Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ludzie z forum.


Olka

Rekomendowane odpowiedzi

Jest i to wystarczy :)

 

Damn it! Miało iść do topika ze zdjęciami, szlag jednak przez nerwicę i siada mi wzrok 0_o

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale zal ogolnie, ze w ogole jestem na jakims forum na ktorym nie mam pojecia co moglabym robic, zero kreatywnej mysli, zeby cos napisac itd, wiec po prostu posylam swoje zdj i w ogole znajdzie sie ono pod zdjeciem jakiejs bez kitu ladnej dziewczyny i na dodatek dodawanie go tutaj wiaze sie dla mnie ze stresem no bo w koncu nie wiadomo czy nie napatoczy sie przypadkiem jakas znajoma osoba itd :-| jezu. Ale dodaje no bo nie mam pomyslu na to co innego moglabym zrobic :-| + wydaje mi sie, ze dodawanie tutaj swojego zdj podczas gdy ma sie nabite marnych 13??? 14 postow jest jakos troche do dupy, no ale. :roll: Jestem beznadziejna.

 

zdjcie116_nqeehhx.jpg klika sie w to jak cos. (Nie wierze, ze proponuje komus, zeby obejrzal sobie moja twarz z bliska lolz :mrgreen: )

 

O, no wlasnie, tak wlasciwie to mam jeszcze prosbe. Jesli zobaczy mnie tutaj ktos znajomy :hide: to prosilabym zeby mnie o tym nie informowal, ze mnie zobaczyl. Dziekuje i dobranoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

Wrzuciłam ponownie na fb, to niech będzie, że i tutaj znowu wrzucę. Mam nadzieję, że nie zobaczy tego nikt, kto mnie zna / kojarzy. :?:hide:

Edytowane przez SmutnaTęcza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×