaburzeniem. a taki strach mam w sobie od zawsze. że będę nijaka, standardowa, prosta.... brrrr.

coś w ten deseń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba, czyli dokładnie jak ja. Mój terapeuta jeszcze do mnie nie dotarł przy rozmowach o tym. Może mu się kiedyś uda, ale ja tego poczucia wyjątkowości łatwo nie oddam :twisted:

Strasznie dużo mam bordera, chociaż wg niego nie mam żadnych zaburzeń poza swoim uroczym CHADem, ale ze względu na te skrajne uczucia to łączy obie diagnozy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×