Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

akwen, czekamy na Twoje kazanie a propos cukru!

 

Po co drażnić dalej ludzi wywodami o korelacji między dietą wysokocukrową, a zachorowalnością na choroby psychiczne. Wystarczy, ale faktycznie jest to zastanawiające, że znane mi przypadki borderów miały tę słabość.

 

Dzisiaj radość sprawiła mi soczewica z cebulą i ryż.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj nie czułem się głównie radośnie, przez pół dnia depresyjnie jak ostatnio bywa, a głównie pusto. Brak mi jakichkolwiek emocji, pustka w głowie, często muszę gdzieś spojrzeć nawet jak tutaj piszę żeby coś nowego wymyślić, a to nowość, bo natłok myśli od dzieciństwa był dla mnie czymś, co powodowało wyłączanie niczym u epileptyka. Temu też moje wypowiedzi wcześniejsze były nacechowane długim pisaniem, bo mój mózg cały coś przetwarzał, a teraz nie mam nawet ochoty na rozkminy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JEST KURCZE JEST KURCZE JEST.

Rozmawiałem z zaufanym psychiatrą i dla niego to wygląda bardziej jak padaczka skroniowa a nie schizofrenia prosta :D

Niedługo idę do neurologa i załatwiam skany! W KOŃCU RUSZĘ Z ŻYCIEM :D

NIGDY NIE CIESZYŁEM SIĘ BARDZIEJ NIŻ TERAZ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co drażnić dalej ludzi wywodami o korelacji między dietą wysokocukrową, a zachorowalnością na choroby psychiczne. Wystarczy, ale faktycznie jest to zastanawiające, że znane mi przypadki borderów miały tę słabość.
Och, akwen, "wszystko" jest dla ludzi. Nawet alkohol - sam go używam, wchłaniając czasem poprzez skórę spirytus salicylowy.

 

A co do "diety wysokocukrowej", to zauważ, że - czy aby nie masz przypadkiem za mało danych, aby stwierdzać jaką ktoś ma dietę? Można słodycze jeść przecież z umiarem, okazjonalnie. W szczególności: nigdy nie spotkałeś się z czymś takim jak niedobór cukru w organizmie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mam negację radości.

Nic tylko bym spał, grać mi się nie chce, kodzić też, robić bezsensowne serwery też, nie chce mi się totalnie nic...

Zauważyłem że mój smutek zaczął się pogłębiać przez ostatnie dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Piotrek1996
Frytki z moją ulubioną przyprawą i ketchupem :yeah:

Frytki super sprawa! Chociaż ja tych tradycyjnych, smażonych z dużą ilością oleju nie lubię, bardzo mało kiedy jem. Preferuję pieczone z buraków, selera, ziemniaków właśnie itp :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×