Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

dżejem, wiesz też miałam taką sytuację. I też nikt z pasażerów nie zareagował jak się przewróciłam w tym autobusie. Dodatkowo byłam zgnębiona , bo wracałam właśnie od lekarza-ginekologa, który potraktował mnie jeszcze gorzej, aż chciało mi się płakać. Byłam cała obolało i jeszcze sie przewróćiłam w tym głupim autobusie przez kierowce wariata. Czułam sie totalnie zgnojona!

 

mam nadzieję, że z kolanem będzie dobrze wszystko!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NUDY!? o kurdę....to co ja mam w takim razie.

 

Mój dzisiejszy dzień był pasjonujący. Przesiedziałem 95% dzisiejszego dnia w pokoju. Umysł mam zmęczony jak cholera, spać iść nie mogę. Bo co? Bo czuję, że to strata czasu, a i tak nic ze sobą nie robię. Porypany jestem.

W sumie to ja miałem dzisiaj się uczyć oraz poczytać proponowane na forum ebooki. Około 60% dnia przesiedziałem przed kompem w pokoju. Też nic dla siebie nie zrobiłem. I tak od paru dni. Głowa i oczy mnie bolą od gapienia się w ten komputer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a'propos robienia czegoś dla siebie zrobiłam sobie dziś paznokcie u rąk i nóg mam festyniarskie wzorki wysadzane kamyczkami a'la cyrkonia i czuje się jak miss dyskoteki made in Białoruś :mrgreen: ja to dopiero jestem porypana żeby w tym wieku robić takie rzeczy, ale wiecie co dobrze mi z tym jakiś powiew młodości poczułam :mrgreen: jutro wezmę pierwszą dawkę zoloftu i pójdę się lansować z tymi paznokciami a co!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój dzisiejszy dzień był pasjonujący. Przesiedziałem 95% dzisiejszego dnia w pokoju. Umysł mam zmęczony jak cholera, spać iść nie mogę. Bo co? Bo czuję, że to strata czasu, a i tak nic ze sobą nie robię. Porypany jestem.

 

Nie jesteś porypany, to wszystko przez naszą psychikę :? Ja też mam wieczorem coś takiego, że nie moge się położyć o ludzkiej porze spać, bo wydaje mi się to strata czasu i siedzę po nocach przez to nic konkretnego (poza czytaniem forum ;) ) nie robiąc :| dziwne to...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moi rodzice wyjechali na 4 dni :shock:

 

Myślałam, żeby jakąś imprezę zrobić ( :twisted: ), ale chyba pominę kwestie organizacyjne i odsiedzę ten czas sama, chyba że mnie ktoś odwiedzi. Mam jedzenie, mam koty, mam co robić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z wycieczki ,w Krzeszowie akurat trafiłem na odpust,pełno ludzi baloniki na druciku,wata itp Po wjeździe do Kamiennej góry spontaniczny pomysł nie wracamy do domu tylko heja do Karpacza na rynne zjazdową.Była niezła jazda!! :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja przetrwałam pierwszą dawkę zoloftu nadzwyczaj dobrze aż się zaczęłam niepokoić ;) właśnie powróciliśmy niedawno z lodów ( tak w ramach odchudzania ;) ) no i jak wspominałam wcześniej lansowałam się dziś a co pośmigałam cabrioletem po stolycy cóż za infantylność, ale fajnie było..... aż mi żal że ten dzień się kończy :cry: co przyniesie następny?....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja przetrwałam pierwszą dawkę zoloftu nadzwyczaj dobrze aż się zaczęłam niepokoić ;) właśnie powróciliśmy niedawno z lodów ( tak w ramach odchudzania ;) ) no i jak wspominałam wcześniej lansowałam się dziś a co pośmigałam cabrioletem po stolycy cóż za infantylność, ale fajnie było..... aż mi żal że ten dzień się kończy :cry: co przyniesie następny?....

a ja dzisiaj wziąłem pierwsza całą tabletkę luxety i tez jest oki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odpust,pełno ludzi baloniki na druciku,wata

Nie ma to jak bazarek na odpuście - ale mam zawsze z czegoś takiego polewę :lol:

Po wjeździe do Kamiennej góry spontaniczny pomysł nie wracamy do domu tylko heja do Karpacza na rynne zjazdową.Była niezła jazda!!

Tak trzymać - takie pomysły są najlepsze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurdeeeeeeeee.......

co zrobić, co zrobić z tym lękiem ??!!

przez większą część dnia odczuwam lęk! przecież to jest nie do zniesienia :? biorę asentre na noc. Lekarz przepisał mi kiedyś hydroxyzine ale nawet jej nie wykupiłam bo nie chciałam się faszerować tymi lekami,a teraz dziabnęłabym co tylko pod ręką, żeby tylko nie czuć tego lęku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×