Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

ninja, to prawda...chyba większość z nas już nie wyobraża sobie dnia bez komputera, zakupów przez internet, sprawdzania informacji, komunikowania się ze znajomymi, itd....

 

-- 07 maja 2012, 21:11 --

 

Marsal2, myślę, że komentarze były szczere, bo naprawdę wyglądasz bardzo dobrze....

 

-- 07 maja 2012, 21:14 --

 

pisanko, mnie także ogromną radość sprawiają wszelkie zakupy do domu...nie dziwię się Tobie :D:D

Tym bardziej do nowego mieszkania, a ja także niedawno, bo w lipcu ubiegłego roku przeprowadziłam się na Bemowo /właściwie tam powróciłam, bo mieszkałam tam ponad 28 lat, miałam ok.3 lat przerwy/.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oooo jasaw ja właśnie przeprowadzam się na Bemowo :)))) no cieszą mnie te zakupy strasznie, zrobiłam dzisiaj listę "ikeowskich pierdół" do kupienia, typu rzeczy do kuchni i łazienki itd, tylko jak zrobiłam podsumowanie finansowe to trochę się przeraziłam, zwłaszcza jak zajrzałam na stan konta :P a jeszcze przed nami masa wydatków (blat do kuchni, meble no i wyczekiwane przeze mnie od dawna zakupy dupereli :)) na szczęście łazienka w 90% jest zrobiona, AGD duże też, podłogi są już wycyklinowane i farby do ścian kupione :) więc największe wydatki za nami. teraz tylko wytrwać 3 dni w pracy i zabrać się za malowanie ścian, wykańczanie łazienki w przyszłym tygodniu (dzisiaj dopiero skończył się sezon grzewczy i administracja pozwoliła nam od przyszłego tygodnia zdjąć kaloryfer, żeby pod nim dokleić kafelki :/), zamontowanie blatu, kupienie mebli i możemy mieszkać :D no i te zakupy dupereli.... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×