Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

needsomesleep

Użytkownik
 • Zawartość

  256
 • Rejestracja

Ostatnie wizyty

823 wyświetleń profilu
 1. Aaa.. Hmm no ja jestem typem że zawsze dorabiam rozbudowana filozofię do różnych spraw, rzeczy. Inaczej czułabym że wszytko jest tak zwykłe, nudne i szare że doszła by mi nowa kategoria bezsensownosci. Tak czy inaczej dość logiczne że do tego co opisałam w sumie nikt nie dosięgnie "niby" tzn, może się tak wydawać. Dla mnie osobiście da się, i widuje przykłady na żywo. Choć ich droga od początku była inna, to też miało wpływ. Każdy ma gorsze dni to też dlatego nie jest to opis ideału. Ja zaś nie lubię zwrotów "każdy mężczyzna, każda kobieta jest..."
 2. Trochę mnie to rozbawilo, ale faktycznie nią nie będę jakby iść w te stronę musiałabym chyba odumrzeć na start a to niewykonalne.
 3. Olejek pomaga, tylko nie na bezsensownosc i tą "śmierć we mnie". Czuję się bardzo martwa mimo że idzie mi coraz lepiej z wszystkim. Jakiś paradoks, chociaż może jednak będzie lepiej niż gorzej w końcu.
 4. Opisałam nie ideały a to jak widzę prawdziwa kobietę i mężczyznę. Rozumiem że Tobie to nie odpowiada, dzięki za odpowiedź.
 5. Proste i skomplikowane, ale mam zamiar głębiej wejść w temat z terapeutą. Widzę że chce mi pomóc, jest naprawdę inny niż inni. Czuję się że go zawiode bo ten stan jest chyba nie do pokonania.
 6. needsomesleep

  Na co choruję, jakie leki?

  Nie jestem lekarzem, powiem ile wiem. Dla mnie to frustracja tym bólem Cię niszczy przez to się spinasz. To zapewne pewność. Ja na taki ból brałam np tizanor, pomogło bo to rozluzniajacy mięśnie lek. Obniża ciśnienie więc od mniejszych dawek trzeba, poza tym co do brania psychotropow to czy Ty czasem nie zaczynasz od dawek terapeutycznych? Trzeba zaczynać od małych dawek, tak czy inaczej Co się kryje za słowem depresja, czy są to myśli negatywne ale z czym zwiazane? Wątpię by leki mogły coś wskorac te tropowe. Na regulację nastroju lamitrin, na sen ketrel.. Wg mnie najciekawsze z leków dla opornych ludzi. Lecz, zawsze od małych dawek zaczynaj bo to może dać w kość! Przykre że musisz zmagać się z bólem. Ja akurat stosuje cbd na ból codzienny głowy. Pomaga ale czasem gdy stres sięga zenitu to przebija się... Ten ból. Jest nieznośny. Obniża komfort życia..
 7. Terapeuta wie, psychiatrzy nie. Myślę że to starczy. Jak coś to uspie się samodzielnie zomirenem przespie i zawsze po nim świat lepszy ale to tylko gdy już serio.. będzie niedobrze. Zawsze u psychiatry czuję się jak niedorozwoj, co nie powiem obracają przeciw mnie. Tzn. Nie twierdzę że jazdy taki jest ale prawie każdy którego miałam nieprzyjemność spotkać. Zniszczyli mi życie mocniej niż miało być zniszczone. Oni, bo oni zapewniali że leki pomogą i muszę brac. Tylko terapi potrzebuje ale jeszcze innej niż mam, nie leków i zamknięcia.
 8. Jako wieczna zmarzlina, zapadająca się, wewnątrz siebie, ucieka przed wszystkim co może dać uczucie. Niemoc skradła już prawie całość jej nieskończoności, widzi ale wciąż błądzi. Dotyka coś by umrzeć z rozpaczy, odczucie "nie przynależności" , ktoś walczy ale ból jego starań jest zbyt uciążliwy, oboje śnią dotykając przestrzeń przez gęsta mgłę. Coś jest na rzeczy lecz skomplikowane rozmyślania zatrzymują w miejscu duszę na skraju. Czy kiedyś w końcu ogrzeja się wzajemnie, czy odnajdą swe wcielenia na nowo by połączyc się w jedność. Co będzie pieczęcią tej zagmatwanej historii?
 9. Skierowania do szpitala psychiatrycznego mimo mojego sprzeciwu. Myśli S. Dość silne nie realizowane ale co psychiatra może zapewnić że się nie ubije? To wzywa karetkę i tyle gadania. Także nie chce, bo nie szukam sensacji i usypiania jeszcze. Niestety trafiam tylko na takich co tylko kierowali na szpital, i mam uraz. Ogólnie rozumiem bo jak pisałam nikt nie ręczy że mysli nie zrealizuje.
 10. Widzę tyle ile potrzeba, widzę za dużo. Każdy ma swoją perspektywę. Na pewno kogoś znajdziesz, ja też i będziemy szczęśliwie żyć. A tymczasem trzeba przecierpiec bezsensownosc wszystkiego.
 11. No tak, a że ma Pan przewagę to może Pan zaczepic i usunąć tak dla zabawy bo kto jej uwierzy. Spoko, na przyszłość radzę nie wkrecac się tak w moje odpowiedzi. Może lepiej omijać bo potem jak widać są takie niesnaski. Nie znamy się więc tak ma zostać, chyba że coś Pan do mnie ma to priv a nie gownoburza na ogólnym.
 12. Codziennie wstaje i sprawdzam czy ja serio jeszcze żyje. Mam tego dość, boję się że będę żyć długo i nieszczęśliwie. Boję się życia, mdli mnie gdy za dużo na około mnie jest życia. Wiem że kiedyś umrę i to jest ulga.
 13. @Motocyklista nie musi PAN usuwać odpowiedzi. Trudno no, czytał Pan moją wypowiedź z forum, i trochę szyderczo nawiązał Pan do posuwania na sucho;p ja wiem o co Kaman, ale nie powiem. Ja wszystko wiem.
 14. needsomesleep

  kosz

  Ja byłam niewidzialna maskotka. A siostry 2 kozly ofiarnę a najstarsza kozioł ofiarny-bohater. Zajebnany ruchany przez stado muzułmanów krzywym splesnialym kutasem jebal to wszystko, czemu takie coś powstaje. Masakra, gówno, dno.
 15. /cenzura/ w dupe sukcesom. Cieszę się że nie uszkadzam się od kilku lat, w stylu cięcia. Natomiast od miesiąca nie wydrapuje ran. I tak /cenzura/ mi pape
×