Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

kamilwin, nie wszystko uda się zwalczyć siła woli i pozytywnym nastawieniem. Mnie nerwica powaliła somatycznymi objawami. I optymizm przydawał się, jak psu piąta noga. Mogłam zmusić ciało, żeby przestało się trząść, ale nie miałam siły go podnieść, bo nie jadłam i mdlałam.

Zresztą ile ludzi, tyle przypadków. Każdy inaczej przechodzi. Najważniejsze, żeby znaleźć sposób i wrócić do żywych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kamilwin, nie wszystko uda się zwalczyć siła woli i pozytywnym nastawieniem. Mnie nerwica powaliła somatycznymi objawami. I optymizm przydawał się, jak psu piąta noga. Mogłam zmusić ciało, żeby przestało się trząść, ale nie miałam siły go podnieść, bo nie jadłam i mdlałam.

Zresztą ile ludzi, tyle przypadków. Każdy inaczej przechodzi. Najważniejsze, żeby znaleźć sposób i wrócić do żywych.

 

Ja może nie mdlałem notorycznie, ale raz zemdlałem trzykrotnie w autobusie. Następnego dnia pojechałem do szpitala na badania i zatrzymali mnie tam na tydzień. Nic nie wykryli - normalny, młody, zdrowy chłopak. W epikryzie nie mieli co wpisać, to mi napisali, że mam "podejrzenie padaczki pourazowej" ;) Możesz sobie wyobrazić jak się czułem wychodząc ze szpitala ze świadomością swoich "akcji" i "podejrzenia padaczki pourazowej". Mieszanka wybuchowa! :D Atak paniki przyszedł już jak wracałem autobusem ze szpitala. Później miewałem ich dziesiątki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kamilwin, zgadzam się ale wskaż mi dobrego polskiego psychoterapeutę na NFZ?? nawet prywatnego ciężko znaleźć. Ja spróbowałam u dwóch prywatnych jedan beh pozn inny psychodynamiczny i powiem że ten drugi zdawał się coś tam mieć pojęcie, ale jak mi powiedział że taka terapia trwa latami... no przepraszam 150 zł 60 min kilka razy w tygodniu przez kilka lat.... No to sorry nie stać mnie na tę ekskluzywną metodę leczenia. Nad czym ubolewam, ale taka polska rzeczywistość jest!!! Co powinnam zrobić pracując do 16.00 ok 25 km od centrum? Co byś zrobil?

 

hehe ja byłem 3 razy u poleconej Pani Psycholog. 150 zł godzinna wizyta. Niby się czułem trochę lepiej jak od niej wychodziłem, ale lęki nie przechodziły. Po 3 wizytach musiałem się zdecydować czy podejmuję terapię (jakaś terapia z powrotem do przeszłości i próbą znalezienia źródła problemu), czy odpuszczam. Jako, że nie spałem na dolarach, to odpuściłem ;) I chyba dobrze zrobiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no czesc....dzisiaj jest dobrze..tylko wkurza mnie to ze wiecej czasu przesypiam.ale lepiej to niz zawal.a wiecie co moj syn robi jak go dopadnie?.....on idzie sobie pobiegac i biegnie najszybciej jak moze..i mu przechodzi.ja w czasach mojego koszmaru pilam codziennie ale to mnie bardziej wykonczylo.potem byl diazepan w kropelkach...pomagalo ale na chwile i kiedy poczulam ze sie uzalezniam odrzucilam natychmiast to swinstwo.teraz mam te swoje zajobki i biore je wieczorem.wczoraj po 5 latach znowu mnie troche zlapalo.mam nadzieje ze to sie nie wraca.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moj ojciec zawolal kiedys erke-78 rok.erka przyjechala,wlecieli szybko jak mogli na 4 pietro-zziajani,dzwonia do drzwi a tu otwiera im pan w kozuchu...my do zawalowca mowi lekarz a tatus na to:to ja......kawke?.....tak pisze zebyscie sie troche posmiali ale to czysta prawda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj ojciec zaczal znowu "umierac"-jakies 3 lata temu.....moja siostra zawolala karetke,wnuczek siedzial przy dziadku-ojcu.w pewnej chwili ojciec mowi:juz czas na mnie a wnuczek:dziadek to dawaj szybko kod do twojej walizki!!!!......w walizce byly oczywiscie pieniadze o czym wnuczki wiedzialy...

 

-- 20 lis 2012, 15:37 --

 

ale ja tez mam odchyly...moj facet mial pekniecie wrzoda na zoladku.pojechalismy do szpitala,mike-moj facet dostal szybko narkoze i zespawali mu szybko tego wrzoda.ja do lekarza:doktorze jak on sie czuje?

lekarz:wszystko okey tylko jest jeszcze zamroczony po narkozie

ja:czy moge go zobaczyc?-

lekarz:tak tylko krotko.

wiec ja szybko do pokoju gdzie lerzal...no widze ma zeza i nie wie o bozym swiecie ale ja do niego:

mike!!!!...mike!!!!-slyszysz mnie??????

mike...hhhmmmmm

mike daj mi szybko pin do komorki!!!!!!-wstawaj!!!!!-dawaj ten pin!!!!!-co ja zrobie jak mnie zawal zlapie????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja już nic nie wiem..może to nie była słuszna decyjza..może coś mi się stanie po lekach..boję się skutków ubocznych, boję się że obniżą ciśnienie i puls i będę mdleć albo stanie mi serce..ja już nic nie wiem :why:

biedna jestes kochanie...ale ty wiesz ze serce ci nie stanie i nie bedzie sie nic dzialo...to tylko ten chory lek....lek przed wszystkim....bierz leki i czekaj na dobre samopoczucie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×