Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
yoan22

MIRTAZAPINA (Remeron,Esprital,Mirtagen,Mirtor,Mirzaten)

Czy mirtazapina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

140 użytkowników zagłosowało

1. 1. Czy mirtazapina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

• Tak
      100
    • Nie
      32
    • Zaszkodziła
      29

Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, ILUZJA napisał:

Paro próbowałaś? Na mnie działa ok, wycisza, nie powoduje napięcia tak jak wenla i napęd też jest, ale nie taki jak po wenli, ale mimo wszystko jak dla mnie jest lepsza, widocznie tego mój przypadek potrzebował

Brałam jakiś czas paroksetyne. raczej nie dla mnie, mega usypia i otępia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy nie ma żadnych przeciwskazań, żeby łączyć dwa mirtageny, te co się rozpuszczają w buzi?

Mam zwiększoną dawkę do 45mg, a zostało mi jeszcze starych 30mg i 15mg, no a wiadomo że teraz każdy grosz się liczy, a nasz kochany NFZ uznał, że mirtazapina nie zasługuje na refundacje ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
15 godzin temu, Dżoker napisał:

Czy nie ma żadnych przeciwskazań, żeby łączyć dwa mirtageny, te co się rozpuszczają w buzi?

Mam zwiększoną dawkę do 45mg, a zostało mi jeszcze starych 30mg i 15mg, no a wiadomo że teraz każdy grosz się liczy, a nasz kochany NFZ uznał, że mirtazapina nie zasługuje na refundacje ;/

Możesz śmiało łączyć. Następnym razem zapytaj o remirta Oro, ona jest pakowana chyba po 90 szt. Także wyjdzie na pewno taniej. Ja to brałem trochę mirtoru, trochę mirtagenu, to to samo, nawet w smaku takie samo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pytanie do weteranów mirty. Jak u Was z wątrobą? Ja po pięciu latach mam widoczną gołym okiem, aż żebra rozpycha. Boję się ALT i ASP zrobić o GGTP nie wspomnę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 godzin temu, ILUZJA napisał:

Pytanie do weteranów mirty. Jak u Was z wątrobą? Ja po pięciu latach mam widoczną gołym okiem, aż żebra rozpycha. Boję się ALT i ASP zrobić o GGTP nie wspomnę

Ja mirty nie brałem . 16 lat biorę leki i mam niealkoholowe stłuszczenie watroby które już miałem w wieku 18 lat . Po roku brania leków . Paro też robi swoje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Petek napisał:

Ja mirty nie brałem . 16 lat biorę leki i mam niealkoholowe stłuszczenie watroby które już miałem w wieku 18 lat . Po roku brania leków . Paro też robi swoje.

Boli Cię w prawym boku? Masz powiekszoną? Stłuszczenie wątroby często jest od słodyczy. Ja miałem stłuszczenie po tym jak zjadłem 1-2kg słodyczy dziennie przez ok 1 rok. ALT 256, GGTP 220. 20% stłuszczenia, odstawiłem i odrazu zeszło do normy. Teraz nie wiem bo nie badałem, ale rozpycha mi prawy bok, a ostatnio były duże dawki mirty ibupromumu i antybiotyku, to też pewnie dla tego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi