Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, karanfil napisał:

Dostałam wreszcie nowy laptop, mam na czym pracować.

I nauczyłam się w tym tygodniu dwóch nowych rzeczy:
1. obsługi aparatury do MRI

2. tego, że nie warto przejmować się tymi, którzy mają mnie, delikatnie mówiąc, w głębokim poważaniu.

Brawo, brawo ja.

W jaki sposób nauczyłaś się obsługi rezonansu ? Chodzisz do szkoły medycznej ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Aurora88 napisał:

Będę miała MRI w styczniu, strasznie się boję... Czy na MRI można wziąć kogoś, żeby nas trzymał za rączkę? Albo pluszaka do przytulenia?

Jeśli pluszak nie ma części metalowych i nie przeszkodzi w leżeniu 20 min to czemu nie. Bo tam dość mało miejsca, a że mną z osób fizycznych nikt nie mógł być, choć nie jestem pewna czemu. 

 

Jest tam dość głośno weź zatyczki do uszu bo te słuchawki co dają nie są tak dźwięko szczelne. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś ja.Nasz kierownik Sylwester 40 lat i koleżanka Ania 35.Byliśmy w Warszawie ,na Gali osób niepełnosprawnych.W Pałacu Prezydenta Warszawy.Robliśmy prace w serii.Moja Podróż Marzeń.
Ja zająłem trzecie miejsce a Ania wyróżnienie.
Jechaliśmy Opel Meriva.Nagrody to .Torba,książka o zabytkach,czekoladki Merci.Kubek,kredki.
Był taki niewidomy Dominik.Który pięknie śpiewał/,cała Gala była piękna.Dwie panie z Urzędu.Widziałem wcześniej w TV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Aurora88, jaką część ciała będziesz miała badaną? I czego dokładnie się obawiasz? Mnie przerażała wizja leżenia w tubie (choć teoretycznie nie mam klaustrofobii), ale miałam badane kolano, więc wylądowałam głową na zewnątrz. Swoją drogą, w dokumentach wypełnianych przed badaniem zaznaczyłam, że mam zaburzenia lękowe. Tak jak wspomniała @needsomesleep, jeśli miś nie ma metalowych elementów i będziesz mogła go trzymać przy sobie, raczej nie powinno być problemu. Możesz też zaopatrzyć się w stopery do uszu; ja dostałam przed badaniem, ale wiem, że w niektórych miejscach dają właśnie słuchawki.

 

Moja dzisiejsza radość to piłka rehabilitacyjna, na której przesiedziałam prawie 7 godzin :D zamierzam taką zakupić :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×