Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

Przytulenie kota. Koty to jedyne co mam.

Bo tylko na to mnie stać, skoro mi nikt nie wierzy?

"Od razu idź na otwarcie głowy a nie na tomografię."

"To że nie śpię po nocach też sobie uroiłem, hm?!"

koty są zajebiste.zwlaszcza kiedy same sie przytulają mruczą i nie dają zdjąć sie z kolan.do ludzi można nabrać obrzydzenia w tempie expressowym z uwagi na duszący fetor potu,kilkaset kilogramów wagi,niepoczytalność i dwulicowość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mojemu to czasem załącza się pobudzenie i zaczyna biegać w tą i tamtą z nadmierną prędkością, raz czy dwa nawet chyba przywaliła w ścianę łbem (ale w sumie dokładnie nie pamiętam, raz walnęła nosem w szafę a okazało się że pod nią był pasikonik xd).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbicie gymu dzieciakom do takiego stopnia, że aby odbić go na porządny prestiż w PokemonGO będą musieli robić to w 3 osoby, a jak to słabi gracze to nawet pielgrzymką, topkek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pochwale się i powiem ,

na święta leće z Rodzinką na tydzień do Norwegii do szwagierki . Witajcie urocze Fiordy . Kupiłem nawet na te okazję nowy aparat japońskiej firmy Nikon .

W czerwcu -lipcu 2 tygodnie Dania i luuuuz z kolesiami ( bez żony -HURA! :mrgreen: ) , trawka , wspoomnienia i czad do dechy :D .,,,aż się z dupy będzie dymić !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To że jestem kimś w rodzaju sawanta i potrafiłem liczyć nawet 4 cyfrowe liczby w pamięci poprzez wizualizację, ale mi to przechodzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Piotrek1996

Sprawiło mi radość to, że dziś miałem sporo ruchu(cztery dni z rzędu leżałem głównie z laptopem na brzuchu w łóżku albo czytając książkę, ponieważ mi się lekka fobia społeczna włączyła i miałem w głowie różne negatywne myśli), jak byłem na zakupach spożywczych w sklepie to oddałem wolontariuszkom, które zbierały na jedną fundację pomagającą biednym rodzinom trochę jedzenia, zaniosłem też do PCK dwie torby niepotrzebnych ubrań moich i rodziców plus jeszcze pograłem z nieznanymi dziećmi z podstawówki i gimnazjum w piłkę nożną. Bardzo spoko dzień :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy radość, bo nic nie czuję ale IQ w bardzo polecanym teście (tym we flashu) podskoczyło mi na 125 z 100. Kłopot w tym że robię go już 5-7 raz w ciągu miesiąca, więc go odstawię i sprawdzę jak z tym jest po jakimś czasie, ale wątpię żeby wynik się znacząco różnił od tego teraz.

Na pytanie "co wam dziś sprawiło zmartwienie" to to, że nadal nie wiem czym są te dziwne bóle głowy, objawy psychiczne i to wszystko. Niby odstawienie olanzy trochę tłumaczy, ale tak nie do końca. Chyba uda mi się dotrwać do tego maja, ale w sumie, już sam nie wiem co może tam wyjść...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×