Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Po prostu minął. Ani zły, ani dobry. Ot senny jakiś. Strasznie tęskni mi się za słońcem, ciągłe mgliste poranki i to, że muszę przed 15 już zapalać lampkę, bo oczy wysiadają mnie wkurza.

Wieczór za to dużo przyjemniejszy, bo spędzony z lubym.

Dla poprawy nastroju zrobiłam sałatkę owocową - nie ma to jak podniesienie sobie cukru :)

 

siostrawiatru, też pracowałam kiedyś w sklepie. Robota ciężka (bo po 12 godzin), ale jak trafi się na fajny zespół, to i czas szybko leci i praca przyjemniejsza. Niestety mój super zespół przetrwał kilka miesięcy, później zaczęły się jazdy z nowym kierownictwem, buractwem itd. itp. Efekt - zwolniłam się. Ale życzę Ci żeby u Ciebie było lepiej! A czasami to nawet fajnie z klientami pogadać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bvb25, no jeżdżę. Mam na razie 125, ale planuję przesiąść się na 250 w dwusuwie. Jednak mam sentyment do dwusuwów tylko że 250 przy mojej wadze niewiele ponad 50kg to szatan będzie. Ale o to chodzi w końcu :D

 

-- 19 lis 2012, 23:25 --

 

A Ty też jeździsz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bvb25, wkurzają mnie czterosuwy bo z dolnych nie chcą brać a ja kocham "orać" :D Ale jak jeździsz to pewnie wiesz o co mi chodzi. secretladykkk, zimno, nie zimno. Ja jeździć muszę bo obiecałam bratu przed śmiercią a że się zakochałam w moto to już inna sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×