Skocz do zawartości
Nerwica.com

KLOMIPRAMINA (Anafranil, Anafranil SR)


mikolaj

Czy klomipramina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

133 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy klomipramina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      84
    • Nie
      33
    • Zaszkodziła
      28


Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie, po się pakować w starego Trabanta ?! Jeśli nie ma się endogennej depresji która nie jest wcale taka częsta to idzie się w CYMBALTĘ (Duloksetyne), nikt o tym leku nic nie pisze a to w sumie lek pokrewny Wenlafaksynie która została zrobiona jako nastepca Klomipraminy (TLPD), dzialajac w miare na Noradrenaline, Cymbalta zaś działa na noradrenaline tak mocno że wypier***a z kapci! Ja akurat nie lubie takiego efektu ale jak ktos lubi specyfiki dzialajace nie tylko na serotonine to jest to obecnie najlepszy lek, niestety trzeba przeboleć te 3-4 tygodnie na benzo bo noradrenalina potrafi w pierwszych kilkunastu dniach poprostu zgnoić na amen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie. Mianowicie: Czy biorac anafranil , wieksza dawka alkoholu moze zaszkodzic? Ja stopniowo odstawialem lek , bralem polowe co jakies 3 dni i pozwalalem sobie na kilka piwek dziennie. Nic mi nie bylo , czulem sie ok. W czwartek wypilem duzo , do takiego stanu ze nic niepamientalem, i zostalem lezec. Teraz jest 3 dzien i fatalnie sie czuje tzn. w piatek mialem bol zoladka ale to jest norma , zawroty glowy , a dzisiaj i wczoraj znowu pojawiaja sie strasznie silne nerwy , niewiem co sie ze mna dzieje , deralizacja , czuje sie jakbym wogule niezyl , straszna sennosc ,spalem cala noc , obudzilem sie o 14 po poludniu i teraz znowu jestem bardzo zmeczony ;/ Wogule nie mam sily na cokolwiek. Dodam ze mam ostatnio duzo stresu i wogule silne nerwy. Poradzcie cos. Z gory dznx ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będę Ci prawił morałów o lekkomyślności takiego postępowania, bo też zdarzało mi się chlapnąć i to całkiem sporo na antydepresantach. :P Tylko, że taki mix jak idzie w parze regularnie to daje popalić wątrobie. No i na zdrowiu psychicznym też się niezbyt dobrze odbija.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hooligan123, Nie sądzę, żeby było to przez picie. Raczej to efekty odstawienne. Zastanów się 10 razy, czy powinieneś odstawiać lek, ponieważ jest duża szansa, że wszystko na co się leczysz może wrócić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hooligan123, bo robisz najgłupszy i najpowszechniejszy bład jaki się robi. Po paru miesiącach podnosi się nastrój i odstawiasz, bo czujesz, że jakimś cudem zostałeś uzdrowiony. To nie tak działa.

 

adamo_, Anafranil 37,5, Fluo 40. Cały czas jestem przy tym mixie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to mozliwe zebym tak sie czul przez milosc do dziewczyny? Jestem z dziewczyna od pol roku , spotykalismy sie dziennie. Niestety ona miesiac temu sie wyprowadzila , ze mozemy sie spotkac raz w miesiacu. Caly czas boje sie ze znajdzie sobie kogos innego , szaleje kiedy mi nie odbiera , czy nie odpisuje na smsy. Wtedy nie potrafie wyjsc z domu , mam nerwy , derealizacje i wogule caly sie trzese do momentu kiedy sie nie odezwie ;/ Strasznie to przezywam , niewiem jak mam sobie dalej radzic , mam straszna depresje ;/ co powinienem zrobic ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedys podczas przerwy od anafranilu, która trwała 4 miesiące wypiłam alkohol i od razu mi sie pogorszyło, szybki nawrót choroby. Jak brałam anafranil to piłam czasami i było ok, oprocz tego ze straszny kac nastepnego dnia. Ogólnie nie polecam!

Tak poza tym dziasiaj mija 43 dni bez tego leku i czuje sie dobrze, ale tak by nie było gdybym nie brała róznych suplementów.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×