Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

To z naprawy laptopa. Cena naprawy 400-600 zeta.. Nie naprawiam. Naprawa przewyższa wartość laptopa.

 

-- 18 lis 2013, 09:23 --

 

Ten facet mi się nie podoba. Przejdę się do innego punktu napraw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saraid, i ile dałaś za naprawę? Mi zaśpiewał taką cenę, że aż wierzyć mi się nie chce.

 

-- 18 lis 2013, 09:36 --

 

Potrzebuję czegoś bardzo mocnego czyli komputer stacjonarny. Teraz jak coś będę kupować to nie laptop który wytrzymuje dwa lata tylko stacjonarny co pochodzi 10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję czegoś bardzo mocnego czyli komputer stacjonarny. Teraz jak coś będę kupować to nie laptop który wytrzymuje dwa lata tylko stacjonarny co pochodzi 10.

W ciągu ok. 12 lat mieliśmy w domu 3 komputery stacjonarne, ten trzeci aktualnie na chodzie, tylko zasilacz czasem siada.

Właśnie stwierdziłam ostatnio, że wygodniej byłoby mieć przenośny, żeby można było z nim usiąść tam gdzie komu akurat wygodnie (a korzysta z niego kilka osób). No ale też nie lubię urządzeń, które po kilku miesiącach się chrzanią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio musiałem kupić nowy komp, bo ta padlina stacjonarna którą miałem do reszty się rozleciała.

Ogólnie te komputery stacjonarne mniej się psują a nawet jak coś padnie to można po prostu daną część samemu wymienić. A w przypadku lapków to niestety serwis zdziera... :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio musiałem kupić nowy komp, bo ta padlina stacjonarna którą miałem do reszty się rozleciała.

Ogólnie te komputery stacjonarne mniej się psują a nawet jak coś padnie to można po prostu daną część samemu wymienić. A w przypadku lapków to niestety serwis zdziera... :?

dokładnie tak za komfort się płaci :bezradny: słonko u mnie się pokazało :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×