Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Pisze tutaj bo już nie mogę wytrzymać. Obecnie jestem sama w domu i to chyba jest najgorsze. Dopadają mnie czarne myśli, czuję, że za chwilę zwariuję , stracę zmysły i wezmą mnie do psychiatryka. Oprócz lęku nie potrafię tego dokładniej sprecyzować, po prostu przerasta mnie już wszystko. Od 2 lat biorę paro gen (dawniej paro merc). Czuje sie po nim dobrze, nic mi nie dokucza. Jeszcze 3 miesiące temu uważałam się za osobę szczęśliwą. Jakieś 3 tygodnie temu zostawił mnie chłopak i tutaj rozpoczął sie młyn. Zaczęło się od myśli samobójczych, o mało co nie doszło do próby, brałąm więc potrójną dawke swojego leki i dzięki temu jestem jeszcze wśród żywych. Zostawił mnie ze wszystkimi problemami na głowie mimo, że zapewniał, że mnie nie zostawi i będzie dla mnie oparciem, (tak wiem, naiwna jestem, że uwierzyłam). Teraz muszę sobie poukładać życie na nowo; mam na głowie przeprowadzkę, pracę, naukę, chora mamę i poczucie, że oprócz niej nie mam nikogo. Boje się pomyśleć co będzie jak zostanę sama...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poranny skok cisnienia 180/100 (potem juz cisnieniomierz szalał i nie dałem rady zmierzyć), wywołał tetno 180. Skonczyło sie na pogotowiu i tłumaczeniu lekarza, ze to przez skok cisnienia, a skok cisnienia przez nerwy. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 godzinna akcja odtykania kibla wreszcie przyniosła oczekiwane rezultaty, 4 opakowania kreta - ok 30 zł, sprężyna - 26 zł, widok brata rozkręcającego kibel- bezcenne :mrgreen: nawet mnie to lekko rozbawiło ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktywny:rower-2godz (facet strzelał w ptaki o mały włos co nie trafiając we mnie ),spacer i ganianie za nieznośnymi psiakami.Taki lubię najbardziej 8) oprócz tego ostatniego i tej lufy wycelowanej w moją stronę :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×