Skocz do zawartości
Nerwica.com

Przedziały wiekowe forumowiczów.


atrucha

Reprezentuję przedział wiekowy:  

948 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Reprezentuję przedział wiekowy:

    • - 18
      164
    • 19 - 21
      176
    • 22 - 25
      226
    • 26 - 29
      150
    • 30 - 33
      93
    • 34 - 39
      76
    • 40 - 45
      40
    • 46 - 50
      10
    • 51 +
      13


Rekomendowane odpowiedzi

"..i w przyszłości nie zamierza głosować na Samoobronę i PiS..

No to fajną ankietę ktoś z tym PiSem & Samoobroną strzelił ;) Ja się tam wstrzymałam od głosu... :mrgreen:

 

Mizer, nie wiem, czy to dobrze, czy źle, ale ja tez tak inuicyjnie dałabym Ci około 19-20 lat :shock: (?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mizer, nie wiem, czy to dobrze, czy źle, ale ja tez tak inuicyjnie dałabym Ci około 19-20 lat

 

Do Mizer:

 

Widzisz Mizer! Widzisz! Mam tutaj wsparcie na całej lini. Coś ściemniasz skoro amunicja nie poszła w ruch to bylem blisko. To w koncu ile masz lat spytam brutalnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze wstępnych badań wynika że, statystyczny użytkownik forum nerwica ma około 27 lat, jest z pod znaku "pływającego"..i w przyszłości nie zamierza głosować na Samoobronę i PiS..

 

Jestem pod wrażeniem atrucha. Blisko! Sam mam lat 24 i tez jestem z pod znaku pływających (Rak). Chociaż w chińskim jestem pies (woof wooof) i ponoć jest rok psa teraz (pozyjemy zobaczymy czy to cos na plus da).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 18 lat, psa i kota, dysleksję, dysgrafię oraz dyskalkulię, należę do kategorii ludzi żyjących pod znakiem lwa (oraz smoka) i głosuję na PiS* (bez Samoobrony, której to i tak utną skrzydełka...jak wiadomo, nieraz się manipuluje wrogiem dla osiągnięcia własnych korzyści, hehehe).

 

* Pozdrawiam opozycję!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 18 lat, psa i kota, dysleksję, dysgrafię oraz dyskalkulię, należę do kategorii ludzi żyjących pod znakiem lwa (oraz smoka) i głosuję na PiS* (bez Samoobrony, której to i tak utną skrzydełka...jak wiadomo, nieraz się manipuluje wrogiem dla osiągnięcia własnych korzyści, hehehe).

 

Dyskalkulia- o tym jeszcze nie słyszałem :mrgreen: Matma wymaga koncentracji, pewnie tej Ci brakuje. Ja mam ogromny wstręt do matmy a potrafię w głowie mnożyć i dzielić dosyć spore liczby [ponoć mam 'zdolności matematyczne', teraz jakoś tego nie czuję].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie chyba przyznam....moze uswiadomie niektorym lub i wiekszosci zeby przymykali oko na pewne rzeczy bo mam tylko 17lat i juz nerwice i zeby niektorych slow nie przyjmowali za powaznie jesli cos nieprzyjemnego wynik nie....bo ja to taki nerwus jestem i przesadzam momentami :roll: (heh dziwne ostrzegam przed sama soba ) :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×