Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

tahela, coś we mnie siedzi, czuję to, może to nowa choroba... ubolewam nad całym złem świata, krzywdzie ludzi, śmierci niewinnych nie mogę patrzeć na to co się teraz porobiło w naszym kraju, wracając do mnie zawsze mam uczucie napięcia wewnętrznego, niepokoju, dziwnej oceny innych. Tylko jeśli mam obok siebie kogoś kochanego to jest ok. Ale daję radę nie powiem, i co najważniejsze wyszedłem z tego sam, bez lekarzy itd. Zrozumiałem co jest najważniejsze. Bogu zawdzięczam wszystko! biorę validol 2-3 tabletki dziennie czasami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chory,

też tak mam z tym napieciem i złem swiata od zawsze,

natomiast co do depresji nigdy nie maiłam wczesniej i wtedy takie codzienne rzeczy naprawde mogą cieszyć bardzo, zwykłe drobnostki moga dać sporo radosci,

moze ci sie uogolniony robi, nie zycze bo to bagno to ciagle podenerwowanie i uczucie niepokoju ,ale leki s ana niego skuteczne w miarę

 

-- 04 maja 2012, 01:43 --

 

chory,

[rzeczytaj sobie moj podpis to Kaczmarski, może po prostu taki okres masz w życiu z tym jak twierdzisz krzywdzeniem ludzi, pamiętaj w nas jest wszytko wazne by dobro brało górę jak najczesciej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chory,

ja tam nie twierdze ,ze jestes zły bardziej mi chodziło o metafizyczną walke dobra ze złem , ktora sie toczy w nas, rózwniez,

kazdy pewnie powie ,ze jest dobry a inni źli i niedobrzy bo nie rozumieja a czasem warto sie zastanowic nad sobą to jest własnie samoświadomośc,

mnie to sie tyczy równiez i kazdego, nie ma co ukrywać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Wiola*, jasaw, dziękuję,ale to w sumie nic wielkiego :oops: tylko dla mnie to pierwszy sukces z wierszami które dopiero dwa lata temu ujrzały światło dzienne i w ogóle się przyznałam że coś pisuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×