Skocz do zawartości
Nerwica.com

Osobowość chwiejna emocjonalnie (typ BORDERLINE)


atrucha

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem co to wytrawne martini hahahaha. Moze pilam a moze nie hahahahaha....

Nie pilam nic

Piwko sobie strzelę jak dowleke sie do chatki hehe.

 

Nie wiem czy zlapalam czy dalam sie.zlapac haha

chyba za wcześnie na takie domniemania hahaha

 

-- 09 sty 2015, 21:58 --

 

Na razie mecze wszystkich smsami hehehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Flora3, super ten tort, masz talent:)

 

...Ale mnie rozsadza dzisiaj, od rana mam jakąś hipomanię. Co ja wyprawiałam u lekarza, pewnie jutro będzie mi wstyd. Mam dzisiaj taakie gadane, nie mam problemy zagadać do jakiejś obcej osoby. Tylko łeb mi rozsadza, coś mi tam "pika" dziwnie, jakiś ucisk czuje. Dzisiaj chyba nie zasnę, czuję się jakbym wypiła z 30 kaw. Choć martwi mnie, że coraz częściej zdarzają mi się takie dni hipo, żeby to się nie przerodziło w coś gorszego. Wzięłam przed chwilą neuroleptyk żeby mnie sprowadził na ziemię. Szkoda, że w domu muszę siedzieć, pisałam do dawnych znajomych czy nie chcą wyjść na drinka, do klubu, ale wszyscy wielce zajęci. I ma taką energię, a muszę zamulać w domu, szkoda gadać. Chyba wezmę się zaraz za sprzątanie pokoju, bo mnie nosi strasznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

caramel rose,

wpadnij do Krakowa :pirate:

 

Wpadłabym, ale jutro nie mogę niestety. Udanej zabawy Wam życzę!:)

Kurde zastanawia mnie tylko to, że jak zawsze mam doła i nie chcę nigdzie wychodzić, to dostaję zaproszenia na imprezy, a jak mam super nastrój i mnie rozsadza, chcę bawić to wszyscy wiecznie zajęci. A dziś czuję się najlepsza, najpiękniejsza, najseksowniejsza na świecie, fajne jest to uczucie.

Neuroleptyk już jakiś czas temu wzięłam i nie działa, dzisiaj spać chyba nie będę. Słucham sobie muzyki na fula i tańczę, jest miło:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cholera nosi mnie.... a tu 23... ani nie ma z kim pogadać, ani nikogo kogo można by pozaczepiać.... lipaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.......... :evil:

Idź spac,bo jutro długa noc przed Tobą ;) Ja się już spacyfikowałam i idę palulu bo jutro musze o 6.30 wstać...

ja wstaje o 6....

ale jakoś mi się spać nie chce...

chlip chlip... może sobie coś oglądnę...

 

-- 09 sty 2015, 23:28 --

 

caramel rose,

wpadnij do Krakowa :pirate:

 

Wpadłabym, ale jutro nie mogę niestety. Udanej zabawy Wam życzę!:)

Kurde zastanawia mnie tylko to, że jak zawsze mam doła i nie chcę nigdzie wychodzić, to dostaję zaproszenia na imprezy, a jak mam super nastrój i mnie rozsadza, chcę bawić to wszyscy wiecznie zajęci. A dziś czuję się najlepsza, najpiękniejsza, najseksowniejsza na świecie, fajne jest to uczucie.

Neuroleptyk już jakiś czas temu wzięłam i nie działa, dzisiaj spać chyba nie będę. Słucham sobie muzyki na fula i tańczę, jest miło:)

Szkoda.... :(

Ale ten Twoj problem to znam... jak człek chce się bawić to ludu brak, a jak nie chce to ofert pełno...

 

Ja leki dziś olewam :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę wasze dobre nastroje , to chyba zasługa spotkania? :) a torty fajowe

chyba tak... przynajmniej u mnie.... :pirate: Raczej na pewno....

Ja za to czuję się bardzo kiepsko.

 

tulęęęęęęęęęęęęęęęęęę....... mocnoooooooooooooooooooo.........................

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość abstrakcyjna

Bo czuję się beznadziejna i do kitu. Już się bardzo stresuję. Uczę się tyle godzin, a wciąż nie umiem sporo. Czuję że będę mieć pecha. Poza tym ostatnio emocje przeważają nad rozumem. Nakręcam się wszystkim niepotrzebnie. E tam szkoda gadać.

 

-- 10 sty 2015, 01:04 --

 

Egzamin mam za parę godzin. To ustny, więc nie ma konkretnej godziny. Ale około 8.30-9.00 będę pewnie odpowiadać.

 

-- 10 sty 2015, 01:35 --

 

Zapomniałam dodać, że masakruję swoje ciało i twarz. Zawsze to robię, ale ostatnimi czasami to jest tragedia. Obrzydzenie mnie bierze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak Ci szly egzaminy do tej pory? Ostatni dobrze Ci poszedl a tez sie tak bardzo stresowalas, pamietasz? Zaden egzam nie jest wart masakrowania siebie - powiedzialam ja, ktora musiala przejsc na leki m.in. przez dyplom ;))) Trzymam kciuki abstrakcyjna! Zeby jutrzejszy dzien okazal sie o wiele bardziej sloneczny niz to teraz widzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

abstrakcyjna,

Aż się boję spytać w jaki sposób masakrujesz swoją twarz...

Nie myśl że będziesz miała pecha,trochę pozytywnego myślenia.Skoro dostałaś sie na te studia i doszłaś dotąd to znaczy że nie jesteś taka beznadziejna i pecha też takiego nie masz :105:

Dasz radę.Trzymam kciuki!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

abstrakcyjna, trzymam mocno kciuki !!!!!

 

-- 10 sty 2015, 10:06 --

 

Świetny ten kawałek i clip Sia - Elastic Heart. Tym razem i mnie ruszył na maksa.

 

 

zgadzam się :)

 

-- 10 sty 2015, 10:09 --

 

Dzien dobry wszystkim :pirate:

W tym nadchodzącym dniu życzę wszystkim samych milych i fajny rzeczy ^.^

abstrakcyjna,

trzymam mocno kciuki! Daj znać koniecznie jak będzie juz po. Wierzę, ze jednak szczęście Ci dopisze :D

 

 

 

Witam się i ja w świetnym nastroju ! 8) Coś czuje że to będzie zajebisty dzień :D

Ale muszę się przyznać Huśtawka, Yvonne, że mam pietra , tzn boję się że będę się Was wstydzić i złapią mnie jakieś lęki ale oby tak nie było :P a jeśli już mnie złapią to szybko miną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×