Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ataki (jak wyglądają, jak sobie radzimy)


cicha woda

Rekomendowane odpowiedzi

hania33, troszke tak, udała się impreza, a dziś kurde a to obiad, a to do pracy, a teraz na noc ukichało mi się robić bułeczki cynamonowe :) i właśnie czekam, aż ciasto wyrośnie...zaczynam panikować, że mam gorączkę, więc zabieram się do poszukiwania termometru. mam nadzieję, ze tylko nerwica sobie cos uroiła!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PJT, PJT, ale czytalam, ze jest interakcja pomiedzy nimi - i dlatego trzeba uwazac. Czyli znaczy, ze nie ma interakcji tylko po prostu dzialaja oddzielnie i zachodzi sumowanie efektu?

 

-- 20 paź 2013, 21:48 --

 

Chyba jednak dobrze wyczytalam, bo znalazlam dodatkowo:

"Valerian can decrease how quickly the liver breaks down alprazolam. Taking valerian with alprazolam might increase the effects and side effects of alprazolam such as drowsiness." Czyli interakcja jest.

 

-- 20 paź 2013, 21:49 --

 

"Taking valerian along with sedative medications might cause too much sleepiness."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dusznomi, ja wlasnie jutro planuje KALMSy sobie kupic!!!! :) chce wyprobowac na noc, moze lepiej bede sypiac. Chociaz jeszcze sie zastanawiam nad takimi Tabletkami Uspokajajacymi Lobofarmu - pamietam, ze kiedys mialam, tez fajne byly. Bo na tych benzo co noc to ja za daleko nie zajade...

 

-- 20 paź 2013, 22:58 --

 

hania33, a Ty jeszcze nie spisz? :) jakos mi sie wydawalo, ze Ty wczesniej chodzisz, i potem z rana wstajesz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dusznomi, ja wlasnie jutro planuje KALMSy sobie kupic!!!! :) chce wyprobowac na noc, moze lepiej bede sypiac. Chociaz jeszcze sie zastanawiam nad takimi Tabletkami Uspokajajacymi Lobofarmu - pamietam, ze kiedys mialam, tez fajne byly. Bo na tych benzo co noc to ja za daleko nie zajade...

 

Nie ma się co truć benzo na noc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Victta, no wlasnie wiem... ale jak po nieprzespanej nocy, mam dzien do niczego (a zazwyczaj dwa) to juz człowiek wszystko zrobic, zeby tego uniknac.

 

hania33, powoli się zbieram... oczywiscie nie chce mi sie (mimo, ze w dzien bylam senna), nawet melise juz wypilam jedną. Jutro mnie znowu czeka prawie caly dzien w podrozy, wiec znow nerwy - przydaloby sie, zebym sie wyspala... A rano jeszcze chcialam jakies zakupy zrobic - wiesz, kiełbasy kupic polskiej czy cos ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×