Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nagłe i OSTRE Pogorszenie stanu


RepairMySoul

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, idz do psychiatry będziesz mógł się pochwalić kolorem pigułek, które Ci przypisał. Tabletka mogą jedynie kamuflować objawy, źródło kłopotu, czeka jak wulkan do odpowiedniego momentu, a najlepiej jak jeszcze uzależnisz sie od leku i go odstawisz, wpadasz z deszczu pod rynnę.

 

 

Chodź parę lat chorowałem nigdy nie poszedłem do psychiatry, bo psychiatra, to taka osoba, która próbuje przekonać nas, że za przeproszeniem kupa, to bryłka złota. Ty powinienes jednak nauczyć, jak omijać kupę i jak wpadać w nią z uśmiechem na twarzy ;] dziwne nie? ale jakie wyzwalające.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem u psychiatry, tzn u lekarza po skierowanie na szpital, które juz przefaksowalem, teraz wystarczy czekać.

 

Zaluje jak cholera ze zarwałem cała noc, i caly dzien jeszcze wojowałem ...

Polozylem sie o 21:30, obvudzielm sie 22:30, bylem pewien ze zabiłem 9 osób, rzuciłem szklanka o ziemie i pobieglem do gory do innego mieszkania ... trzeslem sie, plakalem i czulem ze to juz kniec, ze to obled ...

Zadzwonilismy po pogotowie, przyjechalo, dostalem relanium ...

 

A teraz czuje sie jeszcze gorzej niz przedtem ! ;/

 

 

Ludzie z pogotowia mowili ze to psychoza ...

Nie wiem od czego to, ale to bylo okropne ...

Mimo ze zasnolem o 23, zasnolem dopiero o 15 :(

 

-- 23 wrz 2011, 15:38 --

 

Wstałem o 15*

 

-- 23 wrz 2011, 22:30 --

 

Czy ktos moglby odpisac ze mial cos podobnego?

Czy to atak paniki?

 

Dodam ze relanium bardzo mi pomoglo, zasnolem jak dziecko ... oczywiscie przed snem 30 minut płacz.

Czekam az dadza znac ze szpitala, skierowanie juz przefaxowalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mam teraz podobnie, ale jakoś to ciągnę... Głównie rzucam się w wir pracy, tylko to pomaga... tylko problem taki, że jak mam wolne czuję się 100 razy gorzej. Nie chcę Ci stawiać diagnozy repair ale nie jestem pewien co do diagnozy z pogotowia. Moim zdaniem jesteś nakręcony to sił maksymalnych, utopiony w strachu, ktory płata Ci takie figle. Zobaczymy jednak co Ci powiedzą lekarze, ja trzymam za Ciebie kciuki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TO juz półtora tygodnia od przefaksowania "pilnego!" skierowanie do szpitala w miliczu.

Z dnia na dzien jest coraz gorzej, czuje sie wypompowany z wszystkich uczuć, ale najbardziej martwi mnie jedna rzecz, i chcialbym spytac czy ktos tak a, o ile uda mi sie to w sposób zrozumiały wytłumaczyć, na podstawie przykładu.

 

- Siedzepowiedzmy przy tv, i mam takie cos jakbym sie "restartował" i prez króciutki moment nie wiedzial gdzie jestem i kim jestem, czuje sie wtedy jakby aktywowała sie inna osobowość( mam tak ok 50 razy dziennie ), lub gdy ta cała "szyba" tak jakby znikała, wszystko zaczyna do mnie docierac, momentami mysle ze to co robie przez to chorobe to głupota, wtedy najczesciej albo mdleje, albo dostaje ciarek, dreszczów, poce sie i szyba znów jest, wydaje mi sie ze zbyt przryzwyczailem sie do derealizacji i moze to dlatego.

Zauwazylem ze od 2 dni mam cos dziwnego przed snem, np z wczoraj na dzis, tak jakbym zasypiał i widzialem jak leje sie woda na moja twarz, po chwili podskoczylem z wyra bo czułem wode w nosie, cos podobnego mialem 2 dni wstecz, ale z zapalniczka, gdzie podczas zasypiania czułem gorąc na palcach.

Kolejna sprawa, zawsze gdy ide wziasc kąpiel isciagam koszulke, mysle ze strące żarówke nad sobą, oczywiscie żarówki tam nie ma, i ja zdaje sobie z tego sprawe po dluzszym momencie, ale mam tak caly czas od paru dni, ach i jeszcze jedno, prawie zawsze przed snem mam cos dziwnego, nie wiem czy to psychoza czy co, ale mysli, obrazy zaczynaja wirować mi w głowie, nie mam nad tym kontroli.

 

Tak bardzo chce zyc normalnie, bez tego lęku, bólu, ranienia innych ...

Myslalem ze odezwa sie ze szpitala, ale nic ..

 

Dodam tez ze od 4 dni nie biore pernazyny, bo te cholerstwo chyba rozwalilo mi serce, bo za kazdym razem gdy ja bralem przez ostatnie 2 tygodnie, serce mnie kuło i miałem spuchnięta prawą strone ciała brzucha.

 

Prosze o odpowiedzi!

Czy ja jestem walnięty :( ? :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauwazylem ze od 2 dni mam cos dziwnego przed snem, np z wczoraj na dzis, tak jakbym zasypiał i widzialem jak leje sie woda na moja twarz, po chwili podskoczylem z wyra bo czułem wode w nosie, cos podobnego mialem 2 dni wstecz, ale z zapalniczka, gdzie podczas zasypiania czułem gorąc na palcach.

Kolejna sprawa, zawsze gdy ide wziasc kąpiel isciagam koszulke, mysle ze strące żarówke nad sobą, oczywiscie żarówki tam nie ma, i ja zdaje sobie z tego sprawe po dluzszym momencie, ale mam tak caly czas od paru dni, ach i jeszcze jedno, prawie zawsze przed snem mam cos dziwnego, nie wiem czy to psychoza czy co, ale mysli, obrazy zaczynaja wirować mi w głowie, nie mam nad tym kontroli.

Masz tu dobrą radę. Olej to, wszystko jak leci, to nie ma żadnego znaczenia, nic ci od tego nie będzie. A już na pewno wszystkie dziwne zjawiska przed snem są niewarte uwagi. Przed zaśnięciem można mieć różne schizy, wizje, uczucia, to normalne, nawet u zdrowych. Jak będzie miał takie coś to się nie przejmuj, zrelaksuj się i niech się dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, probuje to tak robic.

Ale jak wpatruje sie w kogos twarz, nawet kogos bliskiego, albo wsluchuje w jego glos, to lapie okropne schizy, jakbym mial oszalec.

I w ogole juz coraz rzadziej umiem sobie powiedziec gdzie jestem.

Nie czuje ze jest niedziela, nie czuje ze jest po 18, nie czuje nic :((((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zadzwonila w takim stanie do szpitala psychiatrycznego - tego w ktorym masz czekac na termin i powiedziala, ze juz tego nie wytrzymasz i chcesz sie zabic - wtedy musza Cie przyjac od razu. Wg.mnie jesli brat musi schodzic pomagac Ci sie kapac, to sytuacja naprawde jest niewesola, niech Cie jak najszybciej zdiagnozuja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcja,

 

Nie, zle mnie zrozumialas, nie pomaga mi sie kąpać, ale siedzi np na pralce i pali fajka, ja potrafie sie wykapac, ubrac, zjesc ..

Ale poprostu mam jakis lek przed tym prysznicem, chyba dlatego ze mam brodzik i jest straszny halas gdy sie woda odbija.

A jak zadzwonie powiedziec ze chce sie zabic, to beda mnie tam trzymac bog wie ile.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Probowalem wszystkiego ...

Naprawde wszystkiego, ja mam zero poczucia czasu i przestrzeni.

Ile ja bym dał zeby teraz spokojnie zasnac, obudzic sie o 7 rano, usmiechniety:)

 

-- 21 paź 2011, 22:38 --

 

Witam kolejny raz, od ostatniego postu zmieniło sie dużo :

- Poczułem na własnej skórze jak działają szpitale ( mimo tego ze pogotoiwe jest u mnie conajmniej 6 razy w miesiacu, skierowanie bylo wyslane 4 tygodnie temu, a ja czuje sie jak szmata, nadal nie ma oddzewu ze szpitala )

- Nowe cholerne leki typu Hydroxyzyna, relanium itp.

- Biegunki, ostre bóle głowy, omdlenia

 

 

Jednakże mam do was pytanie, ponieważ od wczoraj ok godziny 16:00 strasznie kuej mnie serce, momentami przestaje, na 5-15 minut, ale bół jest na ogól cały czas i bardzo mocny, zwłaszcza przy głębszym oddechu czy kaszlu ... czytałem na necie ( Wiem, niepowinienem ) Ze to może byc nerwica serca, ale ja podczas tego bólu zaczynam miec chyba gorączke, tzn czuje sie rozpalony, a pozniej znowu mi zimno, i tak w kółko.

Powinienem zadzwonic na pogotowie i powiedziec zeby mnie wzieli na obserwacje?

No bo co jak co, to serce, z tym nie ma żartów.

Licze na szybkie odpowiedzi mimo dnia i godziny

 

, Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×