Skocz do zawartości
Nerwica.com

Osobowość chwiejna emocjonalnie (typ BORDERLINE)


atrucha

Rekomendowane odpowiedzi

Flora3,

Ty sie nie przejmuj że kasy nie masz.Z Yvonne zaciągniemy jakiś kredycik dla Ciebie- mamy w to wprawę,hehehe

Ty masz synusia,ja dwa psy.Co tam,jedziemy wszyscy razem,będziemy niańczyć się na wzajem,jak za czasów bursy :)

oj dokładnie hahaha.... ja to nawet mam zapas z tego rozpędu :pirate::pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Flora3,

Ty sie nie przejmuj że kasy nie masz.Z Yvonne zaciągniemy jakiś kredycik dla Ciebie- mamy w to wprawę,hehehe

Ty masz synusia,ja dwa psy.Co tam,jedziemy wszyscy razem,będziemy niańczyć się na wzajem,jak za czasów bursy :)

 

 

:mrgreen: sobie wyobrażam właśnie ... :)

 

Conessa,

Miło co?Nocleg czy gwałt?

 

bez gwałtu nie przyjeżdżam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Flora3,

Ty sie nie przejmuj że kasy nie masz.Z Yvonne zaciągniemy jakiś kredycik dla Ciebie- mamy w to wprawę,hehehe

Ty masz synusia,ja dwa psy.Co tam,jedziemy wszyscy razem,będziemy niańczyć się na wzajem,jak za czasów bursy :)

 

hahahaha :lol: Wy to się lepiej nie bierzcie za żadne kredyciki :D

Czekam do maja, jak wygram sprawę z zasranym zusem i dostanę kasę to stawiam cały weekend odpoczynku i imprezy :lol::lol::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Flora3,

Ty sie nie przejmuj że kasy nie masz.Z Yvonne zaciągniemy jakiś kredycik dla Ciebie- mamy w to wprawę,hehehe

Ty masz synusia,ja dwa psy.Co tam,jedziemy wszyscy razem,będziemy niańczyć się na wzajem,jak za czasów bursy :)

 

 

:mrgreen: sobie wyobrażam właśnie ... :)

 

Conessa,

Miło co?Nocleg czy gwałt?

 

bez gwałtu nie przyjeżdżam!

 

skoro tak to gwałt w gratisie :D nocleg też za free ale żarcia nie obstawiam :D

 

-- 08 sty 2015, 23:49 --

 

Conessa a ja mogę towarzyszyć Ci podczas podróży na Babińskiego hahaha... poznaj gościnność Krakusów :pirate::pirate:

 

odwieziemy ją razem Icarem! :D i będziemy machać na pożegnanie :D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę pojęczeć? Mam mdłości, rozsadza mi głowę. :( Po co znowu brałam to świństwo? :why:

 

Flora3, trzymam Cię za słowo z tą imprezką.

 

 

Przez T ? Ile wzięłaś? Jednorazowo czy ciągiem przez parę dni?

Trzymaj się ściskam Cię mocno

 

Imprezka będzie słowo daje ;p

 

-- 08 sty 2015, 23:52 --

 

Tak swoją drogą wyobraźcie sobię tyle "zaburzeńców" na jednej imprezie :D to byłby kosmos!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yvonne,

To ja jako doświadczona piguła stawiam profesjonalną detoksykację po imprezie oraz każdą pomoc medyczną jaka będzie potrzebna(bez lewatywy).Zabiorę zapas kroplówek,wenflonów,strzykawek... :lol:

super! O czymś takim właśnie marzyłam :great: Jakby co igły mogę zabrać i bandaże bo mam spory zapas.... :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Conessa, zadzwoń na 7F, najwyzej zrezygnujesz albo to oni Ciebie nie zechcą ;) Do castingu i pobytu minie trochę czasu, tak więc lepiej mieć zaklepany termin.

taki jest plan.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Conessa, zadzwoń na 7F, najwyzej zrezygnujesz albo to oni Ciebie nie zechcą ;) Do castingu i pobytu minie trochę czasu, tak więc lepiej mieć zaklepany termin.

 

Tak Was czytam, dziewczyny, i zastanawiam sie, czy moja diagnoza w ogóle była prawidłowa :roll:

 

Dlaczego się zastanawiasz?

 

 

Ja w zasadzie nie wiem czy mam bpd, jestem w trakcie diagnozy ale badają mnie w tym kierunku i raczej nie ma większych wątpliwości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Flora3, Yvonne, skutki odstawienia, brałam ciągiem przez parę dni. :(

 

 

w jakich ilościach jeśli mogę zapytać? z czystej ciekawości

brałam i w zasadzie nadal niekiedy biorę tramal na okrutne bóle miesiączkowe ale raczej nigdy go nie nadużywałam

 

-- 09 sty 2015, 00:02 --

 

ok to ja stawiam Icara i żarcie :pirate:

 

ok! więc też musisz przybyć do mojego mieszkania i spożywać z nami posiłki :D zrobimy sobie mały obóz koczowniczy :D rozbijemy namioty w salonie i rozpalimy ognisko na panelach !! :lol::lol::lol::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też bym zeszła ale nafaszerowałam się benzo :oops: inaczej na pewno bym nie podołała

:mhm: oj tam... trzeba sobie jakoś radzić :mrgreen: Ważne, że już po.

 

-- 08 sty 2015, 21:55 --

 

Tak jestem z krakowa.

Nie czytałam wątku więc z góry przepraszam jeśli pytam o coś o czym wspominałaś- ile czasu spędzisz na oddziale? i w jakim mniej więcej terminie?

 

:) Dostałam zalecenie abym tam próbowała. Jeszcze się nie wybieram, dopiero planuję zadzwonić. Waham się jeszcze.

Zadzwonić i umówić możesz się zawsze. Nic nie tracisz. Zawsze możesz się nie pojawić. Poza tym to rozmów jest 4 więc masz mnóstwo czasu, aby zmienić zdanie po drodze. Ba! Nawet nie masz gwarancji, że Cię przyjmą, więc już w ogóle do stracenia nie masz nic. :pirate: Ja dojrzewałam do tej decyzji juz czekając na termin ;)

 

 

Nie zrozumiałam, to byłaś tam czy dopiero czekasz na werdykt?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×