Skocz do zawartości
Nerwica.com

NA TYM FORUM PANUJE JAKAŚ PARANOJA


Gość Michuj

Rekomendowane odpowiedzi

Vian,

Jednak gdybym usłyszała takie słowa, nie przeszłabym obok nich obojętnie, zastanowiłabym się co jest takiego we mnie, co powoduje, że wzbudzam tak skrajne emocje.
Wiesz, moja znajoma ostatnio napisała (cytat niedokładny) - "Jeśli jedna osoba mówi Ci, że jesteś świnia, olej ją, jeśli dwie czy trzy to mówią - miej je w dupie, ale jeśli mówi Ci to cały tłum, czas odejść od koryta".

Nigdy cały tłum nie będzie tańczył tak, jak zatrąbią.

I od zawsze jest tak, że jedni będą nas lubić, inni specjalnie nie pałać sympatią, jeszcze inni będą obojętni.

Ktoś z kadry, bodajże Korba, napisała "nie będziemy się zmieniać dla jednej czy 15% niezadowolonych" - a więc z pełnym szacunkiem, też nie będę się zmieniać, bo w Korbie, Amonie_Rah czy jeszcze jednej czy dwóch osobach wzbudzam emocje... :)

Myślę, że konflikt interesów powstał.

Piszemy z przymrużeniem oka, oczywiście, nie raz....w wątkach do luźnych rozmów, ale taktownie i ze smakiem.

Tematy, które budzą niesmak i kontrowersje są analizowane. Jeśli istnieją przesłanki ku temu, żeby zaprzestać kontynuację tematu, który się wywiąże w wyniku braku zahamowań bo fantazja ponosi.....wtedy odniesieniem jest Regulamin.

Jeśli ktoś z powodu odczucia swoich odmiennych niż większość poglądów, upodobań odczuwa dyskomfort , wydaje mu się, że ma problem, nic nie stoi na przeszkodzie, żeby założył sobie wątek i prowadził konwersację.

Nie rozumiem też źródła pw, które dostaję, a które można podsumować do "siedź cicho, po co ci 2/2"...

Może Ci, którzy tak piszą też często łamią zasady Regulaminu? A może z życzliwości bo znają Regulamin i wiedzą, że kij ma dwa końce?

Nie rozumiem, bo sugeruje to, że tu userzy są jacyś zastraszeni, nie piszcie wprost, że Wam się coś nie podoba, bo dostaniecie bana.

Moderatorzy też dostają często PW o innej treści, całkiem miłej, z podziękowaniami.

Są też użytkownicy, którzy pomagają moderatorom poprzez PW.

Pokazujesz tylko tą czarną stronę, chociaż wiesz , że są dwie strony medalu.

Jak dostanę to trudno, świadczy to o tej osobie, która mi go da, nie o mnie, bo ja chyba ani razu nie złamałam regulaminu.

Chyba?

No dobra - nazwałam postawę Korby, Amona_Rah i każdego, kto wygania zdrowych z kółka chorych debilną. Podtrzymuję to.

Nie zrozumiałaś sentencji. Każdy z nas ma trudności o różnym nasileniu.

A postawa moderatorów jest szczególnie wystawiana na próby, podlega ocenie. Myślę, że w większości krzywdzącej ocenie.

Po tej drugiej stronie uwierz…wygląda to inaczej, niż mogłoby się zdawać.

Nie jesteśmy w stanie usatysfakcjonować 100% użytkowników.

Szanuję go, szanuję też userów, ale w zamian oczekuję szacunku wobec siebie, także od admina i moda.

Nie zauważyłam, żeby ktoś Cię obraził, zwrócił uwagę, co odebrałaś za atak na siebie.

Powiedz mi, jak można upominać za offtop w wątku "Offtop"?

Off top też podlega nadzorowi. Na forum wchodzą użytkownicy, już pisałam, na chwilę obecną jest ich 175.

Byłoby troszeczkę niepoważne ignorowanie np. postów dotyczących intymnej sfery , pisanych z przymrużeniem oka w sposób zakrawający o perwersję. Nie uważasz?

Jeśli ktoś się poczuł zbulwersowany, mógł to normalnie napisać, poprosić o zmianę tematu (i podkreślam słowo poprosić, bo tamta rozmowa nie była niezgodna z regulaminem, żeby autorytarnie nakazywać) i nie byłoby sprawy.

Tak, użytkownicy tego forum nawet wysyłali PW, żeby zwrócić uwagę, co dzieje się w wątku, w którym prowadzona była w tamtym czasie konwersacja. I nie było to jedno PW.

Źródło jest to samo, co informacji o 15% niezadowolonych userów. ;-)

A na serio - skoro codziennie rejestruje się 140 userow, a forum działa od kilku lat, to powinno być tu kilkaset tysięcy aktywnych użytkowników, a jest ze ... 300? Wniosek nasuwa się sam, ktoś przychodzi, ktoś odchodzi, jak na każdym forum. :)

Obojętnie ilu ich przychodzi, ilu odchodzi.

Forum cieszy się dobrą opinią. Zdecydowana większość jest zadowolona. I zdecydowanie , większość użytkowników przestrzega regulamin, który tu obowiązuje.

Wielokrotnie moderatorzy przypatrywali się łaskawym okiem , na to, co czasem się tu działo, ale bez przesady…….

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam żal tylko do jednego..żeby oddać sprawiedliwość że ślepo nie zachwycam się wszystkim co robią moderatorzy...

 

ale nie można robić tak, że blokuje się temat, po czym odblokowuje się go tylko po to żeby wtrącić coś od siebie i z powrotem blokuje...to już jest nie fair..:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niniejszym pragnę SZCZERZE przeprosić wszystkich użytkowników , których bezpośrednio lub pośrednio obraziłem swoimi wypowiedziami, poglądami lub zachowaniem.

Jak zapewne zostało to zauważone, od kilku tygodniu nie jestem w stanie nad sobą panować, co niektórzy wykorzystali przeciwko mnie.

Myślę że mam zaostrzenie choroby CHAD w stronę agresywnej hipomanii. Nie do końca zdaję sobie sprawę ze swoich ,jak sie okazuje destrukcyjnych poczynań.

Nie pamiętam dokładnie co,pisałem WIEM JEDNAK ,że przekroczyłem granicę przyzwoitości.

Jest mi z tym źle

Mam obecnie i w najbliższej przyszłości dośc kłopotów i nie potrzebuję kolejnych.

Nie daje rady.Sam ze sobą

Jeszcze raz przepraszam i proszę-nie kopcie leżącego

Nigdy więcej się tu nie zaloguję dla Waszego i mojego spokoju.

Robert

 

Rozumiem, że batalia w sądzie nie aktualna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monika1974, Daj mi moda w tym temacie a z pewnością będzie porządek :)

 

-- 01 sie 2011, 12:45 --

 

jako szara eminencja niby incognito

 

Nie bardzo rozumiem ten tekst mimo, że mój biorytm intelektualny jest +50 :)

 

Jesteś w 20 dniu cyklu fizycznego

- 50.02 %

Jesteś w 12 dniu cyklu emocjonalnego

+ 28.6 %

Jesteś w 4 dniu cyklu intelektualnego

+ 50 %

Jesteś w korzystnym okresie cyklu intelektualnego (wyż)

Obecna tendencja jest wzrostowa a szczyt nastąpi za 4 dni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że batalia w sądzie nie aktualna?

 

to jest takie oczywiste, że jedyny powód dla którego to wyciągasz jaki mi przychodzi do głowy, to złośliwość... Tam było wszystko napisane wyraźnie, więc po co zdawać takie pytania. Chciałbyś sprowokować gościa do następnej rundy czy jak? Mało ci tego syfu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba, Chyba już zrozumiałem :P

 

-- 01 sie 2011, 12:59 --

 

Monika1974, Problem w tym, że mnie nie niepokoją żadne posty.

Jeden już zgłosiłem 3-4 dni temu i dalej wisi nie-podoba-mi-si-na-forum-mam-al-do-t29920.html

Co prawda jest w koszu ale jest :P

 

Nie zwróciłem uwagi że to jakiś zlepek czegoś.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×