Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Leszy

Użytkownik
 • Zawartość

  39
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Leszy

  Pytanie o Amitryptylinę

  Także w połączeniu z Fluo, w tej sferze nic się nie zmieniło. Zaleta Amitryptyliny to ta, że mam bardzo barwne i raczej pozytywne sny, a takich nie doświadczyłem od ponad 2 lat. Chciałbym się upewnić, że to minie, a jeśli nie, to czy powinienem ją odłożyć i powiadomić o tym lekarza.
 2. Witam, w zeszłą środę wznowiłem leczenie Fluoxetyną(tabletka co poranek) i Amitryptyliną(tabletka na noc). Chciałem zapytać, czy to normalne, że po Amitryptylinie mam efekty uboczne, których nie odnotowałem w 2011 roku, gdy również ją zażywałem? Chodzi o to, że przez dzień jest wszystko w porządku, ale gdy obudzę się w nocy, czuję gwałtowną gonitwę myśli, jestem bardzo pobudzony ruchowo oraz właśnie psychicznie, co utrudnia mi spokojny sen. Nie ukrywam, że nie jest to zbyt przyjemne. Najlepsze jest to, że to dzieje się przy połowie a nawet mniejszej połowie tabletki(nie całej). Czy to normalne?
 3. Ciężko, ale chyba się przyzwyczaiłem(inni też, mowa o rodzinie). Wszystko potęguje lekka wada wymowy, która w stresujących sytuacjach objawia się tym, że się zacinam. Z tego wychodzi, że dziennie wymawiam kilkadziesiąt słów. Tym jako tako się nie przejmuję, chyba mam już całkowitą wbitę na wszystko.
 4. Chciałbym spytać, czy podczas choroby występują niespotykane wcześniej reakcje somatyczne organizmu? Chodzi o to, że od kilku lat niemal codziennie miewam "ataki" bardzo uciążliwego kaszlu, który czasami jest tak gwałtowny, że może doprowadzić nawet do wymiotów. Jest ogromnie ciężki do opanowania. Zauważyłem, że nasila się on niemal zawsze w tych "czarniejszych godzinach". Przychodzi nagle i tak samo odchodzi. Jeśli zdarzy się kilkudniowy okres "odpoczynku" mentalnego- kaszel nie występuje. Nie palę i nie przechodziłem przez zapalenie płuc, krtani itp.
 5. Ja ufam im tylko w zimę. W lecie o tym nie ma mowy. Zapchane to to, stare baby z włochami spod pach do pięt, wszędzi pędzi jak z pizdy nietoperza, a gdy wtłoczy się jakiś menel to mój Boże.
 6. Grałeś w Black Mesę? :) Z ciekawostek: HL3 oficjalnie potwierdzony.
 7. Spokojnie. Piwko, półmrok, muzyczka. Nie jest źle. A u Was?
 8. Leszy

  Zjednoczone Stany Lękowe

  Rozbawienie na siłę nic nie da, najlepsza w takich chwilach jest cielesna obecność- zająć czymś tę osobę, nawet na siłę. Wierzę, że ten najgorszy okres u koleżanki minie. Nic przecież nie jest wieczne. Połowa lutego/marzec - istna gehenna, ale damy radę. Wszyscy.
 9. Leszy

  Stosunek do alkoholu

  No ja za 10 minutek rozpoczynam romans z chmielową pocieszylką.
 10. Leszy

  Zjednoczone Stany Lękowe

  profesor zwyczajny wydziału browarologii stosowanej Lesza Borowy, do usług.
 11. Leszy

  Filmy!

  Nie wiem, czy poniższy film pojawił się na forum, ale mogę go naprawdę polecić. Jest...kurde, mocny. Przygnębiający. Wysysający witalne siły z człowieka. Jestem pewien, że niejeden z Was się utożsami z bohaterem tego dzieła. Człowiek, który śpi
 12. Leszy

  Zjednoczone Stany Lękowe

  neon, sam tak myślałem, bo jestem na 3 roku filologii polskiej(miałem rok przerwy po nieudanej architekturze) i nieraz mam ochotę rzucić to w stygijskie czeluści rodem z Lovecrafta, ale skoro pozostało tylko pół roku, to już postaram się to dociągnąć do końca. PS: I tak nie zdam.
 13. Leszy

  Wyraz z wyrazu

  trawy linoleum
 14. Leszy

  Zjednoczone Stany Lękowe

  Tylko troszkę szkoda, by kończyć je już na takim etapie.
 15. Leszy

  Skojarzenia

  sen- koszmary
×