Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Thazek, jak to? A ja myslałam ze ty zawsze w nocy pracujesz....

nieeee... ja robię na trzy zmiany ;) czyli 3,2,1 8)

w tamtym tygodniu miałem nockę a teraz drugą czyli w przyszłym tygodniu wypada pierwsza ;)

 

 

A wieszz ze ludzi którzy maja nieuregulowany cykl spania i czuwania

sa bardziej podatni na depresje i inne choroby?

Nie mozesz tych kajadanków tylko w dzien robić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam chyba jakiegoś pecha do ludzi, że aż nieprawdopodobne. Zawsze mi stanie na drodze jakiś pieprzony układ. Miałem już rezerwację na przelot do Bangkoku na wrzesień i dziewczyna mi się wycofała w ostatniej chwili. I co ja mam teraz zrobić? W doopie, nie będę siedział kolejnej jesieni w Polsce i patrzył w sufit albo na deszcz za oknem. Lata lecą, jak w tym roku nigdzie nie pojadę to z każdym rokiem będzie mi trudniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bretta, mnie to nigdy nie przyszło do głowy, myslałam ze wystarczy sie wyspać (bo ze brak snu szkodzi to wiadomo...) ....a czy w dzień czy w nocy...a jednak jest róznica, zegar biologiczny mamy taki ze powinnismy spac w nocy, jak kto mocny, nie zauwazy...a jak ktos ma dusze wrażliwą i skłonność ... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ciężko jest i dobrze wiem o tym ,że robota na trzy zmiany jest męcząca i mam więcej lęków.

Ale co zrobić jak już się przyzwyczaiłem... Do ludzi,kierownictwa itp. pracuję już tak i w tej firmie 6 lat. ;)

nie wiem jak długo wytrzymam ale na razie daję radę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dune, Wiesz u mnie w pracy ludzie są fajni ;)

jest miła atmosfera i w ogóle. Nie trzeba tak zapylać i wiedzą że mam NL 8)

a pójdę gdzieś kto tego nie zrozumie i co wtedy? Porobione :roll:

a tak przyzwyczaiłem ich do tego i wszyscy się martwią o mnie i nawet kierownik często przychodzi pytać jak się czuję. ;)

on wie zawsze wszystko,nie wiem kto mu mówi. Zna moją historię od podszewki ;)

zaczynając na problemach w domu przez problemy z kobietami po moją nerwicę lękową ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thazek, dobra dobra, zebys mial rację....ja juz sie pare razy przejechalam na szczerosci...teraz jak chce sobie z kims pogadac to ide do łazienki i odkręcam wodę :(

 

Mad_Scientist, ma rację, w necie nie jest sie wcale az tak aNonimowym ....a jeszcze dałes fotkę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thazek, podziwiam.

Ja tez przy niektorych nie kryje ale sporo osob komentuje to w ten sposob: "Wymyslasz sobie ta chorobe, na nic nie jestes chora, przestan gadac glupoty, nie masz zadnej nerwicy" Wkurzajace no ale skoro wola tak myslec, nie bede sie klocic;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dune, marcja, ja się z tym nie kryję i nie mam zamiaru. ;)

jak będą robić sceny z tego powodu to się zwolnię.Ale jak na razie od dwóch lat mam spokój więc chyba już dali spokój.

i ja się przy tym lepiej czuję... bo wcześniej jak to ukrywałem to miałem takie lęki w robocie,że masakra :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thazek, moze i masz rację....a le w tym co mówi marcja, jest cholernie duzo prawdy....nerwica? wez se nie wymyslaj, depresja? robic ci sie nie chce. lęki? no swietna wymówka....no szlag trafia....

skoro masz zaufanie mów...ale paietaj potem ze jak ostrzegalam, moze boleć :( a teraz chodz na marki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znów to zjebane słonce a za oknem mi tak wierca i kopią ze chyba zrobie scene z "dnia świra" :evil::evil:

 

no dołączam się, cholerne światło... :evil: ciekawy zbieg okoliczności, bo u mnie na osiedlu też jakiś remont, coś robią i wkurza mnie to, bo mam dźwiękowstręt. :silence:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×