Skocz do zawartości
Nerwica.com

paplanina kosmetyczno-zakupowa


matija

Rekomendowane odpowiedzi

shinobi, ja sama bym polecała Białego Jelenia... gdyby nie to, że jest robiony z ługu zwierzęcego :( A szkoda, bo jest naprawdę dobry, po zużyciu jednej kostki moja cera wyglądała świetnie, myłam nią też włosy (choć potem musiałam je zakwaszać wodą z sokiem z cytryny. by zlikwidować mat) . Szczerze mówiąc gdyby było mnie stać kupowałabym mydło marsylskie, bo czytając o nim doszłam do wniosku, że to musi być jakaś rewelacja, no i ten kolor :)

 

46fed639i8eeai482ci9d76i91cbae02736bObraz_260.jpg

 

ooo, jeszcze ktoś oprócz mnie Białego Jelenia używa? :mrgreen: Ja mam Białego Jelenia jako mydło w płynie, żel pod prysznic i proszek do prania. :D

 

 

ja używałam białego jelenia . Ale jak dowiedziałam się o tym ługu zwierzęcym sobie darowałam.

Są mydła które są pobawione tego specyfiku i nie uczulają. :?:?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_asia_,

 

Nie wiem czemu , ale myślałam , że jesteś blondynką:)

 

 

Asiu mam nadzieję ,że to nie zabrzmiało jakoś głupio. Po prostu wyobrażam sobie Ciebie jako niską , drobną blondyneczkę, może trochę przez avatar, ale chyba nie tylko.

 

:D

nie Wiolu, nie zabrzmiało głupio. :D

bo też jestem niską i drobną tyle, że nie blondyneczką. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, na co zwracacie uwagę u zadbanego faceta, na jakie szczegóły?

 

Zadne, nie zwracam uwagi na szczegoly.

Ogolnie ma wygladac na zadbanego i czystego - to chyba oczywiste.

Poza tym bardziej cenie inne cechy, niz "zadbany". Np. "silny fizycznie" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Natusia, np jaki kolor cieni, szminko podobnego czegoś , jaki odcień podkładu pasuje do ciemnych włosów, dość ciemnej karnacji ( ale nie bardzo ciemnej ) i zielonych oczu

 

jaki eyeliner się kupuje czy to ma jakieś znaczenie, jaka kredka..

 

jaki tusz do długich rzęs

 

no nie wiem :hide: ostatnio się napatrzyłam na profesjonalne makijaże i mi się spodobało..raz mnie koleżanka pomalowała tak ze wszystkim to w szoku byłam..nie poznałam siebie..po raz pierwszy się wtedy sobie podobałam :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dominika92 podkład najlepiej nie za ciemny żeby sie tak nie odróżniał od reszty ciała i nie wyszedł efekt tak zwanej "maski" do zielonych oczu to cienie fioletowe, brązowe, różowe ale też i przydymione oczka ładnie beda wyglądały, tylko jeśli zrobisz przydymione oczy to usta delikatnie pomaluj, a jesli pomalujesz mocno usta to wtedy na rzesy nałóz troszke tuszu.Do długich rzęs myślę że tusz pogrubiająco podkręcający :P;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaki eyeliner się kupuje czy to ma jakieś znaczenie, jaka kredka..

 

Eyeliner nie wiem, nie umiem sie tym malowac, Tobie tez nie polecam jako poczatkujacej...Kredka za to maluje sie regularnie, robie to bez lusterka :mrgreen: Wazne jest, zeby byla miekka. Porownaj kilka w sklepie - narysuj kreski kazda z kredek na dloni.

 

jaki tusz do długich rzęs

 

Skoro dlugie juz sa, to pogrubiajacy wez;)

Ale marki nie polece - nie wiem, co sie stalo z tuszami w ostatnich latach, ale zaden mi nie pasi, kiedys jakies lepsze byly...

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja używam tylko tuszu.... i polecę go. Też mam długie rzęsy, nie wiem czy on podkręcający czy jakiś inny jest, kiedyś pomalowałam i mi się spodobało. Już lecę sprawdzić

 

-- 07 cze 2011, 20:45 --

 

Astor volume artist absolute cashmere mascara 800 Black. A no i dominika92, proponuje szybki kurs nakladania tuszu. Najpierw powoli do przodu nakładamy tusz ruszając się w boki i powolutku do przodu. Nie wiem czy dobrze wytłumaczyłam :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale marki nie polece - nie wiem, co sie stalo z tuszami w ostatnich latach, ale zaden mi nie pasi, kiedys jakies lepsze byly...

Mam ten sam problem. Chociaż niedawno skusiłam się na próbkę diora "Diorshow Iconic" i był chyba najlepszy z tych których próbowałam, ale cenę ma niestety powalającą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Astor volume artist absolute cashmere mascara 800 Black. A no i dominika92, proponuje szybki kurs nakladania tuszu. Najpierw powoli do przodu nakładamy tusz ruszając się w boki i powolutku do przodu. Nie wiem czy dobrze wytłumaczyłam :lol:

 

Przy tym obowiazkowo otwieramy usta :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Astor volume artist absolute cashmere mascara 800 Black. A no i dominika92, proponuje szybki kurs nakladania tuszu. Najpierw powoli do przodu nakładamy tusz ruszając się w boki i powolutku do przodu. Nie wiem czy dobrze wytłumaczyłam :lol:

 

Przy tym obowiazkowo otwieramy usta :lol:

 

Obowiązkowo rzecz jasna :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale marki nie polece - nie wiem, co sie stalo z tuszami w ostatnich latach, ale zaden mi nie pasi, kiedys jakies lepsze byly...

Mam ten sam problem. Chociaż niedawno skusiłam się na próbkę diora "Diorshow Iconic" i był chyba najlepszy z tych których próbowałam, ale cenę ma niestety powalającą.

 

Domyslam sie ceny :D Nie kupilabym za tyle, bo nie uwazam, by gra byla warta swieczki :) Preferuje przedzial cenowy 20-50 zl :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×