Skocz do zawartości
Nerwica.com

Osobowość chwiejna emocjonalnie (typ BORDERLINE)


atrucha

Rekomendowane odpowiedzi

zordon54, hmm... u mnie leki zwiekszaja swoje natezenie pod wplywem stresu czy zbytniej bliskosci emocjonalnej. Na codzien bardziej jestem zniechecona, wycofana, przybita, bez sily i motywacji do zycia. Pojawiaja sie okresy depersonalizacji i derealizacji. Czasem ataki paniki. Ostatnio czuje ze moja depresja sie nasilila i zwalila mniez nog. Szczerze nie pamietam kiedy ostatnio tak sie czulam. Z kazdym dniem jest coraz gorzej. Zauwazylam bardzo duzy spadek formy bez zadnej przyczyny. Sama nie potrafie tego zrozumiec i zaakceptowac. Chwilowo borderline ustapilo miejsca depresyjnym stanom. Ehh... nie ukrywam, jest mi cholernie ciezko. Dzis z utesknieniem czekam za motywacja do pracy. Nie mam sily i ochoty do niej isc ale w koncu musze sie podniesc. Nawet naszla mnie mysl o porzuceniu roboty, ale jej potrzebuje bo mam zobowiazania finansowe, chyba ze w koncu z niej wylece za lekcewazajace podejscie i wiecznego nygusa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zordon54, hmm... u mnie leki zwiekszaja swoje natezenie pod wplywem stresu czy zbytniej bliskosci emocjonalnej. Na codzien bardziej jestem zniechecona, wycofana, przybita, bez sily i motywacji do zycia. Pojawiaja sie okresy depersonalizacji i derealizacji. Czasem ataki paniki. Ostatnio czuje ze moja depresja sie nasilila i zwalila mniez nog. Szczerze nie pamietam kiedy ostatnio tak sie czulam. Z kazdym dniem jest coraz gorzej. Zauwazylam bardzo duzy spadek formy bez zadnej przyczyny. Sama nie potrafie tego zrozumiec i zaakceptowac. Chwilowo borderline ustapilo miejsca depresyjnym stanom. Ehh... nie ukrywam, jest mi cholernie ciezko. Dzis z utesknieniem czekam za motywacja do pracy. Nie mam sily i ochoty do niej isc ale w koncu musze sie podniesc. Nawet naszla mnie mysl o porzuceniu roboty, ale jej potrzebuje bo mam zobowiazania finansowe, chyba ze w koncu z niej wylece za lekcewazajace podejscie i wiecznego nygusa

co to depersonalizacja i derealizacja?

forma spada wraz z wiekiem, tym sie nie przejmuj, bo tak jest.. tzn brzmi jakby trzeba by bylo sie tym przejac, ale moim zdaniem to nie efekt depresji itd. troche ruchu, dobre jedzenie i zimne prysznice i troszke powinno wzrosnac.

co to za praca co nei trzeba do niej chodzic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba niestety chodzić, jak do każdej. Ja chyba przechodzę przedwczesny kryzys wieku średniego. Za miesiąc 30 na karku. Ruchu mam bardzo dużo w pracy. Praca fizyczna. Jakoś dziś udało mi się dotrzeć do pracy, choć siły dalej brak. Jeszcze 3 godz i idę do domu w końcu spać, bo padam ze zmęczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko Forumowicze :smile:

 

SrebrnaSowa ;) chyba PADOK. Twierdzisz, że nie dbają o Konie ? Może mają biednie :( i tak to wygląda z perspektywy Wycieczkowicza :P Musze tak się wybrać zobaczyć kiedyś w końcu daleko nie mam.

 

Naemo no właśnie graj dalej ;) to co, że 3 liga, ważne że gra sprawia przyjemność :!: Też grałem, ale to takie szkolne było a potem... Szkoda gadać, ten chory łeb mi nie pozwolił próbować szczęścia grania w ukochanym Ruchu Chorzów :(

 

19Ruda87 to młoda jesteś ;) , nie ma źle. Wiem co piszę :mrgreen:

 

Miłego dnia Forumowicze i Dziękuję :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis nieco lepiej się czuję, choć to jeszcze nie to, co chciałabym osiągnąć. Dalej obojętność, wycofanie, przygnębienie i brak motywacji do życia. Potrzebuję jakiegoś bodźca do działania. Chwilowo pustka mnie wypełnia. Brak adrenaliny. Pojawiła się nicość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę osoby będące obecnie w psychoterapii o wypełnienie ankiety. Badanie jest w pełni anonimowe. Mamy nadzieję, że nasz projekt pozwoli ulepszyć proces terapeutyczny i przede wszystkim przyniesie wymierne korzyści osobą będącym w relacji terapeutycznej.

Serdecznie dziękujemy za udział w badaniu,

Agnieszka Dziedziak Uniwersytet SWPS, kontakt: adziedziak@st.swps.edu.pl,

dr Aleksandra Niemyjska Uniwersytet SWPS, kontakt: aniemyjska@swps.edu.pl

 

Link do ankiety: https://www.interankiety.pl/i/3LnKodp1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×