Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Sabaidee,

A czemu miałbyś nie wrócic, czyżbyś chciał dać sie porwać dzikosci :P

dodatek praktyczny i na cały swiat mozesz kazdy rejon sobe wpisać a pogoda idzie przez satelitę i na podstawe analiz danych z satelity jest prognozowana dlatego sprawdza sie bo cęsto ulega zmiane jak sie zminiaja chmury w danym rejonie świata

 

-- 19 sie 2011, 05:31 --

 

chyba tez spróbuje poprzysypiachoiaz ne wiem czy dam rade

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tahela, wierzę Ci z tym dodatkiem tylko do tego potrzebny jest jeden drobiazg - dostęp do Internetu.

nie no tak co do tego nie ma watpliwości, zawsze mozesz spróboać magii ale gwarancji nie daje,

 

 

dobra kochani ja lece spróbwac pospać, miłej rozmowy i ciekawego dnia zycze wszytkim

 

-- 19 sie 2011, 05:37 --

 

samara22,

 

A ja mam nadzieję ze tobie się uda bo coś mi sie wydaje ze masz gorzej niz ja , powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ka po śliczne dzięki,a ja Tobie przygotowałem..czekałem,aż mnie zmogło wróciłem między żywych.

 

-- 19 sie 2011, 10:30 --

 

Dune witaj byłem również polecam..jak całe nasze wybrzeże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noopii,

Widze noopi ze spania nici heh, u mne tez. teraz wychodze mam wrócic po poludniu i nie wiem jak to bedize , cóz jestem nadwrazliwa na pewne rzeczy dlatego pewne rzeczy sa dla mnie luksusem , powiedziałam tak kiedyś komus to nie rozumial o co chodzi i jeszcze sie dowiedziałam ze jestem bezuczuciowa wtedy, jak widac wrazenie było mylace, ja wyczułam wszystko u kogoś u mnie nic nie zostało zauwazone, tak to jest jak ktos nie widzi nic poza czubkiem własnego nosa a jedyne czego chce to nie szczerosci i prawdy tylko tego by sie wkomponowac w jego wizerunek swiata , najgorsze jest ze ja tesknie za ta osoba cały czas niestety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×