Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ataki (jak wyglądają, jak sobie radzimy)


cicha woda

Rekomendowane odpowiedzi

nynu28, Mam również paro , biorę od ok, 2 miesięcy na początku jest ciężko...wierze Tobie , ponieważ to przechodzę jeszcze,lęki się nasilają podczas brania , sa drżenia mięśni itp, inne skutki uboczne.Ja tez sie czulam zdrowa , nie bratam leków a tutaj ciach..i zycie sie zmienilo.

 

-- 19 paź 2013, 22:59 --

 

PJT, Mowilam.. :D kurde zapomniałam napisac bys pozdrowił wszystkich..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

karetka była 3 razy bo myślałam że się uduszę , a jedynie co robili to w zastrzyku podawali leki na uspokojenie i lek przeciwbólowy bo przy atakach oprócz sztywnienia mam silny ból karku i po o.k 30 min sie uspakajam , ale ostatnio jak miałam atak byłam z siebie dumna ze karetki nie wezwałam tylko leki i próbowałam po pokoju te nerwy rozchodzić , dziwne jest to z kad te ataki ten nagły wysoki puls ,zazwyczaj trafia mnie to w nocy podczas snu , co do parogen to pierwsze tydzień był najtrudniejszy bo objawy jak powyżej koleżanka wymieniła, do tego dochodzi jakby prądy swędzenia gilanie ciała , wiercenie ból w brzuchu -mostku, 4dniowy wstręt do jedzenia , miłej nocy uciekam , bo mój 3lmaluch rozrabia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj (po tym wczorajszym dniu) mam mega oslabienie i zmeczenie takie. Spalam w nocy niby, ale to chyba takie pozostalosci po prostu. Pamietam, ze kiedys jak tez mialam takie dni, ze nerwy byly, lęki i atak za atakiem, to jeszcze nastepnego dnia "odchorowywalam"... ehhh

No ale z domu wyszlam, tyle, ze sie taka oslabiona czuje i niedobrze mi.

Mam nadzieje, ze jutro bedzie lepiej , bo czeka mnie powrot i znow samolot i wszystko :-/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie to wygląda tak: ogolny niepokój (przewaznie bez konkretnej przyczyny lub podczas wmawiania sobie róznych chorób), uczucie duszności, zawroty głowy, uczucie jakbym miała zaraz zemdleć, wcześniej miałam kołatanie serca, uczucia gorąca, gula w gardle, ostatnio mrowienia i kłucia na ciele- w szczególności ręce i stopy, terepaczka ( trzęsie mnie prawie jak przy ataku padaczki )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Enii,

U mnie to wygląda tak: ogolny niepokój (przewaznie bez konkretnej przyczyny lub podczas wmawiania sobie róznych chorób), uczucie duszności, zawroty głowy, uczucie jakbym miała zaraz zemdleć, wcześniej miałam kołatanie serca, uczucia gorąca, gula w gardle, ostatnio mrowienia i kłucia na ciele- w szczególności ręce i stopy, terepaczka ( trzęsie mnie prawie jak przy ataku padaczki )

 

oprocz trzesienia jak przy padaczce, mam wsztsko od kilku miesiecy, dzien w dzien!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey Kochani :)

Ja wzielam 1/4 tablety Mobemidu i jestem odrealniona a do tego mam zawroty glowy plus lęki duze... Te leki to akurat pewnie w gole z faktu ze wzielam tablete.Mdli mnie jeszcze do tego.I jak tu przetrwac okres aklimatyzacji leku w moim organizmie?

Siedze teraz i sie modle zeby juz ta tableta przestala dzialac. No koszmar.A taka piekna niedziela... plus 18 stopni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

vitaminac, Postaram się walczyć :D

 

 

Z czasem, dzięki treningowi możemy osiągnąć sposób myślenia, jaki proponował Charles Dickens:

 

Myśl o twoich obecnych błogosławieństwach, których każdy człowiek ma wiele, a nie o minionych nieszczęściach, których każdy ma trochę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nerwa ja mam to samo po kazdym wiekszym ataku leku na drugi dzien mega oslabienie. :roll:

 

-- 20 paź 2013, 15:27 --

 

W ogole jestem dumna ze sie przemoglam bo dzis strach mialam tak duzy przed samym wzieciem tablety ze malo z kibelka nie spadlam z nerwow:o :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hania33, nie jest źle, bardzo kuje mnie w klacie, ale to pewnie od kaszlu, bo jest mi duszno i staram się odkaszlnąć, tylko sama nie wiem co. Poza tym czuje zajebisty ucisk w gardle, ale już się z tym tak oswoiłam, że lęku nie ma! Ogólnie, wypiłam wczoraj całą butelkę wina :) a jakie miałam duszności o jezuuu. Ale żyję, czyli da sie!

A ty Haniu jak tam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, dokladnie to samo mowilam, jak po 1/2 tabletki umieralam.... Pomyslalam, ze gdybym wziela calą, to na serio bym sie przekrecila - bo już gorzej to chyba byc nie moglo :) Ale najwazniejsze, to, ze wzielas małą dawke wiec jakiejs tragedii na pewno nie bedzie, i wtedy zawsze mozesz po prostu przestac brac. Albo sprobowac jeszcze mniej nastepnym razem ;)

Ja tak walsnie robilam, ze jak bralam na tyle malo, ze nie dzialo sie nic zlego - to bralam tak pare dni i potem zwiekszalam troche i obserwowalam. Wydaje mi sie to dosc bezpieczne. Ja najbardziej boje się wlasnie wziac za duzo, bo potem czekam jak na szpilkach az to minie, i zaraz mam stresa, ze we krwii mam lek i kiedy on zniknie itd. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, no mało wiec nawet jak sie zle czujesz, to i tak mozesz byc chociaz spokojna, ze jakiegoś spustoszenia w organizmie to nie zrobi ;)

Ale ja po tym jak wzielam 1/2 i bylo fatalnie, to bralam potem 1/20 :D i doszlam do 1/10 :))) Tylko ja nie mialam w tabletkach, tylko w kapsulce i tam bylo 100 małych kuleczek. Otwieralam to i odliczalam sobie... z 5 :)

 

Ja to jak wzielam tą połówke to bylam w takich nerwach, ze coś mi sie stanie, ze po 10h, nałykałam się węgla :D (bo on niby wiąże toksyny i chyba leki wlasnie tez, i one nie dzialaja wtedy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D i ten wegiel zadziala? czy tableta przestala dzialac?:D ja po venlafleksynie po calej tabletce dwa dni umieralam bo ona ma spowolnione uwalnianie .. Masakra nie jadlam nie pilam tylko wymiotrowalam i tak lezalam ruszajac tylko oczyma .. Moj myslal ze ja zeszlam juz :o:shock::shock::shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj mialem taki dzień, ze chyba wolaby, go zapomniec. Chcialem przemoc lęk przed wyjazdeem z wawy i pojechalem 50 km z miasto. Wrocilem na maksa

spięty. Dzis rozmawialem z terapeutka a ona mowi, ze jak sie jedzie z takim nastawieniem sprawdze jak bede sie czul, to szanse sa slabe. Trzeba miec

powód dobry do wyjazdu a tam na miejscu sie czyms zajać. No ale ja nie mam powodów do wyjazdu poza testotwniem samopoczucia.

 

nerwa, widze ze wczoraj tez mialas nielekki dzien, co takiego sie działo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, no wlasnie ja po wenli po połówce - 24h. W łóżku z mega lękiem, tez nic nie jadlam, wymiotowac mi sie chcialo, glowa mnie bolala strasznie i mialam w miesniach pobudzenie jak po kawie. Jednoczesnie nie spalam całą noc wiec bylam tez wyczerpana psychicznie, ale juz po 24 godzinach powoli ustapilo i nawet spalam kolejnej nocy i bylo lepiej.

 

A co do wegla to wlasnie nie wiem.. w sumie lek wzielam na wieczor, wegiel wzielam rano, a jeszcze do wieczora trzymalo. Ale ja to sie balam, ze umrę jak go nie wezme, bo bylam pewna, ze jak wzielam wysypalam te kuleczki to one sie od razu uwolnily wiec jakby zamiast dlugiego uwalniania ufundowalam sobie cala dawke na raz, i balam sie, ze to jakby takie przedawkowanie jest :)

 

Ale pamietam jak rano lezalam w tym łózku, wiedzialam, ze wolne uwalnianie i ze ten lek bedzie we krwii (czy gdziekolowiek) jeszcze conajmniej pol dnia. I ja NIC nie moge zrobic z tym :( straszne uczucie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×