Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

Faza?

Taaa, mniej więcej wyglądało to tak

-"Jak się pan czuje po tym ostatnim leku?"

-"Wie pani, ujowo, już dłuższy czas go w ogóle nie biorę"

-"Dobra, to ja panu przepiszę cały zapas tego leku (uj że i tak pan go nie bierze) i pan się zapisze na wizytę kontrolną na początku lipca. Następny!" :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No co Ty, dlaczego?

Pierwsze to było tak, że poszedłem do psychiatry w naprawdę kiepskim stanie, więc ona powiedziała że najlepiej by było się położyć do szpitala. Ustaliliśmy że raczej motywacji zbyt wielkiej nie mam żeby wziąć skierowanie i samemu się zgłosić, więc zadzwoniła po pogotowie. Wszystko czysto, bez spiny i kulturalnie.

Drugi raz (u innego psychiatry) po prostu zapytała czy mam myśli samobójcze (powiedziałem że tak) to też zadzwoniła, ale na szczęście udało się wypisać na własne żądanie na drugi dzień, więc też spoko. ;)

Chociaż za tydzień i tak poszedłem siedzieć. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja dzisiaj u psychiatry powiedziałam, że w zeszłym tygodniu rozważałam wyskoczenie przez okno, wielokrotnie mówiłam o myślach samobójczych, głębokich cięciach i nic :lol:

No właśnie dlatego piszę że to jedna z moich bardziej udanych wizyt. :lol: Bo na psychiatrów trafiam raczej... specyficznych. ;) Z resztą, raczej nie mam żadnych oczekiwań wobec tych wizyt. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trittico na sen. Biorę go od łooo października jakoś. Tak trochę doraźnie można powiedzieć.

 

Chociaż jestem mega śpiąca w tym momencie, to i tak powinnam go wziąć, wczoraj nie wzięłam bo pomyślałam "no przecież ządnego problemu z zasnęcieim nie będzie" no i nie było, ale ostatnio powiedzmy 2 tygodnie śpię półsnem, wybudzam się parę razy w nocy, pocę się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×