Skocz do zawartości
Nerwica.com

paplanina kosmetyczno-zakupowa


matija

Rekomendowane odpowiedzi

33 minuty temu, cynthia napisał(a):

tak, to też są moje najczęstsze zakupy :P

 

a co do torebki to też nie lubię jej nosić i zawsze wychodzę z plecakiem. No i nie cierpię nosić siatek z zakupami. Wszystko pakuję do kostki.

 

Ja ostatnio zrobiłam sobie małe zakupy. Byłam ciekawa tej marki, bo czytałam o niej same dobre recenzje.

taką odżywkę proteinową

 

791-large_default.webp

 

oraz szampon nawilżający 

795-large_default.webp

 

i muszę powiedzieć, że się nie zawiodłam 🙂 włosy są lśniące, proste, odżywione i łatwo się rozczesują. 🙂

Moja siostra tego uzywa a ona zawsze musi być na bieżąco i najlepsze. Czy to ciuchy buty czy kosmetyki. Także pewnie są dobre:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, cynthia napisał(a):

@Daljataaaak. mam nadzieję, że włosy dojdą do siebie. 🙂  miałam iść dzisiaj do fryzjera podciąć końcówki ale nie wypaliło i idę jutro. Podetnę włosy (mam do pasa) żeby trochę odżyły.

😱😱😱 Zawsze zazdroszczę dziewczynom co tak pięknie im rosną wlosy. Do pasa to dla mnie z 30 cm za długie. No, na pewno masz super śliczne włosy, już je widzę, ale tak "niech dojdą do siebie" 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Dalja napisał(a):

😱😱😱 Zawsze zazdroszczę dziewczynom co tak pięknie im rosną wlosy. Do pasa to dla mnie z 30 cm za długie. No, na pewno masz super śliczne włosy, już je widzę, ale tak "niech dojdą do siebie" 😜

mi nawet szkoda ściąć te 10 cm. No ale od czasu do czasu trzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz, cynthia napisał(a):

tak, włosy to jedyna rzecz którą lubię w sobie.

No ja teraz będę zapuszczać. Ostatnio mocniej osiwiałam i podoba mi się to, takie srebrne pasemka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, edta napisał(a):

No ja teraz będę zapuszczać. Ostatnio mocniej osiwiałam i podoba mi się to, takie srebrne pasemka ;)

a miałaś kiedyś długie? ja jak będąc w fazie buntu 😅 ścięłam się na chłopaka i podobałam się sobie w tej fryzurze (no ale byłam -40 kg) i to jakoś wyglądało. Teraz jakbym się tak ścięła to bym miała głowę jak piłka.

2 lata temu równe miałam włosy trochę za ramiona, a teraz do pasa. Mi dość szybko rosną. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, cynthia napisał(a):

@edta i co cię podkusiło do ścięcia?

Bunt :D długo bunt, a potem już wygoda chyba. A teraz za często musiałabym chodzić do fryzjera i już mi się nie chce. Ścięłam jakiś czas temu, tylko dlatego, że bardzo mi wypadały i przy każdym myciu zapychałam odpływ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Dalja napisał(a):

W ciąży podobno tak strasznie szybko rosną

musiałabym być wiatropylna 🤪

2 minuty temu, Dalja napisał(a):

Ten wątek to taki mix kafeterii z wizażem

i o to chodziło :P

2 minuty temu, mienta napisał(a):

będę robić się na babę.

jestem ciekawa efektu końcowego. 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, cynthia napisał(a):

jestem ciekawa efektu końcowego. 🙂

Ja się dopiero uczę tego makijażu. Na razie nałożyłam fluid i puder matowy w kolorze mojej skóry oraz delikatny błyszczyk. Oczu nie maluję, bo mam nadwrażliwe, potem mnie szczypią. Zaraz będę też malować paznokcie lakierem przezroczystym z brokatem. Tyle że ja mam paznokcie obcięte przy skórze. Nie cierpię długich i kolorowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mienta ja jak się maluję to czarny eyeliner i brązowa/czerwona/czarna pomadka do ust. Żadnych pudrów, fluidów, bo tego nie lubię. Poza tym mam ładną cerę, nigdy nie miałam trądziku np.

ja mam fazy, że zapuszczam paznokcie i lubię je malować na kolorowo, a mam fazy że obgryzam, zdzieram skórki i w tej chwili moje ręce wyglądają okropnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×