Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ano witam


Cycander

Rekomendowane odpowiedzi

Z lekką konfuzją kolejny raz się witam na kolejnym forum. Czuję się jak cichodajka, którą wszyscy znają we wsi.

 

Wybaczcie, ale na razie powstrzymam się od dalszego ekshibicjonizmu. Wszystkiego jest po trochu i nie wiem, ile w tym mojej imaginacji i rozleniwienia duszy, a ile rzeczywistych problemów.

 

Pozdrawiam,

A.

 

PS żałuję, że nie nazwałem się konwenansem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, jestem tu nowa także postanowiłam zaznaczyć fakt swego istnienia. Nie wiem, czy forum to dobry sposób, bo nienawidzę mówić o sobie ale psychiatra łaskawie przyjmie mnie dopiero za 3 tygodnie, a od nadmiaru czytania mózg mi się zbuntował i odmawia przyswajania większych ilości materiału książkowego, także czas najwyższy na zmianę zajęcia. Witam się więc, dzień dobry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja się wcześniej tu witałam, napisałam w taki sposób, że dostałam prawie bana,co sprawiło, że zmieniłam loga i na dzień dobry dostałam ostrzeżenie. Prawie już zrezygnowałam z tego forum, bo stwierdziłam,że ono wcale nie dla świrów (przekomarzam się, ale ironicznie).

Jeszcze tu jestem, ale co zajrzę w celu wyżalenia się, to zaczynam odpisywać na posty innych. No ale że jeszcze tu istnieję to również witam Cię i nie tylko Cię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×