Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

ProstaNazwa, Tak,nawet jeśli mam dobry nastrój gadam o tym jak ględzę, czyli w sumie ględzę.

Teoretycznie,jedynym środkiem na to jest kula w łeb lub środki psychotropowe które spowodują apatie :P

Chyba jestem malkontentem z rodzaju "od kołyski aż po grób"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ProstaNazwa, Tak,nawet jeśli mam dobry nastrój gadam o tym jak ględzę, czyli w sumie ględzę.

Teoretycznie,jedynym środkiem na to jest kula w łeb lub środki psychotropowe które spowodują apatie :P

Chyba jestem malkontentem z rodzaju "od kołyski aż po grób"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ProstaNazwa, No lubię,ale jakoś akceptowane to,to nie jest,a jeśli brak chęci/sposobu na zmiany,to tylko pocisk, albo ogłupiacze.

Zresztą mój podpis chyba mówi wszystko :o

LilaWolken, U mnie po huśtawkach wreszcie stabilizacja,ale na jak długo to nie wiem,do szalonego doktorka idę zweryfikować co mi na łeb bije, w zasadzie tyle nowego.

Nudzić się nie nudzę,pomysłów do realizacji milion,zazwyczaj gorzej z chęciami i motywacją, nie z brakiem zajęcia.

Czemu zostałaś olana?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ProstaNazwa, No lubię,ale jakoś akceptowane to,to nie jest,a jeśli brak chęci/sposobu na zmiany,to tylko pocisk, albo ogłupiacze.

Zresztą mój podpis chyba mówi wszystko :o

LilaWolken, U mnie po huśtawkach wreszcie stabilizacja,ale na jak długo to nie wiem,do szalonego doktorka idę zweryfikować co mi na łeb bije, w zasadzie tyle nowego.

Nudzić się nie nudzę,pomysłów do realizacji milion,zazwyczaj gorzej z chęciami i motywacją, nie z brakiem zajęcia.

Czemu zostałaś olana?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×