Skocz do zawartości
Nerwica.com

Walentynki


Gość lakuda_reaktywacja

Rekomendowane odpowiedzi

odp jest prosta-nie ma z kim odnośnie walentynek i urodzin

tylko z rodziny mi składają życzenia,no,czasem jak się komuś ze znajomych przypomni :?

a z rodzeństwa to nie wszyscy

W kwestii Walentynek się akurat zgadzam. Jeśli jednak o urodziny chodzi... zawsze można samemu ;). Nie no, żarty, żartami, ale przyznam Ci się szczerze, że chyba nigdy nie obchodziłem własnych urodzin (w sensie organizowania jakiejś większej imprezy), choć generalnie uważam, że to ważne święto. Kto wie czy nie najważniejsze ze wszystkich...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień jak co dzień. Ani ziębi ani parzy. Czy jestem aktualnie w związku czy nie, to nie obchodzę go jakoś szczególnie.

Po prostu 14 luty. Tak jak 13 czy 15. Nie rozumiem bycia wielkim zwolennikiem czy przeciwnikiem tego dnia. Każdy przecież robi w tym dniu co chce i nikt nikogo do niczego nie zmusza. A co z tego, że np. sklepy przyozdobione czy więcej kwiotków na ulicach. Przynajmniej kolorowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się przyznam, że sama sobie kupiłam czekoladkę walentynkową, bo design opakowania mnie zauroczył do tego stopnia, że wydałam te 2zł i w ten sposób przyczyniłam się do napędzenia machiny komercjalizacji tego dnia :lol:

 

Na szczęście czekoladka była smaczna, więc niczego nie żałuję 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te 2zł i w ten sposób przyczyniłam się do napędzenia machiny komercjalizacji tego dnia :lol:

 

jak mogłaś :twisted: teraz już maja kasę na opanowanie całego świata i zniewolenie ludzi :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie poradzę, mnie można przekupić kawałkiem czekolady (serio :lol: ), przepraszam, że jestem taka słaba :pirate:

 

Swoją drogą, wiecie, że św. Walenty jest jakby patronem tego forum? W końcu jest patronem ludzi cierpiących na wiele przypadłości tu występujących.

Walentynki powinny być tu świętowane jako dzień forum :pirate:

 

P.S. (coś nie na temat) istnieje też św. Lucyfer a znaczenie imienia jest piękne 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak Lucek i prometeusz to ta sama osoba ...wolał bym lucefrynki niż walentynki :mrgreen:

 

-- 10 lut 2011, 21:42 --

 

Walentynki powinny być tu świętowane jako dzień forum :pirate:

 

chyba Fobos i Eris bogowie strachu i niezgody :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O! Pierwszy raz słyszę, że Lucyfer jest utożsamiany z Prometeuszem (ale nie widzę powiązania między nimi, bo Lucek nie znosił ludzi a Prometeusz im pomagał) - jeśli znasz jakiś ciekawy artykuł itp. to z chęcią przeczytam jak próbuje łączyć się te dwie postaci a jak nie to sama sobie poszukam przed snem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kocham moją małą cały czas i to jest najważniejsze.

A wyjazd weekendowy w dniach 12-14 to chęć uczczenia tego w sposób specjalny - kobiety lubią jak sie o nich pamięta - i to nie tylko na codzień.

 

Życzę Wam i sobie dobrej zabawy a tym którzy są sami(też tak miałem) kogoś na drodze życia kto dopełni szcześcia tego żywota

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walentynki spędzam tak samo wyjątkowo jak każdy dzień, z moją jedyną, niezawodną książką od matematyk. Zawsze się rozumiemy Czujemy się dla siebie stworzeni i Jej nie zamienię na żadną inną rzecz czy istotę. Tak świat potrafi kogoś docenić, że to co najdoskonalsze dla człowieka staje się jego największym koszmarem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to święto może być,ale jakby dziś był zwykły dzień to nie czułabym żadnej różnicy.

Zero (jak do tej pory) kwiatka,"kocham Cię" a chłopak kręci się po domu.

Jedyne co odczuwam-to dziś nie jestem na Niego zła, wkurzona i on jest też miły i tolerancyjny dla mnie.

Ale jutro już bedzie zwykły dzień...a problemy nadal zostaną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIgdy nie obchodziłem jakoś szczególnie walentynek, ale w tym roku to już tragedia. Nie mam z kim, a jeszcze dodatkowo za 3 dni 6 rocznica której już też nie mam z kim obchodzić. Dlatego wkurza mnie ta gadka o "romantycznych kolacjach" i "wymarzonej randce" o których bez przerwy gadają w radiu(niestety jestem w pracy i nie mam wpływu na wybieranie stacji i głośność)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a u mnie ? sprawy w sądzie, w laboratorium, w dziekanacie, w spółdzielni mieszkaniowej..

przy tym te " sztuczne" nawały tulących się par na ulicy..

 

z unoszącymi się w powietrzu balonikami z napisem " i love you"...

 

yyy..

 

chyba podziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×