Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

kafka, ooo tak, tylko ja się już do tego przywyczaiłam bo zbytnio z mojej rodziny nikogo nie obchodzi czym się aktualnie zajmuje i co mnie interesuje :D

 

-- 31 sie 2012, 19:41 --

 

Monar, taak :D dokładnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monar, no ja się nie wydarłam, tylko powiedzialam, ze nie podoba mi się to.

No ale przecież nie mogę oczekiwać, że ktoś będzie miał identyczny nastrój jak ja, nie jesteśmy przecież jednym organizmem;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LATEK50, ale mi sie wydaje, że mam trochę za duże jednak. Z pewnością nie jakieś kosmiczne, ale ciut za duże.

 

-- 31 sie 2012, 19:53 --

 

Candy14, to po co ty właściwie na tę terapię chcesz iść? Co nie czytam, to wszystko wskazuje na to, że u ciebie jest naprawdę dobrze;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monar, samolubna :D eee znam to, na mnie mówią, ze mam serce z kamienia :mrgreen:

 

 

też mi to mówią bardzo często... :P i trochę się tym załamuję :P nie chcę byc taka... ale jestem

 

Monar, no ja się nie wydarłam, tylko powiedzialam, ze nie podoba mi się to.

 

to podziwiam Twój spokój... :) chociaż ostatnio też jestem spokojna. znaczy przyjmuję wszystko ze stoickim spokojem, ale tam w środku się wydzieram jak nie wiem...

 

-- 31 sie 2012, 19:54 --

 

 

Candy14, to po co ty właściwie na tę terapię chcesz iść? Co nie czytam, to wszystko wskazuje na to, że u ciebie jest naprawdę dobrze;)

 

wlaśnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znaczy przyjmuję wszystko ze stoickim spokojem, ale tam w środku się wydzieram jak nie wiem...

Monar, żebyś tylko nie przesadziła, bo jak będziesz dusić w sobie, to wiesz jak to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

virgo21, no w sumie racja :D

kafka, wiem, jak to się kończy... nawet zauważyłam, że znów mam objawy nerwicy... ale już sama nie wiem, co robic. pogadam o tym z terapeutą i zobaczymy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

virgo21, ale nie zawsze trzeba być silnym, jednak wszyscy jesteśmy ludźmi.

 

-- 31 sie 2012, 20:00 --

 

znów mam objawy nerwicy...

:lol: a co, wcześniej nie miałaś? :shock: ja mam non-stop, tylko staram się na nich nie skupiac

A kiedy masz wizytę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

virgo21, niby takie oczywiste, ale ostatnio mną wstrząsnęło jak mi terapeutka powiedziała, że jestem człowiekiem.

 

-- 31 sie 2012, 20:04 --

 

Candy14, coś mi się widzi, że twoje mnóstwo ma się nijak do mojego mnóstwo, ale co tam, nie można mieć od razu wszystkiego;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znów mam objawy nerwicy...

:lol: a co, wcześniej nie miałaś? :shock: ja mam non-stop, tylko staram się na nich nie skupiac

A kiedy masz wizytę?

 

Miałam, gdy właśnie nikt nie wiedział o moich uczuciach, od czasów gdy zaczęłam zdawac sobie sprawę z problemu do czasu, gdy zaczęłam mówic o problemie... No ostatnio, przed tymi atakami z teraz, to czułam się tragicznie, jak mój terapeuta wiesz, co zrobił... a tak to nie miałam żadnych bólów żołądka czy bólów serca, a teraz wszystko wróciło. to następuje, gdy strasznie się wkurzę lub jak duszę w sobie właśnie emocje... ale coś za coś. przynajmniej innych nie wykańczam. mój ojciec jest szczęśliwy...

Wizytę mam w czwartek :)

 

-- 31 sie 2012, 20:06 --

 

Candy14, jak Ty masz nieprzepracowane jakieś rzeczy, to ja kapituluję. Toc Ty masz wszystko, jak należy. Właściwy tok rozumowania, tak mi się zdaje.

 

-- 31 sie 2012, 20:06 --

 

jesteś prawie idealna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×