Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

Sentyment jest składową refleksji, a tą uważam za niezbędną w pełniejszym doświadczaniu życia.

 

Spokojny dzień. Zrozumiałem, że nadszedł czas zrobić coś co od dawna odkładałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahaha oj tam zaraz pobiła, wyprostowałam jej facjatę bo skarżyła się na krzywy obraz rzeczywistości :)

Walka z samą sobą a raczej z ograniczeniami - przynajmniej tymi niby fizycznymi a jednak w głowie !

Kiedy biegniesz.. i masz za sobą już wszystkie możliwe kolki ... drętwiejące i bolące miejsca... wytrzymujesz małe apogeum i przełamujesz... sekundę temu nie mogłaś .... a chwilę później nic nie czujesz , po za euforią z wygranej walki .

No chyba że już przestaniesz biec, to poczujesz że bieganie w lutym mega podrażnia gardło :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

---długa rozmowa telefoniczna z( daleką ;) ) seksowną kuzynką .

Jak to dobrze ,że jeszcze przez telefon potrafię zagrać inteligentnego debila,,, i nikt mnie nie przejrzy , nie zajrzy do środka głowy i nie spier---doli gdzie pieprz i wanilia rośnie . Potrafię jeszcze udawać odpowiedzialnego , dojrzałego luzaka , przy którym babki czują się dobrze . Ale Nęęęędza .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×