Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

duzydzik

Użytkownik
 • Zawartość

  24
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. U mnie identycznie. Też konowal od razu dowalił paroksetyne i teraz żaden inny SSRI już nie działa tak dobrze jak ona. W sumie to nic dziwnego jak się zaczęło od razu z grubej rury . Teraz chyba będę próbował sertraliny, bo już escitalopram słabo działa
 2. Myślę o przejściu z escitalopramu na sertralinE bo ponoć ma lepsze działanie przeciwlękowe. Ma ktoś porownaniu kto brał oba te leki, który lepszy ma nerwice i lęki ?
 3. Ma ktos porownanie z escitalopramem, lepsze to na depresje i leki, bo esci nawet niezle na leki ale na depresje lipa ?
 4. Po jakim czasie zwykle czujecie że paroksetyna już jest się Wam dobrze wkręciła i działa jak trzeba ?
 5. To że najsilniejszym to się zgadza ale nie najbardziej selektywnym. Nie mniej ja takżę dochodzę do wniosku, że po przerobieniu duloksetyny i escitalopramu to paroksetyna deklasowała je totalnie i tylko w dawce 20mg.
 6. Ma ktoś z Was tak ze tylko paroksetyna na niego działa spośród innych SSRI, albo działa lepiej niż inne SSRI ? Ja chyba do niej powróce znowu bo jestem już prawie prawie pół roku na escitalopramie i 20mg i nie ma to nawet podjazdu do paroksetyny jak kiedyś działała na mnie. Lecze się na zaburzenia depresyjno-lękowe oczywiscie. Pozdro
 7. Porównując z paroksetyną to escitalopram praktycznie w ogóle nie działa na libido ani na wytrysk. To tylko moje doświadczenie. Wszystko działa jak trzeba, dawka 10mg.
 8. Sory zle to napisalem. 3 miesiące bylem na duloksetynie, która działała słabo az w końcu w ogóle przestała i ja rzuciłem w cholere. Esci dopiero zaczynam od 5 mg i chciałbym się dowiedzieć, ile się wkręca.
 9. Właśnie zaczynam swoją przygodę z esci po 3 miesiącach na beznadziejnej duloksetynie, jednak SNRI na nerwice lękową to gówniany pomysł. Ile mniej więcej się ładuje u Was esci ? 4 tyg na jednej dawce już czuć poprawę czy trzeba dłużej?
 10. Zażywał ktoś bupropion razem z SNRI a konkretnie duloksetyna ? Jakie doświadczenia ?
 11. Brał ktos 90mg dulo ? Jak efekty w porownaniu z 60mg ? I po jakim czasie sie u Was dulo w pelni rozkreca ?
 12. Jak Waszym zdaniem wypada sertralina w porównaniu z paroksetyną na deprechę ? Kiedys paroksetyna na mnie swietnie dzialala ale teraz przy trzecim podejsciu tylko zadzialala na lęki ale deprecha dalej się utrzymuje. Na lęki słyszałem że jest gorsza chociaż są różne opinie.
 13. Laczyl z Was ktos SSRI z SNRI a konkretnie paroksetyne z duloksetyna ? Dostalem wlasnie takie piekne kombo 20mg paro i 30mg dulo ? Bedzie wesolo.
 14. Jakie inne jeszcze inne antydepy działały na Was dobrze tak jak paroksetyna ? Chodzi mi o to czy jeśli ten jeden działa dobrze to czy inny tez ma szanse czy raczej jak już ten jeden siadzie idealnie to innych nie próbowaliście ?
×