Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

needsomesleep

Użytkownik
 • Zawartość

  93
 • Rejestracja

Ostatnie wizyty

416 wyświetleń profilu
 1. Ja ostatnio 3 dni przerwa na 1 dzień potem 4 dni i już schodzi ten stan... Ajezu
 2. Fajny program, choć z nowych lubię klinikę dla pluszakow
 3. needsomesleep

  Hejka

  dziękuje, ja mam nadzieję że jakoś się ułoży każdemu z tego forum.
 4. needsomesleep

  Hejka

  Marzeń mam multum, tylko ranią mnie. Hmm ustaliłam sobie spełnienie jakiegoś we wrześniu, plan jest. Może się uda.
 5. needsomesleep

  Hejka

  Nie to że jest to bycie kimś złym. Lubię sama różnorodność, jak ludzie są inni. Tylko faktycznie jest tak że łatwiej być kopią, a zwłaszcza w moim stanie powinnam być nią. Nie umiem być kopią ani być sobą. Już dążę do rzeczy które sprawiają mi przyjemność, są obok, blisko. Mało mam takich co sprawiają przyjemność, jestem wypalona. To co ja chce jest niedobre, i nie mogę robić tego co chce. Niestety nie mam celów, ani jakichś ambicji. Muszę robić to co się powinno, i tak się staram. Jestem pogodzona, tylko się po prostu dzielę.
 6. needsomesleep

  Hejka

  Teraz to wiem, mimo to nic tej plamy z honoru nie zmyje. Dobrze ze i tak jest, że zdałam. Trzeba się skupić na tym fakcie tylko, i tak mi jak patrzę do niczego przydaje szkoła. A chyba tylko do tego aby czuć się podobna do innych co nawet się nie udało. Xd jakoś to będzie.
 7. needsomesleep

  Hejka

  hmm, zdałam je z takim trudem że czasem wstydzę się mówić że mam te niepełne średnie. No ale, OK mam je, mam ten chory papier za który zdarłam kawał duszy. DDA, jest dość pokręcone, ale już je pojmuję dzięki terapeucie. Myślę że i Ci wyjaśni dobrze, raczej.
 8. Do siebie: i tak już nic nie osiągniesz docen to co masz, sięgaj po to co jeszcze jest w zasięgu ale nie bądź szmatą Do innych: inni się rodzą i umierają, życie się toczy, interesują ich tylko osiągnięcia Do świata: świecie mój, przynieś mi proszę letnio jesienny powiew dobra, spokoju, ulgi w moim życiu
 9. needsomesleep

  Hejka

  oj, ja to w ogóle liceum późno skończyłam, ale raczej się żalę niż chwalę bo marzyłam zdać normalnie jak każdy zwykły uczeń a tu nie, nie da rady.. też mam te DDA, ;| witaj..
 10. nie odpowiada mi związek małżeński choć (część romantyczna mnie nawet nawet lubiłaby wizję że ślub itp) ale wracając na smutną ziemię to nie. Cud musiałby być żebym chciała wyjść za mąż (cudowny facet z którym mogłabym się pobawić w te śluby). Czy to może coś znaczyć prócz tej otoczki katolicko-romantycznej? Nie mam nic przeciwko, ale nie widzę w tym niesamowitości jakiejś którą muszę odbębnić bo będę gorsza niż inni. związek partnerski, no bycie ze sobą. Ty jesteś moja ja jestem Twój, razem będziemy wywozić gnój. Chyba jest to okej jeśli znajdziemy akuratnią połówkę, z którą się dogadujemy, itp to jest to w porzo. Przypieczętować "połączenie dusz i ciał" można bez wielkiej ceremonii.
 11. needsomesleep

  HIT czy KIT?

  hit myszka bezprzewodowa?
 12. dziśśśśśś.. czuję się przykro pogodzona. Nie potrafię nic zmienić, wszędzie są puste obietnice. Ten zywot jest nieudany. Nie czuję smutku zbyt duzego, niby nawet jest ogólnie okej, Tylko widze mój los, taka wyzuta, zaschnięta guma na chodniku po której kazdy chodzi . Rozumiem to, tylko jest to dziwne. Nie tak miało być, przeciez miałam mieć rodzinkę, pracę, fajne wspomnienia. Moim domem tymczasem jest jedno łozko, kilka szafek, konto bankowe zz rentą, a reszzta jest (na uzytek z dobrej woli włascicielki). Moze w koncu uda mi się czegos nie zrobic.. bo jak powiem "uda mi się cos zrobic" to dzieje się na odwrót.
 13. To prawda, co poznaję jakąś osobę LGBT to jest niestety zaburzona. No ale myślę że akurat zaburzenie danych ludzi wynika z tego jaką drogę musieli przejść aby się odważyć, lub przyznać nawet do orientacji. To co przechodzili, mogło sprawić naprawdę wiele krzywd psychiczno-fizycznych. Toteż dlatego wydawać by się mogło, że każdy LGBT jest zaburzony. Faktycznie rzadkością jest osobnik który wychował się w tolerancji orientacji, w wolności i szacunku do tego kim czuje że chce być. Nie dziwię się że mogą być w większości zaburzeni, ważne jest aby to wiedzieli i pracowali nad sobą. Jak każdy zaburzony... depresja tez jest oznaką słabosci, i odpada się prawie na margines. Choć nie oglądam tv, to nie wiem o co chodzi z tymi paradami.. hmm raz na jakiś czas taka manifestacja jest okej, ludzie lubią być "uznawani" "zauwazeni". Ogólnie nie zauwazyłam jakichs specjalnych manifestacji, myślę ze nawet jest to w normie. Pomijając TV bo to karma dla ludzi lubiących tortury intelektualne, lubiący przyswajać zbędne info. Nie ma co nadinterpretowywać zycia.. Wolność jest dobra póki nie ma krzywdy. Nie znaczy ze krzydzą Ci walczący o wolność.. wszędzie znajdą się radykały.
 14. needsomesleep

  HIT czy KIT?

  nigdy nie próbowałam, a tego co nie przetestowane nie nazywam ani hitem ani kitem choć z obrazków wygląda na hit, lubię zimę choker na szyi u kobiety
×